Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pet.s
23. bře 2010

Anlek to víš myslíme na Tebe, tak doufám, že dostanu sms až porodíš. Telefon máš ne? Držím palečky.

Sarik tak to je parada. Tak jen at čárky sílí.Si nemyslete,že tu budu tloustnout sama.

Anlek nepřipomíná ti ta vlna těhulí stejně jako loni začátkem léta? Byla jsem těhu s tebou, mandre s námi, lenka kubickova, janicka slunicko taky myslím. Kdo ještě?Gejbule? Už si nepamatuji všechny přezdívky.

eliska_v
24. bře 2010

ivarei: Děkuju moc za podporu! Trochu jsem se lekla, ale i když jsem si říkala, že každý to vyšetření dělá asi jinak,... 😉 Děkuju 😵

nannynka
24. bře 2010

Tak to je o Litě super zprávička, prosím o vyřízení gratulace. Tak teď je na řadě skoro i já....Holky to letí....

Darkwitch: Myslím že to není nic proti ničemu. My do Gennetu šli už s výsledky ze spermio (sva opakované s odstupem 3.měsíců jestli zabrala léčba...) a pak už muže nevyšetřovali. My šli v podstatě rovnou do IUI s podporou Clostylbegytu, protože můj gyndr je poctivka a měla jsem všechna vyšetření, která by jinak dělali v Gennetu. Bohužel jsem neměla vyšetření genetické a pak o malé přišla pravděpodobně kvůli nehlídané trombomutaci. Takže genetika a imunologie určitě smysl mají.
Držím pěstičky.

evak99
24. bře 2010

ty jo pet.s tak to zní neuvěřitelně 🙂

inza
24. bře 2010

evak99: na in-linech za kocarem je docela fuska. Ja takto "vencila" dite kamaradce kdyz jsem nemohla behat a byla to snad vetsi makacka nez cokoliv jineho, hlavne z kopecka. Je pravda ze prcek v tom kocarku spal a ani nedutal 😀.

pet.s: tak to je fakt neuveritelne. No nekdo z kartaru asi fakt umi 😀

Gratulace Lite poslu nebojte 😀

petap1: co vcerazkrasvaci prcura 😀 🙂

petap1
24. bře 2010

Dobré ranko,

tak už jsem krásná..paní holička zapracovala a trošku mi to háro přistříhla 😀

Inza: Jasná páka, nebudeme nadávat na osud a pěkně se budeme těšit až se nám to povede 🙂

Pet.s: Já bych jí věřila. Taky mám jednu "osobní" kartářku (párkrát jsem u ní byla 🙂 ). Volala jsem ji před vánoci a ptala se kdy se nám zadaří...a ona ani nevěděla, že chodím do Gennetu a hned, že mi musí pomoc Doktorka tak kolem čtyřicítky, ale že je fakt odbornice a že se bude radit s jinými Dr. a že přijdou na banální problém, který odstraní a že se nám hned zadaří. No, chci tomu věřit, ale taky ve mě hlodá, jestli je to pravda...uvidím jak to bude..jestli se nám zadaří, tak má asi opravdu nadpřirozené schopnosti 😅
Uvidíš, že to 1.4. dopadne na 1* 🙂

Dnes jsem se v noci vzbudila a pěkně mě bolelo břucho....tak si začínám říkat, že se asi opravdu cyklus upravuje. Mě totiž u MS vždy hrozně bolelo břicho, než jsem začala brát prášky...začínám mít u MS stejné pocity jako před braním HA 🙂 Snad se nemýlím a toho 2.4. bude vidět nějaký pokrok i v OVUlaci 😀

inza
24. bře 2010

petap1: ja jdu na haro zachvili a asi zase hodim i nejakej ten melir po roce 😀
No vidis tak to mas predpovezene od kartarky, ze banalni problem se vyresil a ted uz vse pujde jak pomasle. Vidis mrcha se pripomina takze treba budete moci pristi mesic bez asistence "vyrobit" prcka 😀 😀

darkwitch
24. bře 2010

pet.s nektere kartarky jsou fakt dobre 🙂 me vzdycky v kartach vyslo, ze miminko bude, ze to neni problem, ale ze se musi neco stat, jenze nevim co a ty karty zarputile mlci, mlceli... uz jsem se dlouho neptala
nannynka tak ja ho tam poslu, snad pujde rad a dobrovolne 🙂 nebo aspon dobrovolne 🙂

petap1
24. bře 2010

inza: já jsem si to nechala taky oživit pár proužkama..když je to jaro, že 😀 No, já tomu chci věřit, ale moc se k tomu neupínám..nerada bych toho 2.4. dostala zase ťafku...já vždy když s něčím počítám, dostanu facana, jako, že takhle lehce to nepůjde...takže se snažím být střízlivě pozitivní 🙂
Včera jsem si myslela, že má horečku a pak jsem zjistila, že mě jen na dotik "bolí" (mám hodně citlivá) místa od podpaží k prsům...aby to bylo takhle nepříjemné na dotyk se mi ještě nestalo ☹ Snad to přejde s postupen MS. Míváte to taky někdo ?

petap1
24. bře 2010

lita: abych nezapoměla...veliká GRATULACE k chlapečkům 😀

evak99
24. bře 2010

petap: to zní dobře ty bolesti 😉 a ovu bude, neboj, teď když přišli na to, co to je, tak se s tím bude dát pracovat 🙂 a pozitivní přístup je důležitý...

inza: no tak aspoň se rychleji vrátím do formy 😀 ne, myslím, že ze začátku budu ráda, že budu ráda a vozit bude manžílek, aspoň nebudeme jezdit nějaký dlouhý trasy a on se utahá stejně jako dřív 😉

a jinak včera jsem si dala po dlouhé době kosmetiku, ksichtík mám teď rozpíchanej, ale snad se to brzy zahojí a s vláskama jdu v pátek. je to fakt zvláštní, jak to jaro působí na člověka, že má hned větší chuť se sebou něco dělat, že? 😉

ty jo a taky myslím pořád na litu, šlo to teda rychleji, co? v kolikátým tt byla inzo?

no jo nanny, už jsi na řadě 😉

petap1
24. bře 2010

evak99: Jj, Prolaktin usměrníme a šup šup ať už je tu nějaká OVUlka 😀
Máš recht..jaro je hrozmě pozitivní. Mám ho moc ráda. Je to po té zimě vždycky taková psychická vzpruha 🙂
Koukám, že vy budete taky pěkně aktivní rodiče 😀

evak99
24. bře 2010

petap: jojo budeme aktivní, už máme naplánované první výlety v Českém ráji🙂 tak snad bude miminko zdravé a my si budeme moct to léto užívat 😉 neboj ovulka bude a pak už to poběží jak po másle 😀

petap1
24. bře 2010

Evak99: Český ráj máme taky moooc rádi a myslím, že to bude taky náš častý cíl výletů 🙂
Musíme se nechat překvapit na toho 2.4...snad mi Dr. něco řekne a doufám, že pozitivního 😀

evak99
24. bře 2010

no jasně že řekne patep 😉 jj v Českým ráji je hodně stezek i pro "kočárkáře" 🙂 , a navíc my budeme zkoumat další a další a pak Ti pošlu tipy 😉

inza
24. bře 2010

evak99: no ty si na bruslich odpocines a mnz i s detma utahas 😀 . No na me jaro nepusobi v tom smyslu ze bych se sebou neco delala a holic byl nutnost pred jarem shodit vlasy dolu at neni takove vedro a ty "piliny" co jsou v hlave horkem nechyti 😀 . V českem raji je moc pekne, teda az obcas na ty davy lidi 😀 . Jinak myslim ze byla v 35tt, Proste jeji chlapaci jsou v poradku, sami dychaj......Urcite sem napise az se vrati domu.......

petap1:jasne ze ti dr rekne same pozitivni veci

petap1
24. bře 2010

evak99: Tipy beru všemi deseti. Manža má tedy Český ráj projetý křížem krážem, ale nový pohled a nápad na trasu se vítá 🙂

Inza: To je dobré s těmi pilinami 😀 Já jsem dnes z toho trošinku nervózní...mám to po delší době trošku kratší a nějak se vždy v zrcadle na WC leknu 😀

Holky moje...modlím se na dobré zprávy 2.4. a to, že jsem ateista 😀 Inza: na tebe budu myslet toho 30tého a držet všechny palce, ať vymyslíte taky nějaký pozitivní plán 🙂 O co vy máte za problém, když můžete i na IUI ? Ty máš ovulku a manža dobré spermoně, tak kde je zakopaný pes ? 😒

inza
24. bře 2010

petap1: no ja to mam zase delsi nez obvykle a taky nezvyk trochu 😀 . Podle me nikdo ateista neni ve smyslu ze nikdo na nic neveri. Urcite na neco veris a ver ze bude toho 2 dobre a vse OK. Dr rikala ze nevo proc to nejde, zahada. Mnz ma akorat "ocsky" trosku lineji a trosku deformovanejsi, ale nic zavazneho.

petap1
24. bře 2010

inza: Máš naprostou pravdu, každý něčemu věří a já taky..prostě na něco a to něco vždy ukecávám, aby mi pomohlo 😀
Chjo, takové záhady nemám ráda...když je vše Ok tak by to mělo jít ! a ne, že to nejde a nikdo neví proč 😖 Takhle jsem dopadla s nohou..jednou ráno mě začala při určitém pohybu bolet..no a po všech vyšetřeních mi nakonec bezradý Dr. řekl, že holt patřím do toho malého % nevysvětlitelných diagnóz, že medicína někdy na příčinu nepřijde ☹
Hlavně, že je možnost těch IVF...vím, že se ti teď do toho nechce, ale ono to jednou vyjde, i když to bude na poněkolikátý....prostě jednou to štěstí dojde i k vám a podaří se to 🙂

inza
24. bře 2010

petap1: presne vzdy je nejake to % nevysvetlitelnych zahad. No snad nekdy by to vyjit mohlo, ale kdy. Zase clovek neni bezedny aby mohl davat penize jenom do IVF (jak nekde psala pet.s kolik to stalo...je proste hruza) a taky musi platit hypoteku, najem atd...Takze ja to u nas max vidim na "placene" 3 IVF a pak max jedno a to z meho odstupneho z prace 😀

petap1
24. bře 2010

inza: Máš pravdu, že pokud člověk není milionář, tak našetření na jedno a tím končí ☹ Nechápu proč to musí být tak drahé a proč tedy nehradí 3 plně a pak třeba další 3 z poloviny..i to by pomohlo. Myslím, že placené nebudou zapotřebí...prostě to dopadne 🙂 Teď jsme měli školení s jednou super paní..má taky nějaké schopnosti (mimo jiné). Tak jsme se s ní zakecaly a ona říkala, že pokud budeme celou bytostí přesvědčeni o tom, že něco chceme a nebudeme ani trošíček pochybovat..tak si to "přitáhneme" a ono to tak bude. Přiznala, že je to těžké, jelikož v člověku vždy hlodá to "co když to nevyjde", ale prý se to dá naučit a pak to funguje. Takže já to teď budu zkoušet. Prostě budu přesvědčená, že to vyjde a nic mě nezvyklá 😀

petap1
24. bře 2010

Tak já už dnes mastím dom 🙂
Hezké odpolko všem 🙂

petaloudi
24. bře 2010

Ahoj holky, nevíte některá prosím jak se jmenuje dr. Lovasová jménem? Protože jí nechci zase otravovat telefonem, když tam teď poslední dobou maj takovej frmol, tak jsem myslela, že bych jí napsala mail. Na stránkách gennetu ji ještě nemají a já si za boha nemůžu vzpomenout 🙂

janam.
24. bře 2010

petaloudi: myslim, ze Simona, kdyztak me nekdo opravte 🙂

evak99
24. bře 2010

petaloudi: bohužel nevím

petap1: přesně, já na to taky věřím. když jsi otevřená a pozitivní a soustředíš se na něco, tak to vyjde! jen si nesmíš ustrašeně říkat, že ne 😉

petap1
25. bře 2010

Dobré ranko,

musím vám hned něco napsat 🙂
Včera jsem si pořádně prostudovala výsledky z té Endokrilogie. A našla jsem tam, že tam je i ten hormon FSH, který jsem měla v Gennetu nízký (bohužel teď přesně nevím kolik, ale asi 0,něco), no a teď tam jsem v normě 😀 rozmezí je 2,0-30,0 a já mám 3,2 😀 Tak mě vám to zase tak povzbudilo 🙂 Tak snad by ten cyklus opravdu mohl naběhnout 😀

petap1
25. bře 2010

jsem hrozná 🙂 ...nelenila jsem a zavolal si do Gennetu a zeptala se na tu hladinu...a měla jsem ji 0,5...holky, asi se mi tělíčko začíná probouzet...když i přes vysoký Prolaktin mi FSH stouplo...já vím, už zase pozitivně jančím, ale udělalo mi to takovou radost 😀

darkwitch
25. bře 2010

petap to vypada slibne jen janci, telo zacina fungovat, to je duvod k radosti 🙂

inza
25. bře 2010

petap1: no i kdyz budes presvedcena bytostne ze to vyjde a nebudes pochybovat tak podle me to stejne nemusi vyjit. Ja si ted myslela ze to vyjde a nic....
Jinak teda super zprava ze zacina byt vse OK a pak treba nebudes potrebovat ani pri "vyrobe" miminek asistenci z Letne 😀 😀 . Ja jdu dneska prvne na cviceni dle Mojzisky, tak jsem zvedava co me ceka..... 🙂

evak99
25. bře 2010

petap1: janči, je to dobrý, když je člověk pozitivně naladěn a navíc to opravdu vypadá, že se ti tělo nastartovalo 😀

inza: a tobě to taky vyjde! 😉 "asistence z Letné" je dobrá 🙂 můj muž ještě říkával, že "s pipetkou paní brandejské" to zvládneme😀