Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
20. kvě 2010

petap tak to se mineme, skoda 🙂

inza
20. kvě 2010

dobre rano

ringle
20. kvě 2010

Pet.s-tak to máš kousek do Brandýsa 🙂 To bych o jiný porodnici ani neuvažovala.....Jinak opravdu vypadá, že se tam potkáme 🙂)))) SUPER

nannynka
20. kvě 2010

Ahoj holky, moc diky za podporu. Jak jsem za dobu co jsme doma zjistila, tak malej je klidnej, zravej, ale snad to ze pri kojeni v klidu usne a pak spi nekolik hodin je znamenim toho ze mu to staci a prikrmy nejsou treba. Pres den spi tak 3h v kuse, v noci se budi po hodine, hodine a pul a ma oci jak baterky a kouka a nespi. Pak se ve 4 najedl a spal skoro pet hodin. Takze si zvykam na zmenu rezimu. Place tu daleko min a mene hlasite nez v porodnici a fakt mi prijde vyklidneny. Ani nevite jaka je to pro me uleva...Po tom co jsem si vyslechla v porodnici me to hodne zklidnilo a manzel s mamkou mi dodavaji pohodu, netlaci na me a i kdyz se nekdy neshodneme, tak to proste funguje a ja si zacinam znova uvedomovat jakej zazrak nas potkal. Poprve jsem si to uvedomila na sale kdyz me ho nechali pohladit....

Co vas bude zajimat o tom jak to probihalo ?

darkwitch
20. kvě 2010

nanny nas co mame do porodu daleko vsechno, protoze to zli vklidku zapomeneme, nevim ale jak holky co je to ceka v nejblizsi dobe 😉
je fajn, ze se to uklidnuje a ze je Vojtisek doma spokojeny...

inza
20. kvě 2010

nanny: a co nejka fotecka 😉 jinak je fajn ze jste vsichni v poradku 😉

2411
20. kvě 2010

Evito bud v klidu já měla prázdných 28 vajíček jen ve 2 bylo jádro a ty stejně nebyly dozrálý někdo má prostě pech,ale nevzdávám to jdu na to už po 5 ale už s dárkyní,to už jen polykám prášky a doufam

2411
20. kvě 2010

sichatko díky ja byla na imunologii v Karlíně u mudr Dankové zdála se,že ví o čem mluví

vveru
20. kvě 2010

Nanny, tak to je dobře, to víš, že je už líp, poznal, že je doma!

Kive, objednala jsem jí minulý týden, ten den cos dala odkaz sem na stránky a přišla v úterý. Platila jsem to přes účet předem 😉

inza
20. kvě 2010

tak pro dnesek odcviceno 😉 . Ted me akorat ceka zubar 😝

petap1
20. kvě 2010

nannynka: Jsem moc ráda, že už je vám lépe 🙂 Nevím co ti tam napovídali, ale už jsem se setkala s hodně holkama, co je v porodnici tak vycukali, že si myslely, že to nezvládnou a bůhví co jim malý bude doma provádět. To bych opravdu vraždila. V porodnici mají podporovat a ne tě takhle vystresovat !!!! To víš, že mu to stačí...kdyby mu to nestačilo, tak by se ozval a takhle hezky nespinkal 🙂
A kde jsi rodila..nějak si nevzpomínám ☹

petap1
20. kvě 2010

inza: tedy ty jsi dnes rychlík...a je super, že už to máš za sebou, viď 🙂 Ty jo a jak u něj otevřeš pusu s tím oparem a koutkem ??

darkwitch
20. kvě 2010

inza to by si mela toho zubare zrusit s oparem a koutkem...

majcam
20. kvě 2010

zdravím,dnes jdu do Gennetu na druhou inseminaci,ale bylo mi doporučeno(kvůli manžovým spermijkám)jít na IVF, jsem teda dohodnutá na další cyklus,akorát,že v tom termínu mám mít dovolenou,mám přijít 21-24DC a to už se pak bude něco dít? a odkdy se dává neschopenka,nechci si vyplácat dovolenou,díky moc za odpověď,a všem samozřejmě držím pěstičky ke snažení...

kive76
20. kvě 2010

vveru: takže na dobírku jsi si jí objednala? anebo , že ti jí přivezli přes PPL?

nannynka
20. kvě 2010

petap1: Apolinar. Ale fakt mohou byt moje pocity hodne ovlivnene hormony....

Za par hodin prijde Vojtiskova pani doktorka, tak si s ni o tom kojeni popovidam.

sichatka
20. kvě 2010

2411 - imunolog většinou ví, o čem mluví. Já ale mluvila o reprodukční imunologii - pouze 3 specializovaná centra v republice a Karlín tam pokud vím nepatří. ☹ Já jsem chodila také na imunologii jinam, ale na Gennetu mi doporučili právě toho Madára v Podolí.

Pro všechny kdo jdete na transfér - pokud bude přítomný embryolog Míka, chtějte, aby vaše embryjka nazval ošklivkami. Ptala jsem se na to sestřičky a embryjka, která nazve ošklivkami, se uchytí. U mě to také platilo.

petap1
20. kvě 2010

nannynka: neházej vinu na sebe...oni mají umět s maminka jednat, hormony nehormony. Apropó o porodnici u Apolináře už jsem taky hodně slyšela a nebylo to zrovna lichotivé 🙄 Manža právě kvůli tomu k nim nechce ani na ten TN screening, ale tam je to snad v pohodě. To víš, že jo, hezky si popovídej o všem co tě zajímá 🙂

petap1
20. kvě 2010

majcam: myslím, že pokud jste domluveni, že začne stimulace tak ten 21-24DC se dělá kontrolní UZ jestli je vše OK. Aby mohla začít při MS stimulace. Myslím, že si holky braly neschopenku až od odběru vajíček. Ale je to individuální...někdo si ji bere už na stimulaci.

zubajda
20. kvě 2010

Ahojky holky,.. evaku.. 🙂 diky moc,....

Evito,... také jsem byla na 4D UTZ během menstruace v Gennetu.. je to v pohodě,.. já tam musela kvůli podezření na polyp v děloze,.. který se teda potvrdil.. nic to není,.. jsou tam na to zvyklý, že nechodí jen těhotné na to.. 😉

nannynka
20. kvě 2010

Dala jsem vam do albicka 2 fotecky. Rikala jsem si, ze by to asi chtelo 😉 .

ivarei
20. kvě 2010

Nannynko, moc gratuluju, Vojtíšek je fakt krásňoučkej 😲 😀 . Jinak nás samozřejmě zajímají všechny podrobnosti kolem porodu.

ivarei
20. kvě 2010

Evi, kde jsi, nerodíš?
petao: Prima, že už je to v pohodě, raději 100x plašit zbytečně, než něco jednou zanedbat. Jsem zvědavá na zítřejší ultrazvuk 😉

darkwitch
20. kvě 2010

nanny taky moc gratuluju, Vojtisek je opravdu nadherny 😉

inza
20. kvě 2010

petap: ja dneska musela cvicit dopo. Odpo musim vyzehleit nejak se me to tu moc nahromadilo a pka mam sraz z lidma ze sekoly a mezitim jeste chci koukat alespon na cast hokeje. Nastesti dnesni zubar byl v poho a za 2 min jsem byla venku, takze otevreni pusy slo. Horsi bude asi zubar za 3 tydny to jdu zase k jinemu kvuli paradentoze a to bude opet sranda 😀

inza
20. kvě 2010

nanny: je fakt krasnej 😉

petap1
20. kvě 2010

Nannynka: ten je nááádherný....už aby jsem našeho mimíse měla taky u sebe venku 🙂

inza: tedy ty máš dnes nabito...já dnes půjdu z práce a zasednu k hokeji...doufám, že mě nezklamou a bude se na to dát koukat 🙂

ivarei: Jj, člověk si přijde jako magor, ale radši jako magor, než pak něco zanedbat. Moc se na Uz těším, ale to víš i nervíky jsou. Jak z toho aby bylo mímo v pohodě a jednak z toho, aby mi nevynadali co tam dělám, když už mám být u své Dr. Ale je mi to jedno...ať vynadají..hlavně když mi udělají UZ 🙂

inza
20. kvě 2010

petap: jj taky doufam ze neco predvedou. No kazdopadne kdyz postoupi tak budeme muset s manzou na dalsi nase utkanio do hospody. Jedem na barak a nemame tam telku 😉 . Neboj nikdo ti tam nevynada

vveru
20. kvě 2010

Bože Nanny ten je nádhernej, ještě jednou moc gratuluju 😉

Holky, proč mi nejde dát komentář k fotce u nanynky???

Kive, měla jsem to přes PPLko.

kive76
20. kvě 2010

nanny : mrňous je nádhernej..

vveru: mě tam taky nejde dát ten komentář.. ☹