• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
pets trosku naivni jsi, minimalne cista nebude urcite :slight_smile:
7. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
darkwith..ne???? fakt ne?????? :grinning: :grinning: :grinning: kurna..chjo.. :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Pet.s taky jsem to myslela, ze nas prcek bude super uzasny ... Je uzasny, ale je to normalni miminko a kdyz z previta odstranis zaskodnictvi a jen beres, ze ty vci se dejou, tak to proste uzasne sedi. :wink:

Bonding je, ze miminko po porodu je pritulene na mamince, snazi se s ni navazat ocni kontakt. Zadne odnaseni na procedury jako vazeni (to prece muze par hodin pockat) a podobne veci, osetrit miminko jde na mamince. Bohuzel v ceskych porodnicich nezname slovo. :frowning2: Jo a v pripade cisare, miminko se muze tulit k tatinkovi.
7. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
pets tak mozna budes mit cistou holcicku :grinning:
7. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
anlek..a to mi ho nedají do ruky hned po císaři? vždyt nebudu uspaná úpně ne?
7. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
pet.s - pokud budes v epiduralu, tak Ti ho daji. Tatinkovi urcite i pri Tve narkoze. Aspon tak mi to vcera u Apolinare rekli.
7. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
darkwitch..taky si myslím, přeci ten na hoře nemůže být takový krutas..3 děti prasátka to je až přespříliš,ne? :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
pet.s - i kdyz pri epi jsi stejne prikurtovana jak mi to doktor vysvetlil....uvidime...budu mit osobni zkusenost, tak poreferuju.
7. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
nany ..díky..no snad budu mít epidurál..pokud se nic nezhatí. Hele, můj muž si tu poslední dceru porodil sám v koupelně. nestihli jet do porodnice. Takže je skoro odborník. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pets no, on ma zvraceny smysl pro humor a znas tu pisnicku tri cunici :grinning:
Pet.s zalezi na to v cem se cisar dela a jake jsou zvyklosti v porodnici, kde budes. Ale psala jsem o tom, kdyz je celkova narkoza, ze neni ani tak duvod miminko osidit. :wink:
7. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
nany ...kamarádka, která je na tom úplně stejně jako já. Měla dvě holky,ale ne biologické. Manžel je měl z předešlého vztahu. Ve 38 zázrakem otěhotněla. A když malou rodila císařem, tak říkala, že to byl nejhezčí zážitek, když ji malou dali do ruky. Prý pak děsně brečela když ji malou odnášeli. Prostě hormonky si s ní zacvičili. :wink:
7. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
darkwitch....jo znám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to s mám na co těšit :grinning: :grinning: :grinning: ale pravda, že tyhle moje dvě děti milovali kaluže a bláto. :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holčičky, já mám uklizeno, navařeno na víkend. jdu si lehnout. lítá mi cukr sem, tam a jsem uatahaná jako bych skládala vagony.
7. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
já ségře volala, a ona mi říkala, že když ona rodila císařem, tak jí malýho ukázali, a odnesli na vážení, atd...a tam už byl její manžel, tak ho vyfotil prťavoučkýho, a ona ho pak dostala až potom..
7. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
pet.s: když už máš hotovo...nechceš taky k nám přijet na víkend navařit...hi,hi...
7. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
pet.s ty jsi tak činorodá...já nemám šajn, co budeme o víkendu jíst...a to my teď s Barunkou žereme o sto šest! :slight_smile:
když rodíš císařem a máš epidurál, tak ti miminko hned dají do ruky a pak s ním může být tatínek než tě zašijou :wink: pokud bys byla uspaná celá, tak může být mímo s taťkou :wink:
7. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no ségra prý byla uspaná,a ospalá , tak proto jí ho jen ukázali a už pak s ním byl jen tatínek, a ona ho pak až se probrala, nebo tak nějak zmátořila dali do ruky...k ní...
7. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
evak99: kolik jsi přibrala? no to já taky samozřejmě ještě nevím co pro nás budu vařit..my to tak nějak vymejšlíme ze dne na den, nebo v ten den...na co máme chut...to si tak nějak uděláme.. :slight_smile:
7. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
kive76: my taky, ale když pak nic doma nemáš koupenýho, tak udělat z prdu kuličku je někdy těžký :grinning: tak aspoň trochu musím plánovat :slight_smile: jinak jsem zatím přibrala skoro 12kg a zatím se to už dlouho nehýbe, tak doufám, že už o moc víc nepřiberu..no uvidíme. ale pravda je, že sušenku si každý odpoledne dám, neb mám na ně fakt děsivou chuť (a to jsem nikdy sladký extremně nemusela!)
7. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
evak99: manža včera večer navařil maso v mrkvi a brambůrky...máme to s sebou v práci k obědu :grinning: :grinning: , jinak mě teda bere na sladký mlsná pořád :sweat_smile:

pet.s: já mám stejný představy o našem budoucím miminku jak ty :grinning: :grinning: , jsem ani nevěděla, že se dělá císař i jinak, než v celkové narkóze :astonished: , to jako umrtví jenom půlku těla, a ty pak posloucháš "skalpel prosím" :sweat_smile: ...
7. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
mandre: presne tak to je. Proto u toho dovolujou pritomnost tatinka, aby si s maminkou nekdo popovidal. Pokud by se ten muj neodvazil na sal tak trvam na celkove narkoze, na to bych fakt nemela.
7. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
nanny: fakt jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak to nevím, já bych do toho asi nešla, neumím si tuhle situaci představit, i tak mám hrůzu z doktorů, operací a všeho, když jsem byla na hysteroskopii, byla to moje 1. narkoza v životě, jsem byla z toho vyklepaná víc než dost... :confused: :confused:
7. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
mandre: ani mi o tom nemluv, jsem posrana az za usima :wink:
7. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no mandre přesně tak. oni ti pak dají mimo, manžel tě může držet za ruku..ale to "skalpel prosím" právě neslyšíš. mám kamaráda porodník a občas vypráví, jak to u takto plánovaných císařů bývá a musím říct, že někdy fakt ftipný, nesmí rodičku ničím "vyplašit", tak se dorozumívají jen posunky :slight_smile: jo jo my měli masinko hovězí včera, to teď Barunce hrozně chutná :grinning: nevím, na co se budu vymlouvat až porodím :wink: víkend bude ale bez masa! :wink:
7. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
nanny, evak: vtipný jooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , a ještě na tebe kouká manža, jak do tebe řežou :confused: :confused: , tohle bychom neabsolovovali. Já, takovej strašpytel....už vidím jak by mi dodatečně dávali celkovou narkózu :grinning: :grinning:
Nanny: co na to říká manža?
7. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
No, on na to nevidi, je tam plachta stejne jako na normos operaci, dycky je pred oblicejem zabrana z prosteradla. Manzel vi jak moc se bojim a oba chapeme, ze epi je pro maleho lepsi. Takze na 90% bude u toho abych nepanikarila. Uvidime jestli to pujde, pokud bych se nejak sama rozrodila, tak bych asi musela na akut v narkoze, protoze se neda pichnout lek na redeni krve a hned pak udelat epi, musi tam byt myslim 12h odstup. A ja na takovouhle krvavou operaci to redeni budu potrebovat. Pokud by se delal ten planovany, tak si to vecer pred vykonem pichnu sama.
7. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
mandre: přesně jak píše nanny, je tam plachta. manža ani ty nic nevidíte :slight_smile:
7. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
nanny: hmm, tak to máš dilema, já bych šla do té celkové, no uvidíš....četla jsem že Š. Duchková rodila svoje dvojčata plánovaným císařem, a říkala, že to bylo v pohodě, že jí uspali, a nic...pak se probrala a měla 2 chlapečky :wink: , že to byl bezbolestný porod a v pohodě.

evak: já vím, ale stejně, jenom to vědomí, že zrovna něco řežou.... :unamused:
7. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
mandre: Ja se nejak neumim vyrovnat s tim, ze bych se probrala nablbla z narkozy na JIP a musela cekat na to, az se nejakej doktor uraci mi rict jak to dopadlo + cekat az mi ho prinesou ukazat. Ono to nekdy muze trvat a manzel na JIP nesmi....
7. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek