• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
dobre ranko :slight_smile:
12. dub 2010 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
nannynka: dobrý plán s mamkou :grinning: no já pro sebe do porodky nemám ještě nic. ani to prádlo...taky potřebuju ještě ty litiny rady projít a dokoupit spoustu věcí. na přebalování, hygienu, do porodky...no prostě hafo :wink: ale já mám ještě čas :slight_smile:

pet.s: přesně jak píše petap1. Báru to přejde, jen vydržet je to těžký..musíš být trpělivá a taky klidná kvůli mimískovi :wink:

petap1: jak sis užila víkend? :wink:
12. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
evak99: Jelikož jsem byla u maminky, tak jsem se měla jak princezna :grinning: Taky jsem byla navštívit kamarádku co má 1,5 roční dvojčátka, kluky...no nebudu zastírat, že jsem chvilkama přemýšlela o vložení jen jednoho :grinning: Přitom ona je v pohodě a ne žádná hysterka..ale právě proto beru její postřehy a vyprávění jako reálné. No, ale ona pak taky říkala, ať dáme dvě, že je to sice fofr, ale není to tak, že by se to nedalo zvládnout :slight_smile: Někdy si pobečí a zadepkuje, ale prý jinak pohoda :slight_smile:
12. dub 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
zase po delší době...

Lita: moc ti gratuluju k 2 chlapečkům, hlavně že to dobře dopadlo a jste šťasrná rodinka :wink: , myslela jsem na tebe, jak se daří... :dizzy_face:

Jinak mi dneska jdeme na genetiku - 1. konzultaci, holky mám se na něco ptát, nebo něco řešit...kdo jste byli, jak to probíhá.
Dr. mi minulý měsíc dělala ty stěry na bakterie, vše je v pořádku.
V pátek jsme byli na dalším IUI, dělal mi ho ten nový doktor za asistence Lovasové :sweat_smile: , no to jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:

Evak: ty jo 31.tt, to to letí.
12. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
petap1: :grinning: tak si to myslím. když se to stane, tak to člověk zvládne, to je jasný. a depka určo přijde i když budeme mít jen jedno mímo... :wink: je dobře, že sis odpočinula :slight_smile:
12. dub 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
mandrw: Ahoj, že se taky ukážeš :grinning: Takže čekáš na // ..držím všechny palce :grinning:

evak99: JJ depky jsou ze začátku asi všude :slight_smile: Jj pěkně jsem se flákala a nic nedělala :slight_smile:
12. dub 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
mandre: ahoooj, to je fajn, že jsi přišla. budu držet pěsti, aby se nějaký spermoník uhnízdil :slight_smile: kdy budeš testit? :wink: no hele, letí to jak blázen, taky na to zírám, že už jsem tak daleko... :slight_smile: a už to někdy začíná být těžký. pálí žáha, pořád něco jím, mám mykózy, nízkej tlak a bolí mě kyčle :grinning: ale všechno ráda vydržím :slight_smile:
12. dub 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Petap1: :grinning: máme toho teď ve firmě jako buchet a navíc...za 10 dní letíme do té Barcelony :grinning: :grinning: ...takže dělám itinerář a zařizuju vše potřebné (nakonec z toho bude: 1/2 dne Girona, 2 dny Barcelona, 1 den Montserrat, 1 den Andorra, 1/2 dne Tossa de Mar :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
// :grinning: :grinning: , byli jsme zase u toho léčitele, říkal, že to půjde...budeme mu věřit :grinning: :sweat_smile:
12. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
mandre: ty jo tak vy budete výletit..bledá závist :slight_smile: Moc hezký plán cesty, to bede zážitek :slight_smile:
On říkal, že to půjde cestou IUI ? To by bylo supeeer :slight_smile:
12. dub 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Evak: já ze strachu bílého testu moc netestím :grinning: :grinning: , minule jsem čekala až do 33DC a pak přišla MS. :confused: Jo Brandejská říkala, že to mohlo být biochemické, protože tohle já nemívám 5 dní zpoždění...teď tam byli na levo 2 folikuly po Clostylu, píchalo mě v bříše jak před OPU :fearful:
Je to jiný stav hold, musíš vydržať :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Petap1: neee, říkal samo, že jsem se vyčistila...lítaly ze mě minule docela slušný kusy :astonished: Já mu neříkala, že jdeme na IUI, jenom jsem mu říkala, že Dr. minule viděla u pravýho vaječníku volnou tekutinu a hned mě posílala na laparku, že neví co to je, že to mám prvně...a on že co bych tam jako dělala, že se to vstřebá, že to je z vejcovodu bordel...Dr. neví, že jsem byla u léčitele :sweat_smile: :confused:
12. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
evak99: ten výčet neduhů :sweat_smile: ...je to asi blbé, ale musela jsem se smát :grinning:
12. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
mandre: ty se máš...že samo :slight_smile: Mě říkala, že mi budou muset pomoct (taky nevěděla že chodím do CARu, ale že to klapne na poprvé...tak jsem taky zvědavá :grinning:
12. dub 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Petap1: :grinning: :grinning: :grinning: samo. A co ty máš za problém? Já teda nic jednoznačného, akorát NK buňky, manža sem tam proměnlivý spermiogram. Nemám teda tu genetiku a laparku - té se bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jí zatím moc neplánuju.
12. dub 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
petap dvojcatka se daji zvaldnout, ja mam o rok a pul mladsi bratry - dvojcatka
12. dub 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Evak jjo jo, já vím. Jenže jak zůstat v klidu, když mi v půl 10 volá, že má další výchovný postih a že ji asi vyhodí ze školy(upozorňuji, že je to soukromá škola, kterou si platíme, tak myslím, že fakt musí mít důvod, to naše pako vyhodit), tak že půjde na servírku. Z prominutím jsem ji poslala do prdele.
Vzteky jsem musela jít uklízet. Přemýšlím, co s ní. Pokud ji vyhodí, tak už ji žádnou školu platit nebudu. Půjde do práce a pokud nebude dělat, tak do ústavu. Jen se bojím, že na tohle já prostě nebudu mít sílu. Jenže musím myslet nejen na ni,ale i na Dana a miminko. Kdo s ní má pořád žít? :frowning2:
Prozatím má zaracha. Do konce týdne. Ale já už fakt nevím, co s ní. Vyvádí, čím dál víc.
12. dub 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
mandre: tak jo, netesti a vydrž. jestli se tam uhnízdí, tak to poznáš. :wink: :grinning: hele, výlet zní krásně, hezky to plánuješ. my tam byli před 2 lety taky takhle v dubnu a bylo to úžo :slight_smile: a je dobře, že jste zvolily obě cesty - klasickou i léčitelskou! to určo pomůže :slight_smile:

petap1, mandre: no právě proto jsem je sem napsala, abyste se nasmály :slight_smile: já vím, vydržím, to je jasný, :slight_smile: :grinning:

pet.s: já vím, to je teda peklo. no jediné, co mě napadá ti poradit je vydržet a stát si na svých zásadách. jinak bys ze sebe udělala blbku a ona by si myslela, že si může dělat co chce a že s tebou může orat vláčet! ale je to teda průda!!! je mi to líto
:cry:
12. dub 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
evak: doufám, že bude teplíčko, se potřebuju trošku ohřát, dneska je teda hnusně...u nás mrholí :angry: ...ještě musím objednat nějaké lévné auto :sweat_smile: a stáhnout mapy...k tomu cestování ještě...teď jsem viděla za pěkných 4700,- letenky na Island v červnu...tak mám zase to obvyklé dilema, budeme těhu nebo nebudeme, koupit nekoupit :grinning: :grinning:
12. dub 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, lita přidává fotky kluků... to je nádhera. Už se na ty naše mimáky taaaak těším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Lita: teda ty jsou :grinning: :grinning: , jak z katalogu, nádherné fotky :slight_smile: :wink: , ty blonďaté chloupky po těle.... :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Pet.s, hlavně se nerozčiluj, mysli na to malé. To co píšes, je myslím dobré řešení. Přeju pevné nervy.
12. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
mandre: já mám vysoký Prolaktin (snad už je léky snížen) a nízké hodnoty FSH. Takže IVF je zatím u mě jediná cesta :slight_smile:

Lita: jůůů ty jsou nádherníííí :slight_smile:

Pet.s: je mi líto, že tě takhle zlobí...tvé řešení se mi zdá dobré a jak míše mandre, stála bych za svým aby věděla, že neustoupíš.
12. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
mandre: drzoim palce na // :grinning:
12. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

presne tak, dekuju Ivarei :wink: ze to ohlasila - ja se k psani skoro nedostanu. Jsou to fotky jejich prvnich dnu, i kdyz ty uplne prvni mam zachycene jen na mobilu, tatinek neustale zapominal bud fotak nebo baterku nebo nabijecku :slight_smile: Takze snad se mi brzo podari ty fotky nejak vystourat z meho mobilu a take je sem prihodim.

Mandre - tem chloupkum se rika lanugo a nedonosenatka se s nima jeste rodi. Takze mame doma dva plysove chlupace :grinning:
Musim bezet nahoru za klukama, Brajisek ma po kojeni skytku a nemuze spat. To odbrkavani a zazivani je nekdy slozitejsi a delsi proces nez kojeni samo. Ja je mrunet a skytat v postylce nechat neumim.

Zase zaskocim, drzim vsem pesticky - at uz tehulite nebo snazite, at je vse v poradku a vychazi, jak si prejete! :wink:

Pet.s - velikaaaanska gratulace k vasemu NT screeningu, koukla jsem ti pro info do albicka a jsem moc rada, ze jsem nasla jen vesele informace :wink: A hned se tehuli lepe, vid :slight_smile:
12. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivarei - tobe drzim palecky o sto sest, at vydrzite 3v1 co nejdele! Uz se tesim na vase fotecky, ale casu rozhodne dost!
Jak ti je, uz se hezky kulatis, otekas, nespis a tak? :wink: :grinning:
12. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
lita: ti jsou táák nádherní :slight_smile:
12. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
lita no kluci jsou nadherni :slight_smile:
jinak s tema brejlickama ma historku sestra, maly mel taky zloutenku a nasadili mu brejlicky a sestra si ho vzala na krmeni a on porad strasne rval, ta netusila co se mu deje a asi po hodine revu ji doslo, ze mu asi vadi ty brejlicky, kdyz mu je sundala tak byl klid
12. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
lita: jsou krasny. Tak je zatim nemusite oblekat, kdyz maji prirodni svetr :grinning: . Co na ne "blondyna"?
12. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
inza: víš jak, // to je takové sci-fi pro mě :grinning: :grinning: :grinning:

Lita: i manža ti je okukuje, tiše závidíme :grinning: :sweat_smile:
12. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Lita: jsou krásní :slight_smile: a tobě to na profilové fotce taky moc sluší :wink: Ještě že mají kluci lanugo světlé, já byla nedonošenec a měla jsem ho černé, takže mamka měla pocit, že se jí narodila opička :grinning:

Mandre: snad bude teplo. my chodili v tričku s krátkým a kalhotách, občas mikina, ale bylo to moc příjemné. :wink: s tím Islandem ti naprosto rozumím... :sweat_smile: I pro mě byly // sci-fi a jak se to hezky povedlo. Neboj, už to zlomíte. jste na dobré cestě! :wink:

Ivarei: jak pokračují přípravy na mimísky? :wink: Já dnes v lékárně nakoupila bepanthen a rybilku, tak jsem hned klidnější :wink:
12. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek