• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Monivo, já na vás dneska tak intenzivně myslela, že jsem tě tím určitě přivolala. Je prima, že už je Terezka doma. A vím, že se tu nemá psát velkými písmeny, ale musím. Je prostě KOUZELNÁ. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni ta je krásná a jaký má krásný tvar hlavičky. Bože jak já ti ji závidím. obdivovali ji tady i moji chlapi, tak to je známka, že se bude líbit mužským :grinning:
30. bře 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ta je kouzelnááá a těch vlásků co má :grinning:

pet.s: Je super, že jste tedy našli způsob jak spolu promluvit i když elektronicky :slight_smile: Je to jak ve filmu, jak si ty dospělé dcery pak přečtou jak to jejich mamka cítila a tak. A ty tvoje dopisy pro ně budou určitě neskutečně humorné a dojemné :slight_smile:

Inza: Takže za 3m IVF...a proč nechtějí IUI ? To aby jste to zkoušeli sami ? A na tu Mojžíšovku přišli sami, nebo jsi jim to říkala ?...tedy to je otázek :grinning:
31. bře 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap 1 vtipálku..dojemné jako ve filmu by to bylo, kdyby pak moje věčně nasraná dcerunka přišla a se slzamy v očích mě objala a řekla"Maminko, máš úplnou pravdu, neuvědomila jsem si jak se chovám, že tě to zraňuje.Ale já tě mám moc ráda, i když to nedávám najevo."pak s úsměvem odběhla a uklidila si ten binec v pokojíčku s úsměvem na rtech. :grinning:
Moje dcera se přiklátí, strčí do talmičky rohlík a drobíce na právě vytřenou podlahu praví "Je to dlouhý. Moc písmen mě nebere. příště to zkrať!" a nebo " Nebuď trapná!" :grinning: :grinning: :grinning:
Ale já přesto doufám, že jednou.... že jednou si k tomu sedne a řekne" Ta moje máma chudák to se mnou měla těžký. Jak ji chápu." Jenžew tou dobou já už budu v Bohnicích v péči statných ošetřovatelů a budu ječet "Neeee proboha, děti už néééééé." :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s az bude mit vlastni deti tak prijde a rekne "Mami nemela si to se mnou lehky, obdivuju Te, ze si to zvladla" :grinning:
31. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darkwitch já zase píšu mojí mamince "maminečko, moje zlatá, jak jsi to se mnou vydržela. Promiň, promiň, promiň"
A maminečka zlatá jen napíše " Bylo to těžký, Peťunko!" :grinning: :grinning: :grinning:
Byla jsem taky pěkný péro. Nějak jsem v určitém věku přišla na to, že nemají páku na to,aby mě donutili si nedělat, co chci. :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s tak presne tak to budes mit s dcerou jednou ty :slight_smile:
31. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si najít knížku a zalést pod peřinu..jde na mě nějaká lenora.-)
31. bře 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s ja bych sla taky, ale jsem v praci... tak nebude ani knizka, ani perina...
31. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pets: Ty mi dáváš..já vždy to co napíšeš hltám až do konce a četla bych ještě a ještě :slight_smile: Vím, že to asi v reálu není tak k popukání, když stojíš pubertální dceři tváří v tvář, ale v tvém podání to pak vypadá, že to zvládáš úplně v pohodě. Že jsi taková ta ironická mamka co má své miláčky v hrsti .. právě jako třeba v nějakém sitcomu, kde vše glosují a nedělají ai z toho hlavu :slight_smile:
Hm, takže ty jsi byla taky kvítko, ju...aspoň víš co se dětičkám honí hlavou a co od nich můžeš ještě očekávat :grinning:
31. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, ta je taaak božská :slight_smile: . Je to neuvěřitelné, jaký udělala za tu dobu pokrok. Je vidět, že to bude silná ženská
31. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak ms se konecne uracila, takze v patek jedu do gennetu a na stredu jsem objednala manzilka a vezmu si dovcu a pujdu ho doprovodit :slight_smile:
31. bře 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darkwitch: tak super a už jsi v "procesu" :grinning:
31. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap ted jen doufam, ze proces dopadne co nejdrive co nejlepe :grinning:
31. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch: Tak to vítej v klubu "doufajících" :grinning: Ale neboj, dříve či později se dočkáme všechny :wink:
31. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap to je jasne, ze se dockame vsechny :slight_smile: jenom doufam, ze nemusim dodrzovat naky poradni a otehotnet az po vas :slight_smile: ze muzeme otehotnet treba vsechny najednou
31. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch: Je pravda, že ze slušnosti by jsi nás předbíhat neměla :grinning: Ale neboj, my jsme tu všechny přející..pokud se ti zadaří rychle bude to povzbuzení i pro nás :slight_smile:
31. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap :slight_smile: no, ja jsem prave slusne vychovana, ale nekdy by mela jit vychova stranou :grinning:
31. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch: máš recht..někdy slušné vychování překáží v "rozletu" :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch: je pravda, že první vlna Genneťaček už porodila, tak by jsme měly začít tu druhou...teď tady nějak není žádný nový úspěch s // :rolling_eyes: Poslední byla pet.s :wink:

Takže holky šup šup a nejpozději v létě všechny čekatelky hlásíme //..jasan :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap dle rozkazu :slight_smile: uz me nebavi byt v te cekajici vlne...
31. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch: no proto :grinning: Mě taky ne. :angry: .doufám, že mi teď v pátek Dr. osvětlí kdy jako ty // budu mít :grinning: Tak a jsme zase u toho doufání :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap tak urcite ti neco osvetli, ale nevim jestli ti rekne presne datum :grinning:
31. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch: jak neřekne..je doktor, tak ať kouká říct datum, hodinu a jaké bude v ten den počasí :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap musi mit nake prekvapeni, ale mas pravdu aspon datum by ti rict mohl, jako prekvapeni staci hodina a pocasi :slight_smile:
31. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch: přesně tak..to počasí oželím, ale na datu budu trvat :grinning: a vy víte kde je problém ? Nějak nevím jestli jsi to tu psala..pardon :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nevime nic, jen se nam nedari a moje mudra takove veci resi az po dvou letech a me rok a pul cekani stacil, tak jsem se objednala do gennetu at se snazi :grinning:
31. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch: to jsi udělala dobře. Proč by jsi měla čekat 2 roky, když ti můžou pomoct dříve. Někdy ty Dr. nechápu :unamused: ...moje Dr. mě poslala po 6m jelikož jsem neměla ani OVU ani MS. Sice mi to v Gennetu taky trošinku zpackali, ale snad tedy už mám smůlu vybranou a konečně se zadaří :slight_smile:
31. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap1: no my jsme se nakonec na to IUI ani neptali. Je pravda ze telo si potrebuje od hormonu trochu odpocinout a pri IUI by asi nejaka mala stimulka byt musela, tak jsme s mnz usoudili ze to nechame plav a budeme mit domací "vyrobu" :grinning: . V kvetnu dr zazada na pojistovne o dalsi ivfn uz si to napsala do kalendare a me v kvetnu jakmile prijde mrach atak mezi 18-21 dnem mam prijit. Pry zkusime nejaky jiny protokol nez minule. Neumi vysvetlit proc to nevyslo. Vsechny vysledky jsou relativne OK a na imuno mam prasky. Takze nekde nejaka pricina mezi nebem a zemi. Proste asi pricina na kterou soucasna medicina neumi jeste asi odpovedet. Dokonce volala i embryologovi jak probihala kultivace a ten rek ze vse ok. Ze s 9 vajuch plny pocet oplodneny, takze taky netusi, ale mel takovy napad k diskuzi ze kdyz ted nevysli 2 *PK tak na tom tretim by jsme meli jenom normalni kultivaci. Jinak ja jsem se dr zeptala jaky ma nazor na Mojzisku a rikala ze nic proti ni nema. Tak jsem se zeptala zda by me mohla napsat doporuceni ze mam mojzisku kde to pojistovna proplaci, tak me to napsala a jeste me dala kontakt na jednu pani co dela taky mojzisku a studovala ji primo u pani Mojzisove, ale tam clovek plati sam (nelze na pojistovnu). Jo a pry s ni ma dr dobre zkusenosti. Tak uvidim mozna ji taky zkusim.
Tak jsem dneska konecne skoncila v praci a mam vsechny papiry. Teda musim rici ze ted je me tak nejak lehceji. Dokonce i nejake odstupne bud :grinning:. Zitra se jdu hlasit na pracak a odpo pak na hory az do stredy...hura
31. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: Super, penízky se vždycky hodí :grinning: od pracáku snad taky něco kápne, tak budeš mít teď na chvilku leháro..pěkně si odpočiněč a budeš připravena na další IVF :grinning:
Máš pravdu, domácí snažení a oddych od hormonů dobré rozhodnutí. Na další IVF bude potřeba odpočaté tělíčko :slight_smile: Tak já se když tak zkusím domluvit s Daňkem taky na odeslání žádosti v květnu...stejně jdu teď 15.4. ještě na tu Magn. rezonanci. Musí se před IVF ještě udělat nějaké vyšetření ? Nebo se může prostě s MS začít ?
31. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek