• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
kive: no ono pokud mas nejakou tu mutaci tak telo si ze zeleniny tolik te listovky neumi vzit resp ji spatne nebo vubec nezpracuje proto se basti "umela" listovka :wink:
5. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...jasně no radši si jí taky dám...koupím...tím nic nezkazím..
5. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky berunky, já dnes byla pilná holčička. Ráno každoranní úklid, pak žehlení, pak vaření oběda. Už jsme s Barulí po obědě(jde na odpolední praxi). Mám připravený oběd i pro kluky. Jeden má plněné br.knedlíky se špenátkem a druhý jahodové knedlíky. :grinning:
Nany teeeda ty se máš, ty už jdeš do finále. Hele na lietraturu se vykašli. Myslím,že to máme zakodované v sobě. Nejlepší rádce je srdíčko.
Přesně jak říká anlek. Já k Báře přišla jak slepý k houslím a bez příprav a 9 měsíců těhotenství a taky jsem hned toho vpadla.

Děvčátka k vaší diskuzi o MTFR. Tu listovku je potřeba brát i když jíš hodně zeleniny. Tělo si ji právě z toho neumí vzít. Mně na to přišli až když jsem byla poprvé těhu a mimi dopadlo špatně. Nechci říkat, že přímo vlivem nedostatku té listovky,ale listovka až na 75%chrání před VVV. Od té doby ji beru velké dávky a tohle mimi je v pořádku.

Jen ji asi mršku mrňavou kousknu do zadku až se narodí. Holky ta mě trápí chutěma. Ráno jsem měla chut na knedlíky, tak se s nimi patlám a když jsem si nandala na talíř, tak se mi obrátil žaludek a snědla jsem jen jeden. :grinning:
5. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kive na tu koupenou kašli...té je málo..nech si napsat tu silnou. Napíše ti ji i obvodák i gyndař.
5. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap já tvoje plašení chápu :grinning:
5. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza napsala mi ji 3x1.

Pet.s a kolik jí jíš Ty??? Co je to VVV?
5. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych řekla, že je leopší tu doplňkovou jím už hrozně dlouho a ta sestřička z tý genetiky také řikala ať si ji nechám napsat u obvoďáka.
5. kvě 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a berete takový ty calibrum, nebo ještě jiný jak se mají brát před otěhotněním, nebo i při těhotenství?
5. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem nevěděla, že mi to může napsat obvodák... a má to jakej název?
5. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap1: všechno bude. musíš však dát bobískovi šanci, aby si hezký srdíčko "vyrobilo" :wink: ale chápu, že jsi nervozní...kdy jdeš ke své mudře?

nanny: tak to jsem to teda popletla :grinning: hele, já taky žádnou knížku nemám a přemýšlím, že bych si měla něco koupit...hlavně, abych věděla, když by beruška byla nemocná nebo tak něco...takže jsem pověřila manžu, aby se kouknul v knihkupectví, tak kdyby splnil úkol brzy, tak ti napíšu... :wink: jo a já taky od začátku těhu toužila a toužím po hovězím a čekáme holku :slight_smile:

anlek: to je fajn, že jste se rozkojili. :slight_smile: mám z toho taky trochu strach, ale věřím, že když budu "urputná", tak se to povede :wink:

inza: gratuluju k mršce :wink:
5. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru já 2x1,myslím desítku. VVV je vývojová vada miminka. Náš Matyášek měl rozštěp lebky a vyhřezlý mozek. K prevenci pomáhá právě ta listovka. Od té doby ji beu pořád a Terinka je zatím v pořádku. :wink: klep, klep na dřevo. :grinning: krive mně ještě doporučili B12 a B6. B12 mi máma píchala,ale bacha děsně se po ní tloustne. Přibrala jsem tebn měsíc 3 kg. pak mi ještě můj gyndař doporučil nějaké těhu vitamíny. Ale já jsem proti vám stará bába.Takže moje tělo už má něco za sebou :grinning:

ta listovka se jmenuje Acidum folikum.
5. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele těhule a maminy, taky jste někdy měly takové záchvaty lásky k tomu mimískovi? Já mám někdy pocit, že to jde celé nějak mimo mě a jindy zase, že bych si tu prdolku k sobě přimáčkla a umačkala samou láskou. Jéééééééééé mně ale hrabe, co? :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza: Nejsem nespokojená, jsem šťastná jak blecha..jen má člověk strach ať je to OK :grinning:

Pet.s: Tedy ty aktivní..kolik těch obědů děláš ? :grinning: taky to tak mám ..říkám si, že mám na něco chuť a než si to připravím a dám na talíř, už ji zase nemám :grinning: A díky za pochopení :grinning:
5. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s: Ale moooc hezky ti hrabe :grinning:
5. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjím Listovku 2x1...dle mé kamarádky co ji brala jsem si koupila Kyselinu listovou - Forte . Tak snad ji jím dost :grinning:
5. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet.s, nehrabe Ti, seš těhotná a hormony si s Tebou hrajou :sweat_smile:
5. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mě někdy hrabe...i když nejsem těhotná :slight_smile:
5. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jim llistovku 1*1 tu od zentivy (co ma byt jenom na predpis :wink: )
5. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza, tak to jíš tu správnou :wink:
5. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak99: jj. tak snad posledni pokus pristi mesic. Uvidime. Ji nak mojziska dava zabrat. Uz je toho cviceni nejak moc. Den po navsteve gennetu mam jit na tu mobilizaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak zitra jdu pro vysledky na immunologii
5. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru: jj ja vim. To me pripomina ze si ji mam dojit vzit :wink: A houkaj sireny tak to zachvili zacne houkat i nase psisko :grinning: se mam na co tesit :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jednu otázku, odkdy jste začali kupovat výbavičku? Já začala včera tím, že jsme pozvala truhláře a objednala, co všechno má ještě vyrobit. Aby se trochu hnulo s byty. nebo budeme s Terinkou spát v předsíni. :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady tak sirénují :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOTO JE ZKOUŠKA SIRÉN, TOTO JE ZKOUŠKA SIRÉN.
5. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zkouska, ale jen co dohouka tak nas pes zacne je napodobovat. Nejak se mu ten zvuk asi libi a uz je v napodobeni hodne dobrej
5. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela Calibrum+ listovku a pak mi s ohledem na velikost mladete doporucili jen listovku a jod. Listovku beru 800 jednou denne a jodu 150. Holky tak dneska se naposledy (a poprve za cele tehotenstvi) vydam do kina, musim prijit na jine myslenky :grinning: .
pet.s - nesibes...taky tu laskou nekdy slzim a rikam si ze to neni mozny....a pak zas plasim aby bylo vsechno v poradku. JJ hormoniky jsou svinuchy, ale aspon uz nervu u reklamy na hajzlpapir (ta s tim pejskem) to byl muz dycky uplne mrtvej smichy :wink:
5. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s: my začali nakupovat někdy po vánocích, tj. cca koncem 4 měsíce, takže tak nějak...a všichni říkali, že je to brzy a řeknu ti, že teda nebylo. stále ještě nemáme doma ani vše hotovo ani vše nakoupeno, takže jestli nejsi nějaká rychlice, tak si to hezky pomaloučku polehoučku můžeš nakupovat :wink:

inza: já vím, dává to zabrat. ale když vydržíš, tak určo sklidíš nejsladší plody snažení :slight_smile: já měla mobilizaci těsně před otěhotněním :wink:
5. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak99: tak to bych se taky nezlobila kdyby to tak vyslo :wink: . Jako reknu ze 6 cviku po 30 je docela zahul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanny tak s tím pejskem jsi dostala i mě :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak a čím jsi začala?
5. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek