Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
19. dub 2010

inza: Jj mi Alpy zbožňujeme 😀 a Jak jsi dopadla ??

inza
19. dub 2010

k nicemu moc jsme se nedobrali takze zadny 😀

petap: Alpy mam taky rada jak v lete tak zime 😀

svobik
19. dub 2010

Holky,
díky moc za info. Hned je mi lépe. Jinak s tím receptem, zažila jsem tam docela problémovou situaci, když jedna paní přišla aniž by zaviolala. Musela čekat hodně dlouho, protože zrovna žádný lékař to sestře nemohl podepsat a sestra byla docela nepříjemná,t ak určitě zavolej 😉

petap1
19. dub 2010

inza: a to byla konzultačka v Gennetu, nebo s tou Mojžíšovkou ? aspoň předběžný termín stimulky, což ?

inza
19. dub 2010

petap: no relka bych ze asi konec kvetna ci zacatek cervna, podle mrchy. Ted prisla vcas tak snad v kvetnu prijde taky a pak mam volat a objednat se na 18-21 den MC. Na Mojzisku jdu zitra, ale dneska se me teda nejak nechce cvicit nejaka lenora 😀

petap1
19. dub 2010

inza: Aha, to chtějí dlouhý protokol ? Nebo se podívat jestli tam máš vajucha ? Já jsem dnes jak přejetá..mám depku a ještě se mi chce spát...to je tedy kombinace. Představa, že bych měla dneska cvičit, je hrozná 😉 Ale ty to zvládneš, viď...ty jsi holka šikovná 😀

ahojkyy
19. dub 2010

ahojky. Som tu nová, teda na fóre, ak ma nevyženiete 😀 tak sa pridám.

myslím, že inza pôjde na kontrolu UZV či je všetko ok, žiadne cysty a tak. Aj mňa tak Dr. Daněk objednal, následne som počkala tak týždeň do MS a už stimulujem, 4 dník. V stredu kontrola, tak čakám, či a kedy sa vydarí OPU a ET a // :D

Aké máte skúsenosti s Dr. Daněkom? Ja mám za sebou horm. profil, manž. spermio, hysteroskopiu, neúspešné IUI. Keď som sa po IUI spýtala Dr. na imunológiu, povedal mi, že je to skoro. Príčina je totiž u nás neznáma, obaja sme zatiaľ ok..
+ baby, horm. profil Vám robili len na začiatku cyklu, alebo aj na konci?
dík vopred všetkým
ahojkyy

darkwitch
19. dub 2010

petap naopak dneska by si cvicit mela, vyplavis endorfiny a bude po depce, ale vim jak je tezke se donutit 😝

inza
19. dub 2010

petap: nevim zda chtej dlouhy protokol ci jak. Ja pri druhem IVF mela 9 vajuch a vsechny se oplodnily. Jinak spat se me chce taky...cviceni bude dneska muka a nevim kdy me na to vyjde cas. Odpo totiz jeste prijde kamarad a prinese me doufam jenom dve diplomky na oponentsky posudek a tak to budu asi muset precist coz se me teda dvakrat nechce 😉. Jinak jdi se projit nekam ci si sednout a jen tak koukat na mesto. Ja takto obcas chodim a je to super. Dej si k tomu treba 2 vinka

ahojkyy: HP delaj jenom na zacatku. Me treba Danek moc nesedi, ale co "kus" to jiny nazor 😉

petap1
19. dub 2010

inza: Ty jo, ty jsi zářný příklad jak by to měl člověk brát...žádné vyšilování..prostě tam půjdu a ono se uvidí...měla bych si z tebe vzít příklad 😀 Ty děláš oponentury, ju...ty jo, já bych se bála, abych jim to moc nezkritizovala a aby jsem jim tím něco nepokazila 🙂 Procházka by byla super...tak já se možná vzchopím a půjdu 🙂

ahojkyy: Mě Daněk sedí 🙂 držím palce ať je vajuch tak akorát 🙂

petap1
19. dub 2010

darkwitch: Jj endorfíny bych dnes potřebovala jako sůl 🙂 🙂

darkwitch
19. dub 2010

petap tak vyraz na prochazku ostrejsi tempem a oni se zacnou pri pohybu hezky vyplavovat 😉

darkwitch
19. dub 2010

teda doufam, ze az se u me dojde ke stiulce tak budu v klidu a ms dojde tak jak ma...

petap1
19. dub 2010

darkwitch: Tak přesně o tom nepřemýšlej, nebo si to nasadíš to hlavy už teď a pak budeš čekat a stresit jak většina z nás 😝 Takže zákaz o tomhle vůbec přemýšlet, jasný 😀

darkwitch
19. dub 2010

petap jasne, tak me je to zatim jedno, protoze jeste ani nevim jestli budu stimulovat nebo co doktori vymysli, zatim si proste uzovam toho, ze manzilek je vporadku a ze se to zase nekam pohne 😉

ahojkyy
19. dub 2010

inza: dik, tiez mam niekedy pochybnosti, niekedy sa mi zdá odborník. Ja len kvôli tomu horm. profilu, že na stránke Gennetu a aj niektoré baby na nete písali, že sa to robí po častiach v priebehu cyklu. taklen stále hľadám, "prečo" sa nám nedarí. dík

ahojkyy
19. dub 2010

petap - dík za podporu, snád tí naši Dr. vedia, čo robia. aj ked niekedy nás beru jak z lietadla..

plasice
19. dub 2010

Ahoj holky,tak jsem byla na první konzultaci v Gennetu,řekli mi v podstatě to,co jsem čekala,musím počkat,až se mi upraví štítná žláza(TSH 22!) a pak se může začít teprve něco dít.Mimochodem manžel spermio je špatné,já po odstranění jednoho vaječníku i vejcovodu,no a ted ještě ta štítka,no řeknu Vám, jedne pohroma za druhou.Mluvili jsme o IUI a IVF,a musím jít na hysterosonografii.Prý je to nepříjemné.Máte s tím některá zkušenost?Držím Všem palce,aby jste měli všechny vyšetření v pořádku a nevalilo se to na Vás jako nám. ☹

petap1
19. dub 2010

plastice: teď je toho na tebe hodně viď, ale neboj, půjdeš krok za krokem a všechny ty vyšetření zdoláš. Hlavní je, že to Dr. nevydějí beznadějně a jdou do toho 😉 S hysterosonografii nemám zkušenost, ale holky určitě napíšou co a jak 🙂 drž se 😉

ahojkyy
19. dub 2010

snad mas na mysli hysteroskopiu.. ak ano, pisni, napisem ti zajtra viac, dnes uz letim domov. ahojkyy

plasice
19. dub 2010

Mám napsanou žádanku na hydrosonografii.Prý je to nějaká tekutina co dají do Dělohy a ultrazvukem sledují jak prostupuje vejcovodem a tak...

inza
19. dub 2010

petap: jj delam asi uz 6 let. Nekdy to je docela sranda to cist. Obcas jsou tam hrozne zverstva jak si to lidi po sobe asi poradne neprectou a nejvice lidi dostanes na citacich a seznamu pouzite literatury

inza
19. dub 2010

ahojkyy: no u nas zatim take na zadnou pricinu neprisli a dr rikala ze proste nevi proc to nejde

plasice : neboj ona se ta stitna zlaza spravi a pak vse pujde hladce. Hlavne ze vedi proc to nejde

aleluli
19. dub 2010

plasice-
ja mam hysterosonografii za sebou. Sice to nic prijemneho neni, ale take se to da prezit. Ja byla na tomto vysetreni pred IVF a kdybych vedela, ze pujdu tak brzy na IVF (kvuli spatnemu sperm.pritele ),tak bych toto vysetreni odmitla,protoze pri IVF je ''jedno'', jestli jsou pruchodne vejcovody ci ne. Ale pokud pujdes na IUI, tak je zase dobre to vedet.
hodne stesti preji

ivarei
19. dub 2010

Holky, dnes vás asi nedočtu, jsem děsně unavená. Tak jen v rychlosti - ultrazvuk dopadl výborně, děti mají 1190 a 1110 gramů a vypadají v pořádku, jen jsou v příčné poloze (oba).

Jinak všem doporučuju v Hostivicích obchod Malvík, mají tam akci na zavinovačky zdarma - nemusíte ani nic koupit, stačí donést těhotenskou průkazku nebo rodný list a dostanete zavinovačku. Chtěla jsem to nejdřív vyzkoušet, než vám to budu psát - a opravdu - jsou tam příjemní, o zavinovačky jsme si řekli a dostali jsme je. Jukněte, dala jsem je do alba. Tady je odkaz na ten obchod http://www.malvik.cz/Stranky/Darek-2010

Opatrujte se 🙂

aleluli
19. dub 2010

ivarel....super, diky za skvely tip. A to ti dali dve zavinovacky, kdyz cekas dvojcata??

pet.s
19. dub 2010

Ahojky děvečky. Hlásím návrat z kina a z večeřičky. Šly jsem se ségrou na mamas end papas. Skvělý, skvělý, skvělý. Ještě, že ségra vzala dvoje kapesníky. Řvaly jsme obě, každá u jiné části děje. Je to film jak dělaný pro nás. Měla jsem pocit, zda Alicce Nelis nechodí mezi nás. Vřele doporučuji.pak jsme si došly na večeřičku, teda nic moc, ale nevadí.Alespon něco.
Všem děkuji za uklidnění. Ale červík hlodá a hlodá mrcha jedna.
Dnes kontriola v Motole na dia, dopadla vcelku dobře.Začíná mi růst cukr v krvi, prý normální jev. Mám naordinované 2 procházky denně. To ani nestihnu za ten den..-))
Odeslala mě do gynekologické rizikové poradny, Jedu tam ve čtvrtek. Tak jsem zvědavá.
Ivarei pro zavinovačku si dojedu. Možná i něco koupím.
Vítám nové bojovnice.
Dr.Langerová je zlatá, výborná a milá. Dr. Daněk když má svůj den, tak je mračoun,ale jinak je taky super. Dělal mi minulé ET.A úspěch. )
😉

petap1
20. dub 2010

Dobré ranko,

já se cítím pod psa...asi tušíte proč...co myslíte, neměla bych zavolat Vykysalé, jestli jsem něco nepokazila, když jsem nedobrala ten Duphaston ? Ale ona mi řekla, že se tím nic nezkazí ať ho vysadím..jenže to jsme mysleli, že se rozjede MS...holky já nevím co mám dělat ☹

nannynka
20. dub 2010

plasice: s tou hysterografii nemuzu slouzit, ale stitka se srovna. Ja kdyz uz pred nekolika lety mela konecne jit do centra, tak nahodou prisli na problem se stitkou. Zalecili (a leci a sleduji) a dokonce jsem pak (s dopomoci) dvakrat otehotnela. Drz se, pokud bys mela nejake dotazy k lecbe stitne, klidne napis.

ivarei:diky za tip 😉

Vcera jsme absolvovali prvni polovinu predporodniho kurzu u Apolinare. Muzu jen chvalit. Dokonce mi porodni asisstentka dala nejake cviceni, ktere by melo nasemu mrnouskovi pomoci se otocit hlavou dolu. Jinak me s ohledem na jeho velikost asi cisar skutecne nemine....Je to dost neprijemny prostocvik, ale vydrzim to 😉 .

Opatrujte se, mazu zase na kontrolu ke gyndr.

darkwitch
20. dub 2010

dobre rano
petap hlavu vzhuru vsak ona ms dorazi, neboj a urcite si nic nepokazila, kdyz jste se s doktorkou dohodly...