• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
asi jo...já k Brandejsové...protože mě přišel ten mail a tam je , že to HP a spermio a ty všechny odběry na různý sex. choroby , že se odeberou u nich, a něco ohledně štítný žlázy, a že jestli už mám nějaké výsledky od své doktorky, že je mám ssebou přinést...a že by bylo dobrý abych všechny ty odběry měla do toho června než k ní m půjdem,aby už rovnou věděli co s náma..hi,hi. kde jsou nějaké problémy, a případně už na té konzultaci mi doporučili nějaké řešení, či ještě nějaké vyšetření navíc mi sdělily...
5. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a že ta konzultace bude asi tak na hodinku...
5. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre dopolko,
tak mrcha nakonec prisla a do Gennetu jsem objednana na 24.5. na kontrolu a asi se domluvime co a jak bude dale
5. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

anlek: No vidíš, všechno se nakonec spraví :slight_smile: tedy to je cestovatel..hned do Němec. Ty jsi taky pěkně akční..tančit..no klobouk dolu :slight_smile:

Inza: takže už se to hýbne :slight_smile: To je za chvilku a už se zase bude něco dít :slight_smile:

Jinak jsem nějak nervózní...pořád si říkám, že je vše jak má být..a snažím se být pohodě...však jsem to slíbila. :slight_smile: ..ale chtěla bych už vidět to srdíčko :slight_smile:
5. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap vsak ho brzo uvidis
ahoj inza 24.5. jde jeste nekdo, pokud si to dobre pamatuju...
5. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch: já ale né do gennetu, ke své gynekoložce na Kladně...na tu cytolku...ale jinak si pamatuješ skoro dobře...hi,hi..
5. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kive a jo ja jsem to mela spojene s tebou, ale pak jsem si rikala, ze si psala, ze jdes do gennetu az v cervnu, to ze to datum patrilo k mudre jsem nejak vypustila
5. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
do toho gennetu jdu 10 dní po narozkách, tak snad se tam nedozvím nic hrozného... :frowning2:
5. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap1: vydrz, stoji to za to. I kdyz chapu ze se bojis, aby se neco nestalo. Bude to dobry :wink: .
5. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanny: tak dneska držím pěsti :wink: a pak se ozvi. vím, jak je to protivný. pro mě je vždycky u toho dr blbý, jak si sednout, břicho velký, v kříži za chvíli začne bolet, tak se tam vždycky kroutím na těch sedátkách jak žížala....drž se!
5. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanny: taky držím pěstičky...ted koukám mimísek se ti má narodit 21.5...to je za chviličku... :slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, zitra :grinning:
5. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kive, evi: jste zlaty moc diky. Ja se nejak zabavim. Dneska se sbalim do porodnice, dozehlim veci Vojtiskovi a ostatni pradlo a pak pripravim namku k veceri. Jeste musim naklikat manzelovi seznam co ma jeste dokoupit az budeme v porodnici.
Evak, ivarei, anlek, monivo, pet.s: holky mate nejakou poucnou literaturu na tema jak se starat o mrne ? Ja vydrzela bez knizek, ale asi by to chtelo. Poradite ?
5. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli máš v okolí kde bydlíš knihovnu, tak tam půjčujou dobrý knížky, a ohledně mimísku určitě budou mít hodně...půjčíš proštuduješ , a zase vrátíš... :slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kive: Vidis, ja uz jsem tak zabrzdena, ze me tohle nenapadlo :grinning: diky, dobra vilo.
5. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanny taky drzim pesticky a preju pevne nervy :wink:
5. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nannynka: Jj budu se snažit vydržet. Aspoň, že je mi pořád blivno..to vím, že se mimís snaží :slight_smile: Dnes ti držím palce, ať jde vše hladce a máš jen samé dobré zprávy :slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nannynka: Aha..tak zítra :grinning:
5. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nannynka: já právě jsem z Kladna, a na Kladně mají několik knihoven, a ta co já tam chodím tak ta je dost vybavená, a taky toho určitě jednou využiju...anebo mi něco půjčí ségra --moje dvojče má ted 2 letýho syna.
5. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petap, vydrž, bude to dobré :wink:
5. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: uvidis. Ja neblila jen po hovezim a to jsem ho nikdy nejedla....takze byl porad gulas a steaky :grinning: a dle toho se predbezne usoudilo, ze to bude muzskej :wink:)
5. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nannynka: Mě je blivno a někdy se mi i otočí žaludek, ale zatím jsem nevrhla...což jsem ráda, páč by jsem se tak ocitla v dost ošemetné situaci :slight_smile: Přesi jen hodit někde na veřejnosti šavloni, není nijak košér, že :grinning: Já zatím chutě nemám žádné..spíš se snažím dát něco do pusy, aby jsem ošálila žaludek :grinning:
To jste tedy měli dost dobrý odhad :slight_smile: :slight_smile:

vveru: díky..bude..musíííí :slight_smile:
5. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza, tak paní dr. mi řekla, že tahle mutace prý nemá na těhotenství vliv, že se nemám bát, ale napsala mi koňskou dávku té listovky :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru:ahojky, takže bych teda taky měla brát tu listovku..? já myslela, že když jím hodně salátů, zeleniny, atd...tak se to baštit nemusí.. a myslíš, že to otěhotnění je lepší...líp se podaří...nebo jde lépe, když se bere ta listovka?
5. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru: no tak vidíš to je o.k...že to nemá na těhotenství vliv..ta mutace.
5. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nanynko, my zadnou literaturu nemeli. Ono uvidis, ze na vsechno prijdes. Priprav se na to, ze uplne na zacatku jeden den prijdes na to, co malemu dela dobre a hned druhy den se mu to nebude libit a budes muset hledat dal. To nas s muzem krapet zaskocilo. :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kive, jestli baštíš hodně zeleniny a ovoce, tak by to mělo stačit, ale říkají, že je všeobecně lepší ji brát, na otěhotnění nepomůže-je dobrá pak pro to miminko.
5. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanny: drzim palce at to prezijes

petap: neplas zase :wink: porad s necim nespokojena :slight_smile: a plasanka :slight_smile:
5. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru:aha tak kvůli mrńouskovi to já jí začnu brát..
5. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru: tak to je dobre. Pry to muze v pozdejsim veku privodit infarkt ci nejake takoveto poruchy. Kolik beres ty listovky?
5. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek