Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
7. kvě 2010

mám stejný pocity jako ty nanny, kdybych musela do císaře, tak bych chtěla, aby to bylo jenom tím epidurálem, abych pak nemusela čekat..navíc je to i pro mimíska lepší. ale já pořád doufám, že se naše princezna otočí 😉

nannynka
7. kvě 2010

evi, mas jeste cas a pokud to nevypada na obrika, tak to treba da. Ten nas uz to pry kvuli svym rozmerum nezvladne. Pokud bys chtela, dali mi pred nekolika tydny u Apolinare nejake cviky ktere napomahaji otoceni, muzu oscanovat a poslat na IP. Jinak mi vcera pan doktor rekl, ze konec panevni je cca v 5% porodu a ze to dite fakt miva duvod se neotocit (zdurenina v deloze, nedostatecne narostla tkan na nekterych mistech delohy nebo treba ze je zamotanej ve snure... - u me to po dvojite revizi, po ktere nedorustala poradne pak uz nikdy sliznice vidi na druhy pripad). Slibil mi, ze se pri operaci poradne podivaji....

evak99
7. kvě 2010

to bych byla ráda nanny, pokud by ti nevadilo mi to poslat...já v to otočení doufám. zatím nevím, jak moc je veliká, ale snad ne moc ,ani já ani manža nejsme obři a měli jsme oba malou porodní váhu 😉 ale uvidíme. příští týden jdu do porodky, tak tam mi asi řeknou, kolik má...já jí věřím, že se otočí 🙂 ale chápu, když se tak nestane. a zvlášť u tebe, když víš, proč to tak je, tak se nemá cenu tím stresovat. ale rozumím ti, že bys radši rodila normálně. i když při tom plánovaném císaři žádné komplikace nebývají, takže to bude všechno v pořádku, uvidíš. 😉

nannynka
7. kvě 2010

evi, neni to vubec zadny problem, pohledam to a dneska urcite poslu. Jen je to dost neprijemne cviceni, me z nej bylo dycky zle a pomahal mi muzik. Me spis ted stve, ze nic nesmim abych nahodou nevyvolala porod. Ja ktera porad nekde poletuje jako camrda mam byt tyden zapikolovana doma....chjo, ale pro Vojtiska vsechno. No nic jdu si udelat k obedu novy brambry s tvarohem a pazitkou nam nam.

mandre
7. kvě 2010

nanny: mě příjde, že je to docela často....a v některých zemích(nevím jestli i u nás - asi ne) si můžeš zvolit, že chceš císaře - koukala jsem na dokument v TV, že takhle rodí spousta Angličanek - se bojí porodu, tak jde na císaře. Já věřím, že to zvládnete dobře 😉 😉
V některých nemocnicích se rodí normálně i KP, ale to musí být dost riziko, já bych do toho nešla 😒

darkwitch
7. kvě 2010

mandre nekde jsem slysela, ze je to i u nas, ze se rozmahaji zeny ktere chteji rodit cisarem, ale nevim jestli musi nekoho presvedcit, nebo jestli si proste jen reknou, ja bych radsi prirozeny porod, ale to je jeste za hodne dlouho...

nannynka
7. kvě 2010

mandre: v CR cisare na vyzadani nedelaji, musi pro to byt duvod. U Apolinare Ti daji vybrat,ale pouze v pripade, ze ma mamca dostatecne sirokou panev a dite odhad vahy mensi nez 3,5kg. Pokud nesplnujes tyto podminky nebavi se s Tebou a mazes na sekci. A jak mi rikala PA, stejne u tech co splni ty podminky a rozhodnou se pro normos porod tak to v 90% konci sekci nebo klestema.

nannynka
7. kvě 2010

ted jsem psala o KP

vveru
7. kvě 2010

Holkyyyy, tak 26.4. jeduuuuu na ultrazvuk! Zbytek výsledků sice není, ale budou, musí být 😀 Přeju Vám hezký zbytek dne a víkend.

evak99
7. kvě 2010

nanny jak ti rozumím... 🙂 už mi taky někdy jde na budku, že já poletucha musím být víc v klidu. neumím to. včera jsem to přehnala a noc byla pekelná, vrátily se mi "moje záhadné bolesti v pravé straně podbřišku" a nevěděla jsem, jak si lehnout natož abych spala, tak dnes jsme poctivě doma a snažím se lenošit, ale už mám roupy..naštěstí "to" bolí, když se hýbu, tak vím, že opravdu musím být opatrná..jenže si přijdu jak lemra líná...

darkwitch
7. kvě 2010

evak, nanny tak si vemte pastelky a malujte nebo pleteni, muzete mimouskum uplest cepicku 😀
vveru parada 🙂

darkwitch
7. kvě 2010

jsem slysela, ze v brne u milosrdnych bratri nechavaji normalne rodit i KP...

mandre
7. kvě 2010

A jak to řeší, když se to po..., ho chudinku tahají kleštěma, nebo se to dá nějak ještě císařem (asi ne), když je to rozjetý 😲 😲 .

darkwitch
7. kvě 2010

mandre vubec nevim, ale tohle mi rikala kamaradka, ze k milosrdnym bratrim urcite nechce... ale myslim, ze cisar jde udelat i kdyz uz je porod rozjety, protoze kolikrat udelaji cisare po nekolika hodinach porodu... ale samozrejme se v tom nevyznam...

kive76
7. kvě 2010

vveru 26.4. už byl 🙂 taky přeji hezký víkendík..

vveru
7. kvě 2010

Jo jasně, tak samozřejmě 26.5., mám z toho takovou radost, že jsem to zvrtala 😅

jechulka77
7. kvě 2010

Ahoj všichni,tak už máme i výsledky ze spermia 🙂 . Supr ,supr,můj drahý by mohl oplodnovat armádu žen 😀 . Jsou mrštné,rychlé a je jich spooooouuuustu. Tak to shrnu . Moje výsledky až na zvýšený prolaktin,který teda taky není překážkou,jsou dobré,myom taky nevadí,můj manža taky dobrý,tak ještě by mohl být dobrý ten závěr a to je mimi ne?? 😀 20.5. jedu na UZ a pak asi začnu stimulovat,myslím ,že mi to tak říkala sestra ,to bylo informací ,nějak jsem to nestíhala,takže jestli to dobře chápu tak bych měla začít dlouhý protokol?? 😅 co holky ,poradte 🙂

nannynka
7. kvě 2010

vveru: Super, to je za par 😉
jechulka - taky se to hybe, sama pozitivaa socialni jistoty 😀 tak to ma byt

vveru
7. kvě 2010

Nanny snad už to bude dobré, mám radost a dneska zase věřím 😅

vveru
7. kvě 2010

Jechulka, to je také super správa 😉

darkwitch
7. kvě 2010

vveru tak je to spravne verit 🙂
jechulka parada mimco bude za chvili 🙂

vveru
7. kvě 2010

Dark, ale někdy to dá práce 😎

darkwitch
7. kvě 2010

vveru kdyby si me videla vcera... to jsem neverila vubec nicemu...

vveru
7. kvě 2010

Jak to???

jechulka77
7. kvě 2010

Holky nevíte jak je to s marodní? Jestli ji píšou hned při stimulaci nebo až po odběru nebo to třeba záleží na mě jestli ji budu chtít vystavit?? Pracuju jako kuchařka a nevím nevím jestli by bylo dobré zůstávat v práci .....

vveru
7. kvě 2010

Když budeš chtítí tak Ti ji napíšou, anebo když by Ti bylo po injekcích špatně. Jinak se píše od ET.

darkwitch
7. kvě 2010

vveru, ale po vic jak pul roce jsem mela ms zpozdenou asi o deset dni a test negativni a venku lilo, tak jsem byla uplne mimo, ale ted uz je to vpohode, vcera jsem si chovala synovecka a to me uklidnilo... a ted uz jen cekam jestli dojde ms nebo jestli se na tom testu prece jen neukazou dve carky... ale spis dojde ms...

jechulka77
7. kvě 2010

vveru díky ,mám kolegyni pěknou mrchu tak jí nechám trošku vydusit 😠 ,já za ní tad makala celý týden a to mi dělá furt,vždycky zavolá na poslední chvíli a vždycky je jí strašně špatně. Tak ted jí to vrátím i z úrokama 😀 No v práci z toho moc nadšený nejsou,máme dobrý kšefty a šéf nechce novýho kuchaře,protože jak se změní kuchař je to v háji,lidi jsou zvyklí na nás a nevím jak to dopadne ,já už na to prdim,obětovala jsem gastronomii 13 let, ted je na řadě rodina.

darkwitch
7. kvě 2010

jechulko spravne prace neni dulezita, rodina ma prednost 😉

petap1
7. kvě 2010

vveru: supeeer..tak se přeci jen dočkáš, viď 🙂

Darkwitch: Já sázím na // 😀

Jechulka77: Gratulka k vísledkům...takže už se to taky hne 🙂

Tak se holky mějte hezky já mažu doma hurá na chaloupku 🙂
Pěkný víkend