Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
11. kvě 2010

ahojkyy: vypadá to dobře..neboj HCG bude 🙂 Teď jen jaké..jestli tam náhodou nemáš dva mimísky 🙂 🙂

kive76
11. kvě 2010

ahojkyyy , no ty mě poznáš podle fotky, no i když vlastně ted mám krátký vlasy, no ve fotoalbu s kočkou jsem...no přítel je objednanej na 9h, ale stejně tak něco po 8 hodce, tam taky asi budem kvůli těm různejm odběrům...

darkwitch
11. kvě 2010

ahojkyy vypada to pekne 🙂

holky dam vam sem jeden vtipek z vedlejsi diskuze, jsem se dobre povavila 😀

Tchýně vaří v kuchyni guláš. Malý domácí kocourek se přitulí k noze a
mňoukáním si vyprošuje kousek masa. Tchýně jej odtlačí nohou.
Kocourek se opět přitulí a prosí o kousek masa.
"Vypadni" zařve na něj tchýně a odkopne jej do kouta.
Vzápětí přichází zeť z práce, posadí se ke stolu a tchýně mu říká:
"Uvařila jsem výborný guláš jen pro tebe," a nabere mu plný talíř.
Ještě než zeť začne jíst, přitulí se k němu kocourek a prosí o
kousek masa.
Zeť mu kousek masa hodí se slovy: "Dej si, mazlíku."
Kocourek maso zhltne a vzápětí leží natažený na zemi a nedýchá.
Zeť se rozlítí a zařve na tchýni:
"Tak otrávit jste mě chtěla, vy bestie," a prásk jí jednu po rypáku a tchýně letí do kouta.
Kocourek pootevře očko a pomyslí si: "A máš to, svině lakomá!"

a ja jdu do gennetu uz za tyden, to ty dva mesice ubehly pekne rychle 🙂

kive76
11. kvě 2010

jo vtipný...no jo utíká to docela rychle...

darkwitch
11. kvě 2010

kive ja to nejvic vidim na tech detech, synovci jsou uz tri mesice kdyz si vezmu jak jsem obrecela, ze je sestra tehotna, protoze nam se nedarilo a je to uz pred rokem... ani se mi nechce verit, ze je to tak dlouho...

ahojkyy
11. kvě 2010

petap - toho sa začnem obávať, keď zistím, že je to v poriadku 😀 ako dvojičiek 😝
teraz sa bojím, či to bude čo sa týka uchytenia a vývoja dobré. Máme predsa svoje obdobia strachu, nie? 😉

ahojkyy
11. kvě 2010

darkwitch - 😀 super vtip, až ma rozbolelo brucho 😀

ahojkyy
11. kvě 2010

kive - nakuknem a pozdravím. Určite! 🙂
petap - myslíš, že keď vyšiel tak skoro pozitívny test, že budú 2 😲 😕

ahojkyy
11. kvě 2010

aj 3 zvládnem, len nech už sú! 😀 😝

kive76
11. kvě 2010

dark: no jo je to síla...jak říkáš ségry syn má ted 2 roky a ještě nedávno to bylo takový roztomilý nemluvící miminko 🙂 no a ted si musím dávat pozor na to co řeknu, protože už všechno po mě opakuje...

darkwitch
11. kvě 2010

ahojkyy ja to vidim stejne 🙂
kove to je nejhorsi a ty deti to umi jeste skvele spojit a pouzit 🙂 mam tri letou neter...

kive76
11. kvě 2010

🙂 🙂 darkwitch: koukám...že jsme na tom podobně...moje ségra dvojče má 2 letýho syna,a můj brácha má teda už 6 letou dceru..tak už zbejváme jen mi vid ? abychom rozšířily rodiny ... 🙂

ahojky:y můžou být i dvě, či jedno...i víc.... 🙂

dennisa
11. kvě 2010

Ahojkyy, gratulu Ti k pozitivním testům! 😉 Vypadají dobře, tak držím palce na vysoký HCG 😉

Darkwitch, to to teda ulítlo a vy už taky půjdete konečně do Gennetu co 🙂

Včera tam bylo šíleně narváno, úplně plná čekárna. Už se nedivím, že mají tak dlouhý čekačky.
My už se teď budeme řídit podle cyklu, tak to už je dobrý, už to pofrčí.

vveru
11. kvě 2010

Dark, ten už jsem slyšela, je luxusní 😀

vveru
11. kvě 2010

Ahojkyy, soukromě to tipuju na dvě, když Ti testík vyšel tak brzo pozitivní, držím moooc palečky 😉

kive76
11. kvě 2010

dennisa: já když jsem se objednávala na tu 1. konzultaci začátkem května tak mi řekli, že objednávají na červenec, ale ještě mi našla termín na tu půlku června... když jsem tam byla minulý týden na odběr taky jsem koukala, příšla jsem hned na tu 7.30...a tak nějak průběžně taky chodili bud páry, nebo jen ženy na různá vyšetření ...netušila jsem ani náhodou, že je nás tolik...co máme problémy s otěhotněním..

vveru
11. kvě 2010

Ahojky Denis 😉

darkwitch
11. kvě 2010

kive u nas uz taky zbyvam (z zen) jen ja a vsechny ostatni otehotnely na poprve...

dennisa
11. kvě 2010

Kive, my jsme včera byli objednaný na osmou a na řadu jsme šli kolem půl devátý a v čekárně už nebylo ani místo na sednutí, fakt jsem koukala 😨

Ahoj Vveru 😉
Chci se zeptat, ty jak jdeš na konci května na ten UTZ, to budeš mít to samý co já, jako kontrolní UTZ před začátkem stimulace?

vveru
11. kvě 2010

Denis, no jasně 😉

kive76
11. kvě 2010

darkwitch: no moje ségra teda otěhotněla až snad po roce a 4 měsících myslím, taky jim to vůbec nešlo, ale pak začla chodit do posilovny, no a po měsíci a půl cvičení pravidelného když zhubla asi 8 kg..tak jak na to nemyslela, a myslela na to cvičení jak se stravovat a jak správně u toho cvičení dýchat, a jak správně cvičit tak otěhotněla...a pak teda už přestala cvičit, protože nechtěla zas aby se náhodou něco nestalo..

dennisa
11. kvě 2010

Vveru, tak to fakt pojedeme úplně nastejno 😅 Já jdu na ten UTZ 28.5. a cca 2.6. bych měla dostat MS a začít brát léky.

kive76
11. kvě 2010

já pořád nevím co to je ta stimulace? nebo čemu se tak říká?

dennisa
11. kvě 2010

Kive, stimulace vaječníků. Před odběrem vajíček se musí vaječníky nastimulovat, aby pak mohli odebrat co nejvíc vajíček a v nejlepší kvalitě.

kive76
11. kvě 2010

dennisa: aha, tak to jo... 🙂 už jsem chytřejší 🙂

vveru
11. kvě 2010

Denis, vždyť jsme to říkali, že budeme těhulkovat nastejno 😀 Já to dostanu, ale asi později, Tobě přišla MS už ve čtvrtek ne?

Kive, stimulace: píchají se injekce k tomu aby se nastimulovalo tělo na umělé oplodnění a dozrálo co nejvíc vajíček-laicky řečeno

kive76
11. kvě 2010

vveru: díky ti taky za odpověd..

vveru
11. kvě 2010

Nemáš za co 😉

dennisa
11. kvě 2010

Vveru, jo jo, dneska jsem 6.DC, já mám krátký cykly, většinou tak 26 dní, takže to dostanu asi o pár dní před Tebou.
Nebo taky ne, zrovna jak naschvál mi MS bude stávkovat 😅 Včera mi právě sestřička říkala, že to je běžný, že jak se ženský už nemůžou dočkat začátku stimulace, že pak MS mešká. No jo, budou to nervy.

vveru
11. kvě 2010

Denis, tak to ju, já mám obvykle 28 dní, měla jsem to dostat 5. a dorazila v pátek, nebo z pátku na sobotu-jsou v tom zmatky, jestli po 18. hodině 😖 . Víš co jsem řešila, že to příště dostanu asi v pátek, vůbec nevím jak se to pak dělá s těma injekcema, kde budu shánět o víkend otevřenou lékárnu? Musím se na to zeptat. Taky doufám, že budou ty výsledky, nějak jsem si přestala připouštět, že by nebyly. 😅