• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
To ona vždycky, jednpu mi vysvětlovala, že za to můžu já. Ona je adoptovaná a je míšenka,ale moc nám to nevěří, připadá si jak cikánka a má hrůzu,aby si to lidé o ni nemysleli. A já vždycky říkala, že má v pokoji bordel jak u cikánů. Tak ted uklízí,aby tam neměla bordel jak u cikánů,ale jen když má někdo přijít. Bud v klidu. jinak je to hrůza a děs.
3. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
me cekaji asi tak dve pracky (zehlit odmitam dokud mi manza nekoupi zehlici prkno, nebo dokud nebudu zehlit na mimi :slight_smile: ) jen si musim dat pozor abych si neco neobarvila, jsem si barvila latku na saty a nevim jestli se pracka poradne vymyla...
3. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pets to je zacatek, do toho doroste... mozna, ja jsem teda jeste uplne nedorostla, ale pry to miminko napravi :grinning:
3. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
volám :frowning2:
3. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
V POŘÁDKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
JUPÍÍÍÍÍÍÍÍ !!!!!!!!!!!!!! JO!!!!!!!!!!!!! jdem to zapít.....jejda my nemůžem :grinning: Peto, moc gratuluju, ta rana byla slyset az tady v Neratovicich.
3. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pets moc moc moc GRATULUJU :slight_smile: a ja to zapit muzu :grinning:
3. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co v Neratovicích?, ta byla slyšet až v Torontu.Holky děkuji moc. :grinning:
3. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanny a už máš teda všechny výsledky toho předoperačního? :wink: já ještě neperu, ale už na to jdu:slight_smile:

kive76: vítej :slight_smile:

betox: to je děsný teda. nechápu takovýhle příběhy... :frowning2: vybreč se. já si taky vždycky pořvala a ono se člověku uleví :wink: a navíc máš nás :dizzy_face:

pet.s: teda příběh se sousedovic holkou fakt děsivej a chápu, že tě to štvalo. myslím na tě, neboj, vše bude ok! :wink: a Bára se srovná, uvidíš, jen je prostě teď fakt v blbým věku a potřebuje se vůči vám vymezovat....dej hned vědět!

dark: jak je? :wink:
3. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s supeeeer! vidíš :wink: :grinning: ty už sis svou smůlu vybrala a teď tě čeká hodná a zdravá beruška :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: jj, uz mam vsechna vysetreni, takze ve ct muzu smele nakracet na nekolik hodin k Apolinari... :grinning:

pet.s - no jo, ale od vas do Toronta je to pres Neratovice ne :grinning:
3. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak ted zrovna uzasne, kdyz spravedlnost existuje a pets vysly dobre testy :dizzy_face:
3. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pets jo me volal kamarad z toronta jestli nevim co to bylo za ranu :grinning:
3. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: jj pochvala byla. Jo a za tri tydny me ceka mobilizace :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mam dalsi dva cviky a mam opakovat 30x :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Je to des. Stravim tak pres hodinu cvicenim :wink:
No kdybych dopadla stejne jako ty tak by me to vubec nevadilo :wink:
3. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza ty vlastne ted taky cekas na ms, ze? a jak dlouho uz cekas?
3. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s: Supééééééérrrrrrr, jupííí. Mám ohromnou radost. Konečně dnes dobrá zpráva :wink:
evi: Díky moc za účast. Jsem moc ráda, že tu s vámi můžu být, jste všechny fajn :slight_smile:
3. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
me tu taky ceka zehleni a nechce se me do toho, tuto cinost teda nesnasim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s : Supeeeer..gratulka :grinning: :grinning: :grinning:

Inza: Tedy, to jsem nevěděla, že se to musí opakovat tolikrát. No to když si dá člověk záležet, tak to nějaký čásek zabere :slight_smile: Neboj, mobilizace dopadne dobře a zase to bude kousek k dosažení cíle :slight_smile:
No tak kdyby něco, tak nevyvolávat..teplé vany, víno atd., ju :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s: gratuluji..... :wink: tak a ted uz jenom same dobre zpravy a pozitiva. :sunglasses:
3. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap ale u tebe to vyvolavani dopadlo dobre :wink:
3. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: jo dneska me to zase zvedla a kdyz jsem ji rekla ze tada jako to moc neberu tak se smala a ze mam smulu a vzit to musim :grinning: Neboj vyvolavat nebudu. Jeste by teda mela mit nejaky ten den cas. Neboj vinko nedam ja vcera dala pivko (a) :grinning:

darkwitch: ted zacinam ceka nekdy v dohledne dobe by se mela ozvat. Ted uz zacinam spinit tak jsem zvedava zda prijde a nebo to co je ted bude vsechno :grinning: . Ted to je nejake rozhozene :wink:
3. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji moc všem :wink:
3. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: to je dobře, že tě pochválila. a mobilizace se neboj. ta pomůže :slight_smile: i když je zprvu trochu nepříjemná!

pet.s: :grinning:

nanny: tak to je super :slight_smile: stejně je to děs, že se musí vždycky tak dlouho čekat...no já si to užiju už za pár týdnů :frowning2: to ty už budeš mít broučinka u sebe :wink:
3. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza me se prave zase nekde flaka a to byla posledniho pul roku hodna... akorat minuly mesic mela zpozdeni 3 dny a to ted uz prekrocila, tak nevim co zase zlobi...
3. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele dark a neopičíš se po petap :grinning: ?
3. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox no, v sobotu jsem zkousela test a negativni, takze uvidime, ted jen premyslim jestli mam zkouset vyvolavat vinem nebo radsi ne :wink: ale opicila bych se samozrejme rada :wink:
3. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem objednaná do gennetu na 17.6. ..co mě všechno čeká při první návštěvě?
3. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kive, proberete anamnézu, Dr. vysvětlí co a jak, vyšetří Tě, udělá UZ, naberou vám krev na pohlavní choroby (pokud budeš mezi 2. a 4. dnem cyklu, tak Ti rovnou vezmou krev na hormonální profil), odevzdáte moč a domluvíte se na dalším postupu.
3. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pets, to je supeer :wink: gratulka a jen tak dál. Po tom co jsi si prožila s to zasloužíš. Jak jsme brečela u andělíčka, teď brečím radostí. Moc nepřispívám, ale tohle jsem napsat musela :zipper_mouth:
3. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
svobík..díky moc...
3. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek