• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
nevim kde v gennetu asi ne ale s holkama ze slovenska jsme mluvila a ty mi prave rikali ,ze je to prisslo na 45 000
3. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tam jedem zase v pondeli :grinning:

jo na slovensku to je moc prodrazeny...tam za leky co ja jsem tady nedala ani korunu dali kolem 10 000sk
3. říj 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to prave vydesilo pochopola jsem ,ze stimulace se pojistovnou nehradi. Mluvila jsme o cene 2 holkama a obe byly ze slovenska tak je to vyslo tak nejak stejne.Tak jsem to chtela vzdat ,ale ted mi svitla trosku nadeje:slight_smile:))
3. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli, bez do gennetu tam ti reknou presne ale stoji to o polovici mene ako na slovensku
3. říj 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedu hrat s manzou dostihy..zatim papa
3. říj 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, sme niekde daleko, nikto tu nie je??
4. říj 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak se mate,jak va to de,koukam že sem moc nechodite :frowning2: .
Ja mam zitra KO tak uvidim jak jsem dopadla,ale po ti stimulace jsem nafoukla,to asy každa zna.
Tak se mněj te krasne a nakouknite občas sem :grinning: ....
5. říj 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

lanno tak at ti to dopadne,já čekám do 13 na mrchu pak kdyžtak půjdu na agolutin.už aby to bylo,i když to IUI určitě nevyjde....
6. říj 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak se vam daži,co noviho :sweat_smile: .
Ja jsem dopadla dobře na UZ mam 7fol 17-18ml. Dnes mam dalši UZ.
A pravdě podobně jestli vše bude ok tak v patek mam OPU.
Už se do cela tešim jsem nafoukla jako balon,jsou my mali kalhoty,no to určitě znate jak to je..
Tak se mějte krasne :grinning: ...
8. říj 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak me ceka prvni navsteva 15.10 u pani doktorky vykysaly.......
manzilek je uplne mimi ze spermiogramu a to bohuzel doslova :frowning2: nejak si to moc bere a i kdyz vi ze musi tak psychyka udelala sve a tudis zadny 2-3 deni pust po sexu u nas nebude problem, nejak nam to ted nejde...
moc se stresuje nebo co a mam ten pocit ze mu to nepujde ani tam
nemate radu?
8. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, chlapi si tieto veci beru moc na seba, tak bud v pohode, pojde to, nech sa len ukludni, je to to najmenej co moze urobit pre miminko.
Ja idem v piatok na IUI, tak drzte palce.
8. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar holky!
je, lanno, no tak to je krasa!
hypo, to mi vykladej. muj byl taky vynervovany. napoprvy v poho, bo tam tech chlapu pred nim bylo asi pet, takze videl, ze neni samotny, co MUSI. ale kdyz jsme sli na IUI, tak vedel, ze uz o neco jde no a trapil se tam, trapil..
at se moc nestresikuje, to mu neprida.. a prinejhorsim muzes jit s nim a "vypomoct".
8. říj 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mu rikam porad ale vim co udela psychika a on si vsechno tak moc bere :unamused:
asi to bude dost boj uvidime jestli to zvladnem.....
8. říj 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás jak IUI tak IVF odpadá :pensive: jdu si 23.lehnout do nemocnice.
8. říj 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuska, co sa deje? :unamused:
8. říj 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
katus, copato??? :frowning2:
8. říj 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aholky..
Katusko co se pak to z tebou deje,držse :sweat_smile: ,a nebud smutna uvidiš že to bude dobri.
Ahoj Terezit jak se vam vede?
Blucko ahoj.

Tak ja jsem dnes dopadla dobře,je jich tam asy 12-13fol. 18-20ml.Tak že dnes jsem sy pichla Pregnyl a v patek mam OPU.
8. říj 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
budou mi seškrabávat ty cysty :pensive: a IUI a IVF se odložilo kvůli špatné cytologii :pensive:

nějak se mi to s..e,v úterý mi umřela babička,zítra je pohřeb.Včera jsem ztratila peněženku. :rolling_eyes:

lanno moc držím palce.

Holky ať jste aspoň vy šťastné :pensive:
9. říj 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky co mam ocekavat od prvni navstevy v Gennetu? jdu tam pristi tyden k dr. vykysale
jeste ani nevim kde presne to je snad to najdem a zaparkujem a pak kde se mame hlasit apod.
a neberete nekdo nahodou Proveru na MS?
9. říj 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lanno, ja som si vcera tiez pichla Pregnyl, noha ma z toho boli jak blazen :unamused: , ale co by som pre to mimnko neurobila :wink: , v pa idem na IUI.
Katusko, neboj vsetko bude dobre, ked sa s..e, tak vsetko naraz, to poznam....ale musis byt statocna. :slight_smile:
Hypo, vysetria ta, manzela poslu na spermiogram a urcite ti budu robit odbery(ak je este nemas)....dole na recepcii sa musis nahlasit.
9. říj 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo a to ta tak skoro objednali?? :wink: parada .... ja som tam tiez objednana a bolo mi povedane, ze pri prvej navsteve je len pohovor, ziadne vysetrenia ...tak teraz neviem :fearful:
9. říj 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zuzulik-my chodime do gennetu v liberci - a na prvnim pohovoru nam akorat nabrali krev na pohlavni choroby
9. říj 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
el,tak to je fajn ... protoze asi prave pri prvni navsteve budu mit MS.... :wink:
9. říj 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no urcite jen pohovor -maximalne ti muzou udelat jeste hormonalni profil -dela se 2-5 den menstruace.Je fakt me jine vysetreni nedelali dite mam a problem je u manzela.
9. říj 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo:

zaparkujete jistě hned před Gennetem :slight_smile: tam je takové parkoviště a je to u těchnického muzea hned, takže nepřehlédnete.

Nahláíš se na recepci a pošlou tě do druhého patra, tam vyjedete a dáte se do prava tam jsou sestřičky a počkáte si, až vyleze tak se jí nahlasíte a ona si vás zavolá...vyplní s vámi formuláře o nemocech vašich, v rodině, operace, děti atd. a pak si počkáte na dr. ta si vás zavolá vysvětlí vám jak funguje tělo u ženy a možná i pošle na odběr krve hned dolu do přizemí zas (jak se recepce) no a příště už budete vědět něco víc...:slight_smile:
9. říj 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já mám pocit ze me hned když jsem se objednávala řekli že muž po 6. denní abstinenci a odevzdával tam i spermie na zkoušku (ale na 100% to nevím), to by vám ale řekli už do telefonu, kdyby chtěli po muži spermijky :slight_smile:takže to asi až příště se domluvíte
9. říj 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme to meli tedy naopak manzel nejdrive odevdal sperma a pak jsme sli na pohovor:slight_smile:ale my uz jsme vedeli kde problem je
9. říj 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
blucko ale babičku mi už nikdo nevrátí :pensive:
9. říj 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katuska, ja viem a je mi to moc luto......
9. říj 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi to tak mělo být,alespoň se netrápí :pensive: děkuju :zipper_mouth:

holky moc vám všem držím palce,určitě budete brzy šťastné
9. říj 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek