• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Iriel, ach joo, tak ta cysta mě mrzí :frowning2: Tak snad proběhne cyklus a po MS zmizí a začneš hned další měsíc.
To už jsi několikátá, kdo to má odložený, myslím třetí v poslední době :unamused:

Vveru, jenže já cítím podbřišek už pátej den a jako furt nic, no ale ona dojde, prostě jiná možnost není :slight_smile:
To bude ok ty výsledky, když to zatím vypadá všechno dobře, nebooj :wink:
Já už předoperační odevzdala v pátek v Gennetu.

Iriel, ještě s těma doktorkama, já nemůžu sloužit, já jsem pokaždý byla jen u paní doktorky Brandejský a tam jsem absolutně bez výhrad.
1. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
iriel a je to opravdu cysta? :wink: mně tenkrát dr. lovasová řekla, že nemůžeme jít do druhého ivf, protože mám cystu a ono prd, byla to naše beruška :slight_smile: tím ti nechci dávat plané naděje, ale jen, že vyčkej času. Já byla tenkrát taky zoufalá. Žádost neschválená, cysta na vaječníku a nakonec to dopadlo lépe, než jsem si mohla představit!!!
1. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: ve ct (pristi tyden) myslim ze to je 11 DC. Jo ja netvrdim ze neni zkuseny..., ale proste me nesedi (delal me uz jednou IUI a 2 krat ET a nesedel me) Ja jsme chtela jit ve stredu, ale to uz meli plno.. :frowning2:

kive: hysteroskopie :wink:
1. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně taky nesedí inza, ale na druhou stranu co, budeš v narkóze, takže ho nebudeš vnímat :grinning: a pak ti jen přinese zprávu, takže....
1. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak99...ahojky, to vypadá, jako by jsi napsala, že ti nesedí Inza....hi,hi....
1. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kive, taky na to koukám :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: jj ja vim, ale znas to podvedomi....jinka dneska uz mam odcviceno ale slo to tezko :wink:
1. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak - je to urcite cysta. Mm nema spermie, jsou znicene chemoterapii, takze opravdu ne, zazraky tohoto typu se nedeji.
1. čer 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já jsem objednaná na endokrinologii až na konec června :frowning2: ,je to teda k nám na Kladno k mudr. Rosovi,prý je to kapacita na Kladně,je to endokrinolog a internista,kladenské holky určitě vědí. No to si počkám teda. Ještě ale zavolám mudr Chodové na kterou jsem dostala kontakt v gennetu jestli by mě nevzala dřív :fearful: Ach jooo........ Jinak Dark jak to vypadá s tebou?? Moc držím palce,ještě jsem vás nečetla tak nevím co je nového ,jen to dopíšu a jdu na to. tak zatím papa.
1. čer 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, si mou těhu demenci nedobírejte. :wink: inza ví, jak to myslím :grinning: :slight_smile:
inza: vím, že těžký, ale už to máš za sebou. Já už zase vypila ten hnusnej maliníkovej čaj, taky si ho radši dělám ráno, abych už pak odpol jen žvejkala to lněný semínko :slight_smile: chápu, podvědomí blbý, ale říkej si, že to je standardní zákrok a to mu určo půjde dobře! :wink:

iriel: aha :frowning2: :cry: tak to je mi líto.
1. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jechulko...a proč vlastně musí být ta endokrinologie...co tam se hledá? něco se štítnou žlázou?
1. čer 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kive76 kvůli tomu vysokému prolaktinu,asi řeší a léčí všechny hormony :sweat_smile:
1. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: jj ja to pred tim pochopila dobre :grinning: . No ja piju kontryhelovej caj a taky nic moc. Lepsi si odbejt hnusne veci rano. Jo proste to beru ze vysla na nej rada. Tam to dela totiz jenom nekdo a moje dr mela v tu stredu uz plno. :wink: No proste to bude on. Je pravda ze teda nesedi ani manzovi. Jinak netvrdim ze je spatny, ale s nim nam to proste nevychazi.... :wink:
1. čer 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy, tak jsem nevydržela a zkusila zavolat . . . . . výsledky jsou v pořádkůůůů, mám radost :sweat_smile:
1. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru:no tak to je super....že je vše o.k.....mám radost i za tebe :slight_smile:
1. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kive, děkuju moc :wink:
1. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru strasne mooooc gratuluju :slight_smile:
jechulko cekam na pristi pondeli, kdy budu testovat...
1. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jechulko,zkus si zavolat doktorce Chodové,mě na ní dali také doporučení v Gennetu,objednala mě ihned do týdne,pacienty Gennetu bere přednostně. :wink: A je moc milá.Já jsem taky z kladenského okresu,jezdím tam z metra Stodůlky 225 autubusem na zastávku Bazovského a tam je to 100m hned od zastávky v poliklinice.Já měla tsh 22 a po třech měsících se mi to normalizovalo skoro už,takže není na co čekat.Také jsem uvažovala o Rosovi a jsem nakonec ráda,že jsem šla k ní. :slight_smile:
1. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark, děkuju :wink: Myslím na Tebe, přála bych Ti aby to dopadlo :slight_smile:
1. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru taky dekuju...
1. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vveru, no tak paráááda :wink: Gratuluju k dobrým výsledkům!
Tak já na Tebe teda čekám s MS :sweat_smile: Zatím furt nic...
1. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni, čekej . . . půjdeme do toho spolu :wink: Ono se řiká, že čím jí víc chceš, tak tím víc si dává na čas :angry:
1. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vveru, no jo, i když jsem se snažila na to nemyslet, tak podvědomí neovlivním.
Doufám, že už nejsem v přechodu :grinning: To bych se pak načekala :grinning:
1. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
denni a je mozne, ze ms nedojde a budes tehu?
1. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark, Deni nemá vejcovody, takže to asi nee.
1. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
denni promin, ja si uz nic nepamatuju...
1. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, Vveru to napsala za mě :slight_smile:
Zázraky se dějou, ale né zas tak velký :grinning:
1. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark žádný promiň, mně se to tu taky někdy motá, je tu hodně holek :slight_smile:
1. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máte jedno, já v tom mám taky pěknej chaos :grinning:
1. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
denni a jeste jak clovek chodi na vic diskuzi... ale stejne to byla netaktni otazka...
1. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek