Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pet.s
3. kvě 2010

To ona vždycky, jednpu mi vysvětlovala, že za to můžu já. Ona je adoptovaná a je míšenka,ale moc nám to nevěří, připadá si jak cikánka a má hrůzu,aby si to lidé o ni nemysleli. A já vždycky říkala, že má v pokoji bordel jak u cikánů. Tak ted uklízí,aby tam neměla bordel jak u cikánů,ale jen když má někdo přijít. Bud v klidu. jinak je to hrůza a děs.

darkwitch
3. kvě 2010

me cekaji asi tak dve pracky (zehlit odmitam dokud mi manza nekoupi zehlici prkno, nebo dokud nebudu zehlit na mimi 🙂 ) jen si musim dat pozor abych si neco neobarvila, jsem si barvila latku na saty a nevim jestli se pracka poradne vymyla...

darkwitch
3. kvě 2010

pets to je zacatek, do toho doroste... mozna, ja jsem teda jeste uplne nedorostla, ale pry to miminko napravi 😀

pet.s
3. kvě 2010

volám ☹

pet.s
3. kvě 2010

V POŘÁDKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nannynka
3. kvě 2010

JUPÍÍÍÍÍÍÍÍ !!!!!!!!!!!!!! JO!!!!!!!!!!!!! jdem to zapít.....jejda my nemůžem 😀 Peto, moc gratuluju, ta rana byla slyset az tady v Neratovicich.

darkwitch
3. kvě 2010

pets moc moc moc GRATULUJU 🙂 a ja to zapit muzu 😀

pet.s
3. kvě 2010

Co v Neratovicích?, ta byla slyšet až v Torontu.Holky děkuji moc. 😀

evak99
3. kvě 2010

nanny a už máš teda všechny výsledky toho předoperačního? 😉 já ještě neperu, ale už na to jdu🙂

kive76: vítej 🙂

betox: to je děsný teda. nechápu takovýhle příběhy... ☹ vybreč se. já si taky vždycky pořvala a ono se člověku uleví 😉 a navíc máš nás 😵

pet.s: teda příběh se sousedovic holkou fakt děsivej a chápu, že tě to štvalo. myslím na tě, neboj, vše bude ok! 😉 a Bára se srovná, uvidíš, jen je prostě teď fakt v blbým věku a potřebuje se vůči vám vymezovat....dej hned vědět!

dark: jak je? 😉

evak99
3. kvě 2010

pet.s supeeeer! vidíš 😉 😀 ty už sis svou smůlu vybrala a teď tě čeká hodná a zdravá beruška 😵

nannynka
3. kvě 2010

evak: jj, uz mam vsechna vysetreni, takze ve ct muzu smele nakracet na nekolik hodin k Apolinari... 😀

pet.s - no jo, ale od vas do Toronta je to pres Neratovice ne 😀

darkwitch
3. kvě 2010

evak ted zrovna uzasne, kdyz spravedlnost existuje a pets vysly dobre testy 😵

darkwitch
3. kvě 2010

pets jo me volal kamarad z toronta jestli nevim co to bylo za ranu 😀

inza
3. kvě 2010

petap: jj pochvala byla. Jo a za tri tydny me ceka mobilizace 😝 . Mam dalsi dva cviky a mam opakovat 30x 😝 . Je to des. Stravim tak pres hodinu cvicenim 😉
No kdybych dopadla stejne jako ty tak by me to vubec nevadilo 😉

darkwitch
3. kvě 2010

inza ty vlastne ted taky cekas na ms, ze? a jak dlouho uz cekas?

betox
3. kvě 2010

pet.s: Supééééééérrrrrrr, jupííí. Mám ohromnou radost. Konečně dnes dobrá zpráva 😉
evi: Díky moc za účast. Jsem moc ráda, že tu s vámi můžu být, jste všechny fajn 🙂

inza
3. kvě 2010

me tu taky ceka zehleni a nechce se me do toho, tuto cinost teda nesnasim 😝

petap1
3. kvě 2010

pet.s : Supeeeer..gratulka 😀 😀 😀

Inza: Tedy, to jsem nevěděla, že se to musí opakovat tolikrát. No to když si dá člověk záležet, tak to nějaký čásek zabere 🙂 Neboj, mobilizace dopadne dobře a zase to bude kousek k dosažení cíle 🙂
No tak kdyby něco, tak nevyvolávat..teplé vany, víno atd., ju 😀 😀

inza
3. kvě 2010

pet.s: gratuluji..... 😉 tak a ted uz jenom same dobre zpravy a pozitiva. 😎

darkwitch
3. kvě 2010

petap ale u tebe to vyvolavani dopadlo dobre 😉

inza
3. kvě 2010

petap: jo dneska me to zase zvedla a kdyz jsem ji rekla ze tada jako to moc neberu tak se smala a ze mam smulu a vzit to musim 😀 Neboj vyvolavat nebudu. Jeste by teda mela mit nejaky ten den cas. Neboj vinko nedam ja vcera dala pivko (a) 😀

darkwitch: ted zacinam ceka nekdy v dohledne dobe by se mela ozvat. Ted uz zacinam spinit tak jsem zvedava zda prijde a nebo to co je ted bude vsechno 😀 . Ted to je nejake rozhozene 😉

pet.s
3. kvě 2010

holky děkuji moc všem 😉

evak99
3. kvě 2010

inza: to je dobře, že tě pochválila. a mobilizace se neboj. ta pomůže 🙂 i když je zprvu trochu nepříjemná!

pet.s: 😀

nanny: tak to je super 🙂 stejně je to děs, že se musí vždycky tak dlouho čekat...no já si to užiju už za pár týdnů ☹ to ty už budeš mít broučinka u sebe 😉

darkwitch
3. kvě 2010

inza me se prave zase nekde flaka a to byla posledniho pul roku hodna... akorat minuly mesic mela zpozdeni 3 dny a to ted uz prekrocila, tak nevim co zase zlobi...

betox
3. kvě 2010

hele dark a neopičíš se po petap 😀 ?

darkwitch
3. kvě 2010

betox no, v sobotu jsem zkousela test a negativni, takze uvidime, ted jen premyslim jestli mam zkouset vyvolavat vinem nebo radsi ne 😉 ale opicila bych se samozrejme rada 😉

kive76
3. kvě 2010

tak jsem objednaná do gennetu na 17.6. ..co mě všechno čeká při první návštěvě?

betox
3. kvě 2010

ahoj kive, proberete anamnézu, Dr. vysvětlí co a jak, vyšetří Tě, udělá UZ, naberou vám krev na pohlavní choroby (pokud budeš mezi 2. a 4. dnem cyklu, tak Ti rovnou vezmou krev na hormonální profil), odevzdáte moč a domluvíte se na dalším postupu.

svobik
3. kvě 2010

Pets, to je supeer 😉 gratulka a jen tak dál. Po tom co jsi si prožila s to zasloužíš. Jak jsme brečela u andělíčka, teď brečím radostí. Moc nepřispívám, ale tohle jsem napsat musela 🤐

pet.s
3. kvě 2010

svobík..díky moc...