• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
inza: jak je dole Mc Donalds..Příkopy...tak když si stoupneš zády k nemu je naproti (možná kousek šejdrem) kolmá ulice...v ní je po levé straně Fischer a pod ním je Dům Hraček :slight_smile:
1. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap1: takze nekde kdy kdysi byval detsky dum :slight_smile: :grinning:
1. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: problém je, že já nevím, kde býval Dětský dům :fearful: když stojíš dole na Můstku a půjdeš směrem na Náměstí republiky, tak to je první ulice do leva..tam už uvidíš Fishera a i ten dům hraček je označený :slight_smile:
1. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap1: :grinning: :grinning: . No tak toho asi pamatuji vice :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: myslím, že tak mladá nejsem, ale nejsem rodák z Prahy, takže některé dřívější obchody atd. neznám a nevím kde byly :grinning:
1. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap1: ja taky nejsem narozena v Pze, :wink: , ale obcas takove stare nazvy cloveku zustali v hlave..... :grinning:
1. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: já mám na tohle hlavu děravou, názvy jsou má slabá stránka :grinning:
1. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, úžasná zpráva od pet.s, jsou už hotoví a jsou v POŘÁDKU. Hurááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc to pet.s preju zaslozi si to velka gratulace,jen tak dal
1. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vám všem závidím,nejsem zrovna trpělivý tip,ale musím vydržet. Už se nemůžu dočkat toho 28.4.na konzultaci,se to táhne jak šnek. Když mi budou dělat náběry na hormonální profil a moč a manželovi spermoi tak za jak dlouho budou výsledky?? a když to bude dobré tak se potom hned nějak začne?? :fearful:
1. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s gratuluji moc atˇ se jen daříííííí :wink:
1. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě mám dotaz,četla jsem na nettu,že vysoký prolaktin je i ze stresu,je to možné????
1. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet.s: ohromná gratulace. Odteď si snad konečně budeš to těhu užívat :wink:
1. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtela jsem napsat, ze mi prisla SMS, ze Pet.s dopadl NT dobre. A koukam, ze uz se to vi ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja mam takovou radost. :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pets: supeer..gratulaceeeee :grinning:

jechulka: spermio jsme měli výsledky do 2 hodin...a krev s močí byla do týdne :slight_smile: Když to naplánuješ tak, aby byli všechny výsledky na první konzultaci, tak určitě něco naplánujete a hned začnete...oni moc neotálejí :slight_smile:
já mám vysoký Prolaktin...a může být vysoký i ze stresu,ale to by byl spíše zvýšený, než vysoký. A nezatěžuj se takovými věcmi :slight_smile: ..co tě pořád napadá ten Prolaktin...ty jsi s tím problém neměla, ne ?
1. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s velka gratulace. Takze ted malinka oslavicka vybornych zprav. To by ti meli ti tvoji "zrouti" neco dobreho uklohnit :grinning:

jechulka77 : vydrz. Ten konec mesice je tu coby dup. Myslim ze HP je tak do tydne. pokud bude vse OKi tak se zacne v dalsim cyklu. Pokud vim tak na HP se chodi2-4 den cyklu, Takze dalsi mesic se na to muze :wink:
1. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s super gratuluju :slight_smile:
1. dub 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s - SUPER zpráva. Gratuluju ! Tak a teď už se jen těšit ne ? :grinning:
1. dub 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky do toho formuláře do gennetu se vyplnuje kontaktni adresa, nebo trvala? ja mam trvalou porad jeste u rodicu...
1. dub 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza:
Mě za to pero říkali 5000,-Kč, tak já nevím. Možná se nepodívali, že to mám hrazený pojišťovnou. Ale injekce jsou dobrý. Jen dneska mě nějak bolí břicho a nevím, jestli je to z toho, nebo to dělá ta červená mrcha. Je fakt, že já vždycky první 2dny umírám křečema. Tak nevím

evak99:
No mě původně říkali 1500,- pak 4000,- a v závěru to bylo 2400,- :slight_smile: Stejně je to dost, v poměru doplatků na ty ostatní léky mi přijde...

Petap1:
No on se na to vyloženě těšil, že mi to bude píchat! :grinning:
Měli jsme na to jen tak tak, protože den před tím se nám rozbilo auto a oprava byla za skoro 6000,- :unamused:
ale zvládli jsme to :slight_smile:
Už aby bylo pondělí po UZ, abych věděla jak to bude dál a hlavně jestli to k něčemu bylo :slight_smile:
Dnes mě nějak bolí břicho, jak jsem psala, ale připisuju to tý mrše červený, teda aspoň se tím uklidňuju :unamused:
1. dub 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet.s, gratulujuuu a držím palečky.
1. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano měla jsem s tím problémy dost dlouho,brala jsem mysalfom a nedělalo mi to dobře,pak se to tedy spravilo,ale nějaký ten pátek to trvalo a právě se bojím ,aby mě to tedˇ nějak nezdržovalo :frowning2:
1. dub 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuji. jsem v tuto chvíli nejšťstnější člověk pod sluncem. Normálně jsem to ořvala, hned jak jsme vyšli z Gennetu.Holky mám pocit, jak když jsem snad první den těhotná.Za měsíc jdeme na kontrolní UZ a na genetiku. Tak červík hlodá,ale NT máme negativní. Dokonce riziko na DS nám významně kleslo.Tančila bych radostí. tak doufám, že ted už nic nepřijde. :frowning2:
1. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s gratuluju, neboj ted uz bude vsechno vporadku :slight_smile: tak se hezky raduj a to, ze jsi to, ze jsi to obrecela je normalni :slight_smile:
1. dub 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet.s:
Moc gratuluju!!!! Uvidíš, že bude včechno ok!!! :slight_smile:
1. dub 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě vám povím, jak se mi povedl apríl.
Jeli jsme z toho vyšetření a já celé rodině naspala sms " Jsme v naprostém pořádku. Vše OK,Ale jsou tam 2"
Máma napsala " No to je pruser, co budete dělat". táta "Hlavně, že jste v pořádku. Jestli to budou takoví jedlíci jako tihle, v čem budeš vařit svíčkovou?.-)" Jediná moje setra napsala "Vtipné, Ti už otrnulo, viď? Taky ti přeji hezkého apríla." :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Když jsem pak mamce napsala, že první část je pravda a druhá apríl. Tak mi napsala, že jsem blb a chudák dítě bude mít praštěnou mámu. :grinning: Tak jsem naspala, že sice praštěnou mámu,ale zlatou babičku.Odepsala mi "BREČÍM"
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teprve potom ji došlo, že už jsem ji ukazovala fotku z UZ a že by to asi už dávno poznali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prostě jsem babičku dostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

pet.s: Úplně mi z toho nabíhá husí kůže..moc moc ti to přeju a hezky si to těhu užívej :grinning: Hezký aprílek...a jde vidět, že vaši mají taky smysl pro humor :slight_smile:

jechulka: Aha, kdyby náhodou (ale myslím si, že to u tebe to bude Ok) tak dnes dávají Dostinex a ten se daleko lépe snáší :slight_smile: Ale o tom nepřemýšej..bude to v pohodě, uvidíš :slight_smile:

Kacmelina: Určitě to budou krásné folíky...ty bolesti můžou být k MS, ale taky k rostoucím folíkům...v každém případě se myslím neděje nic špatně :slight_smile: Tak budu držet palce na UZ, určitě to dopadne dobře..takže se na PO těš :grinning:

Já před 9h poběžím do Gennetu. Vám tu radím klííídek, ale sama jsem pěkně vycukaná. Bojím se, že tam nic nebude, ale nebudu na to myslet a doufám, že se tam jeden pěkný folík najde :slight_smile:
2. dub 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap1: tak hned informuj. myslím na tebe!

pet.s: nádhera. velká gratulace. a řeknu ti, že jsi pěkný číslo :wink: a koukej se teď ničím nestresovat, jasný? :wink: všechno bude dobrý, už jste si to vybrali jinde, takže tenhle bobeček bude zlatíčko zdravoučký :grinning:

kacmelina: no jo, je to dost, ale co se dá dělat, že? :sweat_smile: bříško přebolí a po tu bude cobydup a rozhodnete se, co a jak dál :wink:

jechulka: jak psaly holky, když stihnete dojít na všechny odběry ještě před konzultací, tak se tím proces zkrátí, protože v gennetu opravdu neotálejí, takže budete-li chtít a výsledky budou přijatelné, tak v následujícím cyklu můžete jít do akce! i když možná budete muset čekat na schválení žádosti pojišťovnou na ivf, ale iui by vám určo udělali :wink: neboj se předem, nemá to smysl. věř doktorům, ale na vše se radši 2x ptej a pak si udělej časový harmonogram, to ti pomůže se orientovat. :wink:
2. dub 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet.s zakousni cervicka. :wink: NT screening (na dobrem pracovisti, coz Gennet je) je nejpresnejsi screening. Takze vy cekate zdrave miminko!!!!! Genetikou vas prohaneji kvuli tomu, co se vam stalo. Me u Apolinare po dobrem NT rekli, ze triply uz ani nedoporucuji, zbytecny stres. V Gennetu je delaji, ale ty na ne muzes v duchu hodit bobek. :wink:
2. dub 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee ted tu na me vyskocilo neco, co jsem tu pred tim nemela, takze o APRILU jsem necetla. :grinning: :grinning: :grinning: To se ti povedlo. :wink:
2. dub 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek