• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
kacmelina ted uz to urcite dobre dopadne...
evita a jak dlouho se teda snazite?
13. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je právě problém ve mě. Po těch dvou předchozích mi sebrali 3 myomy a ještě jsem do toho měla srůsty. No a nakonec pravý vaječník je uškrcený cystama, takže jako by nebyl. Teď se zjistilo, že sice vajíčka produkuje levý vaječník, ale ty zase nedorůstají. :frowning2: A kdy jdeš do Gennetu, třeba se uvidíme :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evita:
A ještě k Tvému příteli, ten problém mohl nastat během let. Kamarád měl to samé, ale po dvou letech se to upravilo a byl v pořádku :slight_smile:

Darkwich:
Doufám, že to vyjde! Musí!!!!
13. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s - nejak jsem po cviceni minuly tyden cekala ze se otocil. A on "jen" pribral 700g :wink: Jsem asi jen hodne unavena a zitra bude novy den. Jsem stastna ze je malej v poradku o tom zadna, jen to dneska bylo nejaky divny....

Jinak jak se tu nekdo ptal na pocty foliku, ja jich mela 6+5, odebrano 9 vajicek, oplodneno(prirozene), 5 prezilo do transferu, 2 transferovana, 3 kvuli predchozimu zamlknuti nedoporuceny pro pomalost k transferu.
13. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacmelina urcite, musi :slight_smile:
13. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darkwich:
Budu mu domlouvat, ať se drží, že se na něj maminka s tatínkem moc těší, tak jim nesmí odejít!!! :slight_smile: :unamused:
13. dub 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacmelina to je spravne, ale nezapomen mu domlouvat mile :wink:
13. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darkwitch:
Neboj, budu ho hladit a domlouvat mu :slight_smile: Dám mu tam denně 4 bonbónky Utrogestanu a snad si dá říct.... :slight_smile:
13. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se teď snažíme rok a čtvrt a od ledna chodíme do gennetu. :grinning: ale řekli, že šance na přirozeně je minimální :unamused:

Kacmelina: já jdu ve čtvrtek na opu a potom nás čeká prodloužená kultivace, písni jaké ET. A jestli si tam vezmeš chlapáka s sebou. Modlím se,aby nám taky nějaké vajíčka zbyly a bylo co zavést. :wink:
13. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
evita tak to jde rychle :slight_smile: my se snazime rok a pul a ted v kvetnu jdeme do gennetu na prvni schuzku, ale manza ma spermio vporadku, tak bude chyba asi u me :frowning2:
13. dub 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacmelina tak to si urcite necha libit takovou peci a zustane u tebe...
13. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jít ve čtvrtek na ET, ale dnes říkali, že už půjdu asi zítra, prý nechtějí dál mimíska stresovat :slight_smile: Ono stačí, že jsem vystresovaná já :unamused: Manžu beru s sebou, prý si to nemůže nechat ujít :slight_smile:
Budu Ti moc držet palečky, aby jsi měla pořádnou úrodu! :slight_smile:
13. dub 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacmelina takze se ted musis uklidnit, aby si ho nestresovala
13. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch:
Já se snažím, ale když ono to pořádně nejde!! :frowning2:
13. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacmelina ja vim, je to tezke, takze vecer pul hodinka meditace a ono to pujde :wink: vsak si holka sikovna a statecna
13. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch:
Budu se snažit, slibuju :slight_smile:
13. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste tu ještě ?
13. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacmelina hodna holka, doufam, ze se budu chovat podle svych rad az dojde na me :grinning:
13. dub 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomoooc já jsem to dostala. Jenže já mám dobrat Duphaston až v pátek...jak to že to mám ???? Jindy bych jásala jak zjednaná, ale teď je ještě brzy....ještě určitě nebude schválená žádost...já se z toho picnu :frowning2:
13. dub 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacmelina: koukám že bobísek se drží...super..zítra už ho budeš mít v bříšku :slight_smile:
13. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap treba uz bude pojistovna treba pracuje rychle...
13. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch: sestra říkala, že to umějí pohonit i když to není v den MS schválené, ale já mám strach...tak jsem se na tu stimulaci těšila. Jindy si MS dávala na čas a teď....přijde o týden dřív...já ji snad přetrhnu :grinning:
13. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap vidis to pohoni a bude stimulka :slight_smile:
no jo ms nikdy nedela co se od ni ocekava...
13. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
darwitch: snad máš pravdu...nesmím vyšilovat....to bude noc...a než bude osm ráno tak asi puknu nervozitou :sweat_smile:
Moc díky, že jsi mi tu napsala....už jsem trošiiinku klidnější :slight_smile: už mi dupe na záda manža,,tak já zase letím :slight_smile:
Ještě jednou díky za podporu
Dobrou noc
13. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap dobrou noc a drzim palce at jsou hodni a stihnou ti to schvalit...
13. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petap1:
Drží se šikula :slight_smile: dělá mi radost :slight_smile: ještě aby se mu líbilo u mě v bříšku :unamused: Jinak jak jsem tam ještě odpo volala, tak mi řekli, že tam je u mě poznámka, že ET bude pravděpodobně zítra, ale přes tím říkali, že ve čtvrtek, já pevně doufám, že ž půjde s námi domů zítra :slight_smile:
Mě si zase ta mrcha červená dávala na čas, měla týden zpoždění!!!
13. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacmeli..nebni, když budeš jančit, tak budeš vyplavovat do krve stres a to se mimouškovi nebude líbit.V klidu mamino :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

kacmeli: držím palce, ať si dne jedete pro bobíka a máš ho už u sebe :slight_smile:

Tak u mě to vypadá, že zatím jen špiním...asi to bude tím Duphastonem, jelikož jsem zjistila, že přišla mrcha až po tom co jsem si vzala večerní dávku Duphastonu. No, dnes už ho brát nebudu a uvidím kdy se MS rozjede. V osm tam zavolám a zkusím se s nimi nějak domluvit.
Vím že se to tu psalo, ale mám děravou paměť...do kdy se mrcha musí rozjet, aby se ten den počítal jako první...do 12h ?
14. dub 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tam volala a samozřejmě to schválené není :frowning2: Sestřička říkala, že to zkusí zařídit a pak mi zavolají..ježiš já mám strach, že to nebude.
14. dub 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem ,už jsme myslela, že poslední odcházím a první přicházím)))
14. dub 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek