Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

terezita
9. říj 2008

ahoj katus, to me moc mrzi.. ☹ ale hlavne ze se netrapila. a ty na ni mas spoustu krasnych vzpominek. moje babicka umirala dlouho a na LDN.. to bylo hrozny.. jak pro ni, tak pro nas..
rika se, jeden clovek odchazi, druhy prichazi.. tak doufam, ze po tom zakroku budete moct rychle hupsnout na snazenicko a mimis se konecne podari!!! 😉
preju hodne sily na ten zitrek.. 😔

lanna
9. říj 2008

Ahoj Katusko nemužu jit spat pokut ti neco nenapišu,jsem z tebe smutna ☹ ,je my to hrozne lito,že se ti dejov takove veci,taky bych ti přala at už všychni nepřijemnosti maš za sebou..
Ale chcy ti žic, že jsem taky včera stratila bankovni kartu 😠 ,a v loni kdyš jsem se moc tešila na svuj 1IVF pokus tak my zamžela babička,vim přesne o čem mluviš,..
Chcy jenom ti žic že určite nejseš sama maš manžela a ten te podyrži,my jsme taky z tebou, 😵 ,uvidiš všychno mene hlavne se snaž tomu všemu branit, 🙂 .
Posilam ti pohlazeni na dušičku at se ti co nejdřiv ulevi...

ivomal
10. říj 2008

Ahojky holky, byli jsme s manžou na dovče na chalupě....jako že slunce, houby, výlety a příroda....ve dvou a pes. TAK to se nekonalo, protože já truhla jsem si před týdnem nechala očkovat proti chřipce a už týden nejsem schopná dýchat nosem..... 😝 ....takže včera v noci jsme se vrátili do civilizace ničit chřipku....takže dočítám..
Katuško, upřímnou soustrast, ale hlavu vzhůru, souhlasím s Terezit, že třeba příjde brzy nový život.... 🙂
CChtěla jsem se Vás zeptat, když se mám objednat na UTZ 9 den cyklu, tak to mám volat na recepci? Nebo rovnou k dr. A stačí týden předem? Díky předem

terezita
10. říj 2008

ivomal, doufam, ze se toho brzo zbavis!
na utz radsi volej, jakmile prijde mrska. obcas tam mivaj docela plno. ja volala vzdycky na recepci.

lanna
10. říj 2008

Ahoj holky..
Tak to mam za sebou,měla jsem 13fol,z toho 7vajiček.
Zitra mam volat jak se jim vede,jinak jsem nafoukla jako balon 😝 ,a trochu mě boli břicho....

blucka
11. říj 2008

dobre ranko 🙂 ,
lanno, drzim palceky, aby sa vajicka dobre darilo.
Ja som vcera po IUI, tiez som nafukla, ale mam z toho zmiesane pocity, no ved uvidime....

katuska23
11. říj 2008

Ahoj holky,moc děkuju za vaší podporu je to za námi 😔

milena26
11. říj 2008

Ahoj holky ,promiňte,že vám sem lezu,ale chodím taky do gennetu (k paní primářce Brandejský)a občas vás čtu,mám za sebou 1IVF sice se mimísek uchytil,ale pomalu se vyvíjel a pak to vzdal,tak jsem byla na revizi dělohy a teˇještě pár dnů budu doma a pak půjdu do práce,máme sice 4 sněhurky ještě ,ale paní primářka nechce zbytečně plejtvat mrazáčkama,protože jsem měla jedno těhu přirozeně a ted po IVF a obě zkončili úplně stejně zamlklým potratem,tak mě mohla poslat na imunologii (tam se může nejprve po dvou potratech nebo po dvou IVF pokusech,ale nevím jestli se do toho počítají i ketíky,ale asi ne ),takže jsem se tam objednala a jdu tam aaaaaž 17.12. takže na ketík to vypadá až po Novém roce.

Jeětě jsem chtěla Katusko,upřímnou soustras a hodně sil...určitě to zvládneš jsi jistě silná a mooc statečná 😉 🤐

lanna
12. říj 2008

Ahoj holky jak se pak mate?
Katusko tak jsem rada že už neco maš za sebou,držse holka potřebuješ byt sylna 😵 ,uvidiš že to bude lepši a lepši.
Ja ješte nic nevim jak to dopadlo mam sy zase volat zitra,tak my možna žyknou kdy bude ET..

Blucko dekuji,tobe taky držim palečky a co nejdřiv //..

Všychni moc zdravim...

lanna
13. říj 2008

Ahoj milena vubec nevadi že sem pišeš, 😅 a je my lito že sy tak dopadla, 😢 ,To je dobře že pani DR nechce jen tak plitvat embrijkama že neco dela. Uvidiš že to bude lepši tak ti budu držet palce 😵 ..

Ja ješte furt nic nevim mam volat dnes,a to čekani mě ubiji,je to hrozně dlouhi 😝 .

lanna
13. říj 2008

Tak už to vim dnes v 14:00 mam ET.
Vubec jsem z tim nepočitala,tet se klepu jak osyka,a zaroven se tešim..

milena26
13. říj 2008

lanna tak držím moc moc palečky aby se mimísci zakousli a měla jsi // 😵

lanna
13. říj 2008

Milena diki moc,a nebud smutna jednou se usměje sluničko i na nas 😀

terezita
13. říj 2008

jeee, lanno drzim oba ctyri palce, aby se caparti krasne zavrtali!! kolik si jich nechate zavest? 2?
blucko, tfuj tfuj, at to klapne!! 🙂

lanna
13. říj 2008

Terezita dekuji moc ,určitě 2 kdy by šlo vic tak jich necham tam zavest všychni 😀 ...

katuska23
13. říj 2008

lanno budu na tebe moc myslet 🤐

nebyla jste některá na laparu?

lanna
13. říj 2008

Ahoj Katusko ja jsem měla laparaskopiji kdyš jsem měla to mimodeložni,ale je to asy neco jineho než to na co se ptaš,nebo nevim...
Při tom my odstranily oba vejcevody 😠 .

blucka
13. říj 2008

Ahojky,
Lanno, moc, moc drzim palce aby sa to podarilo, potom da vediet. 🙂
Katusko, ja poznam len holky z okolia po laparke....ale jedna otehotnela hned 1.cyklus po nej a to sa predtym 4 roky snazili a nic.

milena26
13. říj 2008

katusko já jsem byla na laparu ,ale ještě než mě dr poslal do caru,zkontrolírovali průchodnost vejicovodů a pak dělal i hysteroskopii (to ti zkontrolírujou děloju) dělali mi to při jednom ,a byla jsem asi 3 týdny doma a pak jsem se nechala uschopnit. Jooo a mě operoval můj gyndař,tak mi ještě nějak napichoval vaječníky a nabuzoval je lékama aby začali makat jak maj ale nepomohlo to a mimíska jsme se nedočkali... někomu stačí ta laparka,tak třeba ti to pomůže uvidíš 🙂

lanno nemáš vůbec zač 😉

katuska23
13. říj 2008

blucko já tu hledám nějakou diskuzi ale nenašla jsem,jen laparoskopie ale tam se nepíše jestli to pomohlo k miminku

blucka
13. říj 2008

Katuska, neupinaj sa na to moc az nie si sklamana, musis to brat, ze je to k niecomu a robis vsetko preto, aby si mala mimi....Myslim si, ze uspech laparo je u kazdeho individualne......

wokounek
13. říj 2008

Ahoj holky,
zase mám mezery ☹ a hodně se toho tady napísalo, když jsem tu nebyla.

Katusko, je mi moc líto ☹ , co se ti stalo a posílám ti hodně síly, ať to všechno zvládneš a ty to zvládneš, jsi moc fajn a statečná holka 😉 ... 23. nastupuješ? Jak dlouho si tam poležíš? Snad ti pomůžou a brzy budete moci dál zkoušet mimi (ať už normálně nebo přes IVF).

Lanno, kdy a na co půjdeš? Nějak jsem ty vaše příspěvky jen v rychlosti prolítla (je toho tady hafo moc 🙂 ), tak nejsem úplně v obraze... a jsi v pohodě? Je ti dobře, po těch lékách? Mně kupodivu po těch, co jsem si píchala nic nebylo, až na to nafouklý břicho a trošku bolesti v podbřišku a taky prsa...ty mě bolela...

Blucko, hodně štěstíčka ti přeju... já byla 1.10 na OPU a nakonec 4.10. i na ET a teď čekám.... Můžu vám říct, holky, že je to na palici... říká se, že ženská pozná, že je těhu..., ale já prostě ten pocit nemám...asi bych se měla přestat pozorovat 😒 ...pořád mám strach a zároveň si ale říkám, že je jim u mě v bříšku dobře a že jsou silný a že to určitě zvládnou (a když ne obě, tak alespoň jedno z nich)..., ale je to těžký...ale to vám tady nemusím povídat... ufff, normálně se i bojím koupit si test, natož si ho udělat...

wokounek
13. říj 2008

Vlastně...Terezit, jakpak se máš ty? 😀

Nelynko...už ...už...ten KET? 😉

blucka
13. říj 2008

ahoj Wokounek, veru, veru dlho si tu nebola....ani som nejak nezachytila, ze ides na ET, tak to moc drzim palce.s testikom este pockaj..., vraj pred ocakavanym terminom menzesu je pravdepodobnost // velmi mala. Najhorsie je to cakanie, mna to neskutocne drti, uz spekulujem kedy si odobrat HCG.... 😉

wokounek
13. říj 2008

Blucko... já vím, čekám..., ale od dr. je pokyn udělat testík za 14 dní po ET ... a to se už fakt blíží... měla bych to prubnout v neděli, ale já nevím...kdy k tomu budu mít odvahu... zvláštní, měla bych se těšit jak malá holka...místo toho se spíš bojím zklamání... a co ty, jak se cítíš? Psala jsi, že jsi po tom byla nafouklá, já měla břicho jak balon od OPU skoro týden, to byl děs....

wokounek
13. říj 2008

...asi bych měla přestat myslet na neúspěch a nechat se trošku unést tím, že by to mohlo vyjít 🙂

blucka
13. říj 2008

tak to je zachvilku 😉 ..dufam, ze tam najdes // 🙂
Mne je fajn, odvcera ma bolia trisla, neviem z coho a obcas zaboli vajecnik, neviem, nechcem sa pozorovat, lebo si zacnem priznaky namyslat.
Ja sa pripravujem na to, ze to nevyslo, bojim sa zase skalmania..

blucka
13. říj 2008

musime verit, ze to vyde......

terezita
13. říj 2008

jee, wokounek, tak to taky drzim palce!! holky, doufam, ze se vam ta iveefka zadari!!
a jinak, ja to nepoznala.. kazdy jiny cyklus jsem si pripadala tehotnejsi nez ten, co jsem skutecne otehotnela. jediny, co tomu nasvedcovalo, byla BT..

katus, po te laparce je zvysena sance na otehu, protoze mas ty vejcovody krasne profoukle. ty na ni jdes uz ten pristi tyden?

blucka
13. říj 2008

terezit, o to, to muselo byt krajsie, ked si tehotenstvo netusila. 😉
a ako si ty otehotnela?, si po IUI, IVF.....