Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
27. kvě 2010

ivi dekuju, treba te to po tehu prejde 😉 nezkousela jsi jit na urologii? jestli se to neda lecit?

evak99
27. kvě 2010

teda holky, to vám nezávidím. já to mám jen teď v těhu a doufám, že to pak přejde 😉

ivarei
27. kvě 2010

Zkoušela, chodím tam od malička, ale dělat se s tím už nic nedá, už je to chronická forma. Nějak se mě drží ty věci okolo spodku. Ale fakt se na to dá zvyknout, jen mě to hrozně trápilo okolo puberty, když jsme chodili s partou ven a já pořád odbíhala čůrat - někde na veřejnosti, samozřejmě. Pak taky nemůžu moc cestovat autobusem, protože bych pořád potřebovala stavět.
dark, kdy máš testit?
Včera jsem miminkům vydražila košíky na spinkání, za 6 pracovních dnů by měly dorazit, tak jsem natěšená a nemůžu se dočkat 🙂

ivarei
27. kvě 2010

Měla bych jít dělat oběd, proč jsem tak líná??? 😅

darkwitch
27. kvě 2010

ivi kosiky jsou super 🙂
asi zkusim testnout 7.6. abych si hned mohla dojit na kreva vysadit utros, kdyby se nepovedlo, protoze na 14.6. jsem v tom pripade objednana na HSG, tak aby ms dosla vcas...

ivarei
27. kvě 2010

jéé, když si vzpomenu, jak jsem byla nervózní a testovala jsem od 5. dne 😀 😀 😀 ... stejně je to zázrak 🙂
kéž by se vám to povedlo hned napoporvé, někdo těm IUI přeci musí navýšit průměrnou úspěšnost, třeba to budeš ty 😉

darkwitch
27. kvě 2010

ivi jasne bylo by to fajn kdyby to vyslo 🙂 musim rict ze jsem ted spis nervozni z toho aby kdyz to nevyjde stihla odeznit ms pred HSG nez z toho jestli to vyjde, takze super pozitivni pristup sam od sebe 🙂

ivarei
27. kvě 2010

Třeba to byl záměr dr., když ten zákrok plánovala 😀

vveru
27. kvě 2010

Jééé Ivi, to je super, jsou to ty Tvoje vytoužené???

ivarei
27. kvě 2010

vveru, jsou 🙂 , tak doufám, že nezklamou 😉 . Tak a letím na to vaření, jsem pořád pomalejší a línější 😔

darkwitch
27. kvě 2010

ivi 😀
kdyz se mi povede vcas otehotnet tak taky budu mit kos, sestra ho ma pujceny a jsme dohodnute, ze bychom si ho napul koupily, ale musim do nej mit co ukladat 🙂

vveru
27. kvě 2010

Nezklamou, jsou krásný 😉 Uvidíš jak v nich prďátka budou spokojení.

kive76
27. kvě 2010

ahojky, holky asi budu mít problém, mám to dostat v pondělí, ale možná už jsem to dostala...ale zatím teda jen trošku,nebo nevím trošku krve na toaletáku, mám se objednat na ten uz dělohy 2-4 den cyklu...co když mi to vyjde na sobotu, neděli...to se ten uz dělá, nebo né?

darkwitch
27. kvě 2010

kive ja myslim, ze v sobotu tam nejak jsou, ale nevim jestli i utz, radsi pockej na holky...

kive76
27. kvě 2010

dark:no já ještě počkám,než bych tam volala, ted jsem byla na záchodě a nic po krvi ani památky, tak já nevím asi nějaký nervy...nebo co.. ☹ no a holt mě asi budou muset vmáčknout na zejtřek, anebo se to holt udělá až při další menzes...

darkwitch
27. kvě 2010

kive jestli je to 2.-4. den tak stihas jeste pondeli...

kive76
27. kvě 2010

ale dneska je čtvrtek...no uvidím...pokud se krev objeví ještě do večera, tak tam brnknu, tak pak je to2. pátek,3. so ,4.den ne...počítá se to odedneška odpoledna, nebo až zítřka? tak pondělí stíhám, no uvidím...

ivarei
27. kvě 2010

kive, po 18.00 se to počítá od zítřka a počítá se to až když se rozkrvácíš úplně

kive76
27. kvě 2010

aha, tak dík ivarei za info ... 🙂

evak99
27. kvě 2010

ivi: taky su líná a nechce se mi vařit, tak vždycky s manžou vaříme den předem o jednu porci víc a já pak jen ohřívám. jinak bych asi pořád jedla chleba 😀 co sis nakonec udělala? 😉

nannynka
27. kvě 2010

ivarei, evak, dark: teda holky a pockejte az budete kojit 😉 ja nikdy nepila vic jak litr denne, mela jsem s tim obrproblemy a ted liji 4-5 litru denne 😀

evi, jizva je v klidu jen v jednom miste je vetsi boule nez v jinych. Tam jsem si jista, ze to rozmasiruju, ale u tyhle hrci ne. Pani doktorka sice dneska neslouzila, ale byla moc hodna a zavolala mi - pokud je to na kraji, nehnisa a necervena tak je to asi misto, kde jsou uzliky vnitrnich stehu a ty se muzou vstrebavat az mesice. Zkontrolujeme po sestinedeli.

No a jinak mam dneska super den - malej me pocural, 2x pokakal, zazadala jsem o porodne a zjistila jsem ze mam uz o kilo mene nez pred tehotenstvim 😉 A to zeru jak zjednana. Tak ted jeste nekde ztratit tech 8 co jsem si poridila pri stimulaci.

Dark, pokud to pujde, urcite si dojdi i na krev. Ja mela po IUI v dobe kdy ma byt menses negativni test z moci, slabe jsem krvacela, ale v krvi bylo 560 hcg.

evak99
27. kvě 2010

no jo jenže nanny, ty jsi v tom těhu tolik nepřibrala, takže se ti to krásně shazuje 😉 ale neboj, myslím, že když bude malej papat o sto šest, tak odejdou i ty stimulační kilka 🙂 s tou jizvou teda asi žádná sranda, ale určitě to bude v pořádku a je fajn, že ti volala zpět a uklidnila tě. já bojim bojim, zítra padne ortel 😅

kive76
27. kvě 2010

tak ten uz mi objednali na pondělí na 12.15 k paní dr. Smetanové ale vmáčkli mě tam, protože už mají plno...tak aspon už zjistím jestli v děloze je vše o.k...a co se tam všechno zjištuje?jak dlouho ten uz dělohy trvá? a už od 14 h se to počítá jako od zítřka říkali....

ivarei
27. kvě 2010

nanny, no jsem zvědavá, jak nám kojení půjde. Tvá paní doktorka je fajn, že se takhle ozve a nemusíš se jí bát napsat.
kive, oni asi tvrdí pokaždé něco jiného, na stránkách mají, že se to počítá od 18.00: http://www.gennet.cz/asist_reprodukce/faq.htm#9 . Co se zjišťuje a jak dlouho to trvá nevím, nepodstupovali jsme to. Držím palce na pondělí 😉 .

ivarei
27. kvě 2010

evi, už abys to věděla, viď? Jsem nervózní za tebe 🙂

darkwitch
27. kvě 2010

evi drzim zitra palce
ivi maji to jak kdo, me taky langerova rikala do dvou...
kive tak mi pak napis jaka je smetanova, jestli IUI nevyjde tak k ni jdu na HSG
nanny ja si na krev urcite dojdu, tak doufam, ze az budu kojit tak se vsechna voda promeni v mliko a nebudu muset litat na zachod...

nannynka
27. kvě 2010

evi, drzim na zitra pesticky, pak se urcite ozvi. A kila z tehuleni jsou jediny povoleny a krasny kila navic 😉. Dulezite je to moc neresit. Strie mam jen dole na brisku a kdyz se vidim v zrdcadle jak mi to prazdne brisko visi tak je mi nekdy smutno.Ale pak kouknu do kosiku a vim, ze je to spravne.
kive me taky rikali 14.
dark - no to mas pravdu ono se to tou premenou na mlicko dost redukuje - myslim to litani na zachod.

darkwitch
27. kvě 2010

nanny ted jsi me uklidnila 🙂

pet.s
27. kvě 2010

postupně vás dočítám,tak postupně reaguji.
darkwith držím palce 😀
kive KUKY je prý blbost,ale sama jsem neviděla..tak nevím..já počkám až to bude v tv nebo na netu. 😉
vveru..tak konečně se začne něco dít,vid?

nany..kdo má problém s jizvou? ty?hele já měla po plastice 70 stehů přey celé břicho.někde se mi to nechtělo hojit.pomohla mi dubová kůra.dala jsem si obklad a zafixovala pásem nebo něčím těsnjěší. bacha dost to barví a nepouští.Ale fakt jse měla za chvíli pokoj.Vojtulka je kluk zvědavej 😀

pet.s
27. kvě 2010

iva..pěkné nožky..koukám že si taky těhu užíváš se vším všudy,vid?.-)))
Já si ase užívám se zády. Můžu se zbláznit jak mě bolí. Mám k tomu zánět sedacího nervu..nemůžun sedět, stát, ležet.Jen chodit hrůza. Celý den jsme makali vedle na bytě a já 10 min brousila okna a 20 min ležela.Celý den. Až odpoledne na chvíli mě to pustilo,ale už je t tu zas. Píšu v leže jedním prstem.Jinak zkusím dodat fotečku Terinky. 😉