• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
vveru musis se prihlasit na slovensky server
20. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark a jak???
20. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: fandění v hospě má taky svoje kouzlo......já doufám, že postoupí :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: jj ma, ale neda se tam sedet na sucho a lejt do sebe limonadu proste nejde :grinning: :grinning: .
20. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru das prihlasit a vyplnis svuj nick a heslo
20. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanny: ještě jednou mo cgratuluju k Vojtíškovi, je to nádherný brouček. Určitě teď už bude všechno jen a jen lepší. Přeci jen domácí prostředí a milovaná rodina dělají divy :wink:
petap: jsem ráda, že se to zklidnilo

Jinak se přidávám do "oparového" klubu, dneska se mi vylouplo celé stádo na nose :frowning2: . U mě je to bohužel znak blížící se MS :confounded:
20. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox...to jsi teda chudinka...že máš taky ten opar,...tak at si ti brzy ztratí :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark, děkuji, jsem to ale jelito, co???

Holky, tak zítra zase zkusím volat, ale nějak tomu nedávám moc šancí.

Kive, tak už máš objednáno???
20. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak jsem se s dovolením taky podívala na fotky miminka a je krááásnej :dizzy_face: Opravdu umí v Gennetu krásný miminka :sweat_smile:

Dneska šel tuším někdo na UTZ, ale zaboha si nevzpomenu kdo :unamused: Já jdu 28.5. a přede mnou byly 3 holky v řadě.
Jen mě zajímalo, jak to dopadlo, ale ona určitě brzy napíše :slight_smile:

Opary jsou hnus. Tak jednou, dvakrát do roka se mi udělá na rtu a je to nepříjemný. Mažu na noc zubní pastou a vždycky se brzy ztratí.
20. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru: jo jo už mám objednáno..už se na ní těším.
20. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste některá na facebooku? :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: au au..ať se rychle ztratí potvory :rolling_eyes:

vveru: myslím, že zítra jse Dark a v pondělí Inza..já jdu taky zítra :slight_smile:

kive: Já technický antitalent nejsem a ani tomu moc nehovím :wink:
20. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanny: Vojtíšek je překrásnej :slight_smile: už snad bude líp, jak teď budete doma. Na sestry se vykašli, i když si umím představit, že to s člověkem zamává. Všechny ty hormony a ještě ta "dřina", než jsme si ty naše mimísky vůbec "vyrobili" a pak tohle...ale neboj, brouček ti to všechno vynahradí.

ivi: nerodím. :slight_smile: jsem jen nějaká děsně unavená (a fakt to bude asi počasím, ale asi i tím, že už v noci špatně spím, ale to ty znáš!) a všichni mají teď pocit, že za mnou musí přijít na návštěvu a já už bych byla radši, kdyby nikdo nechodil. A zase jsem ráda, že se kamarádky staví, ale už je to náročné. Nechci, aby to znělo jako stěžování....Navíc potřebuju doprat a vyžehlit poslední dvě várky plínek a taky peřinky, ale ty chci udělat až bude venku hezky, aby to rychle uschlo. No a včera jsem měla první poslíčky :wink: a zrovna jak na potvoru byl manža v šantánu a já sama doma...no a co čert nechtěla, zavolal mi zrovna ve chvíli, kdy přišla ta křeč, takže se děsně vystrašil chudák. no ale naštěstí teplá sprška je zahnala :slight_smile: tak uvidíme, co zítra řeknou v porodce :wink:

petap: nevynadají neboj! a dej hned pak vědět. :wink:
inza: hezkej program :wink: taky se těším na hokej, ale budu u toho žehlit, abych se moc nenervovala! :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo betox: já měla opary při ms, celou dobu stimulace (dokonce jsem se bála, že mi nebudou moct dělat opu!), v prvním trimestru jsem se jich vlastně nezbavila a teď na konci těhu si taky užívám...no holt hormony, co naděláme :frowning2: jen mám strach, aby se Barča taky nenarodila s oparem :slight_smile: anebo bude naopak otužilá??? :wink:
20. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petap, to bylo asi na mě, kdo jde na ty ultrazvuky :slight_smile:
To je jedno, držím všem palce!

Kive, já jsem na FB :wink:

A jinak, já hokej budu taky sledovat, koukám, co tu je fanynek :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ani nevíš, jak mi s těmi návštěvami mluvíš z duše... Úplně neuvěřitelně jsi to vystihla. Další problém je, že nás pořád někdo zve na nějaký akce a mně přijde blbý odmítat, přeci jen mi nic není, jsem jen těhotná a ze všech stran slyším, jak ostatní řádili až do dne porodu, případně mi všichni popisují, že porod císařem je naprostá brnkačka :unamused: . Nebýt koníka, tak jsem přesvědčená, že mi prostě hrabe.
20. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, lita vkládá fotky, jukněte, jak jsou kluci úžasní :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kive, já jsem taky naFB.

Jdu juknout na kloučky :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kive, taky mám facebook, asi 14 dní, zatím to moc nepobírám :grinning: :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ivi, tak to díky, že se cítíš stejně a že nám nehrabe! :grinning: mám přesně ten pocit. nic mi není a nepřipadám si "nemocná", jen se mi už nechce chodit nikam řádit (navíc, když někam jdu, tak pořád potřebuju čůrat a věčné hledání záchodů mě už tak omezuje, že už mě to ani neba!) a nechtějí se mi vařit ani ty kafata, prostě už si to chci tak nějak užívat sama v klidu...a to mám lidi a společnost moc ráda a ráda vařím a peču a všechno, ale teď na to nějak nemám sílu.. :slight_smile: ale asi to bude těma hormonama, který nás nutí se zklidnit, abychom se připravily na ten hukot, co nastane. :wink: ivi, kupovala jsi ten klínek pod matraci, aby měly broučci hlavu výš? nevím, zda to shánět či nikoliv.... :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: tak ja nastesti se zehlenim prave ted skoncila. Je to cinnost kterou fakt mesnasim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivarei: tak jsem jukla...ty jsou nádherní a ten komentář k fotkám nemá chybu :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kive: ja taky na FB
20. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, tam už je taky lidstva, co.

Petap, viď, kluci jsou k sežrání a ten komentář k nim je uplně boží :wink:
20. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tak na fb, zacinam si na nej zvykat :slight_smile:
jdu kouknout na kloucky...
20. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prcci jsou nádherný a jaký dělaj srandovní grimasy, hezký fotečky :slight_smile:

Vveru, kdy Ti řekli, že máš do Gennetu donést předoperační vyšetření? Já že si pro něj jdu už v pondělí, tak doufám, že pak na OPU nebude moc starý.
20. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Lita ma fakt kouzelny prcky a komentar nema chybu :grinning:
Tak jsem kluky skoukla a jsou uzasni a ten komentar nema chybu :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek