• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
Dark, to neřeeš, každá tu máme nějakej problém s početím.
1. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza: mně hysteroskopii dělal taky Daněk, to bylo úplně v pořádku....ale jinak nám to s nim taky moc nevychází (1 zpackané IVF) :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
U nás jinak velký smutek a beznaděj, dopadlo to špatně. :frowning2: :cry: ani nevím, jestli na to IVF budu mít sílu...
ja uz se tesim az dojde manza z prace, mam hlad a delala jsem experiment k obedu tak se na to tesim... akorat jak mam rymu tak spatne citim, takze ani nevim jak to bude chtnat
mandre ach jo, drz se kocko...
1. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no určitě to bude dobrůtka.. :slight_smile:
kive me to bude chutnat, uvidim co na to manzel :wink:
mandre, drž se..
1. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mandre, s tím tatínkem??? Drž se, myslím na Tebe, je ten život, ale těžkej . . .
1. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru: jo :cry: :cry: .
1. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mandre, upřímnou soustrast. Je to smutný... :frowning2:
1. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mandre, to je mi líto, je to hrozný . . . .
1. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
plasice děkuju tak já se tedy objednám k ní,já mám ten prolaktin kolem 78 myslím,to tedy budu mít léčbu na tři měsíce? :sweat_smile: vveru gratuluju k výsledkům :wink: mandre drž se ,je mi to moc líto :frowning2:
1. čer 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jechu, děkuju. Určitě to zkus, :wink: tam zavolat, za zeptání nic nedáš, čím dřív tím líp
1. čer 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru já jsem si právě říkala,že tyhle poradny jsou na dlouho,tak mě ani nepřekvapilo,že mě na Kladně objednali až za měsíc,ale jak psala plasice šlo by to i dřív tak uvidíme,zas aspon jedna dobrá zpráva :sweat_smile:
1. čer 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: je me to lito. Drz se. Urcite bych na to IVF sla, alespon se "rozptylite a prijdete chvili na jine mylsenky"......
1. čer 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jechu, to jsou ty čekačky :angry: , ale fakt zkus to, nic za to nedáš, maximálně budeš ráda, že se Ti to čekání zase o něco zkrátí :wink:
1. čer 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza má pravdu, je to teď těžké, snad Ti tím ještě víc neublížím, ale zrovna nedavno jsme s holkama z jiné diskuze řešili to, že aby mohl přijít na svět nový človíček, musí zase jiný odejít :pensive: Drž se, myslím na Vás . . .
1. čer 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona mi začátkem března nasadila eutyrox a řekla,že někomu se to upraví po měsíci,někomu po půl roce,a že je víc než pravděpodobné,že s touhle hodnotou bych neotěhotněla a pokud ano,tak hrozí velké riziko potratu.Když jsem si představila další čekání,než se to upraví,tak mi bylo hrozně.Každý měsíc jsem dostala žádanku na odběr krve do klinlabu,jsou odběrová místa v Praze,v Litoměřicích a ve Slaném,aby si ověřila,jak reaguju na léky a jak se to snižuje a podle toho mi prášky upravovala.Zkus se juknout na modrýho koníka na diskuzi štítná žláza a otěhotnění,tam se určo taky o tom něco dozvíš.Ty máš zvýšený prolaktin a to je něco asi trochu jiného.Držím palce :wink:
1. čer 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje, ja se dneska asi sesypu...Zitra je to 2 tydny od propusteni z porodnice odkud jsem odesla s injekcema na redeni krve. Zitra mam jit na kontrolni odber krve a je to peklo. Volali jsme do trombocentra a ptali se jak to mame vsechno provest. Rekli nam, ze si mam presne 4h pred odberem krve pichnou injekci a prijet, tak aby to vyslo. No a kdyz jsme se ptali jak to mame udelat, kdyz si to picham v osm vecer (takhle to delali v porodnici), tak manzelovi sestra rekla, ze jsem teda jako uplne divna a ze si mame sehnat nejakyho doktora aby nam k tomu rekl jak to udelat. Tak tam 3 hodiny volame a nic. Jsem uplne hotova, furt bulim, malej dneska jeste nespal a porad place. Dovolali jsme se jen na Karlak na internu a tam rekli, at prvni davku posunu na sest vecer a po 12h si pichnu druhou. Ja fakt nevim co mam delat....Nejradsi bych na ne zitra vletela, ale budu mit s sebou 2,5 tydne stare mimi a nechce se mi tam smrdet....Nejsme z Prahy, takze to bude bojovka tak jako tak. Jen jsem se potrebovala sverit, je mi fakt mizerne.

1. čer 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: drz se, moc me to mrzi
1. čer 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mandre, drz se ... :cry: My neco podobneho zazili pred cca 2 roky s dedou. Jen jeho nenapojili na dychaci pristroj a babicky se zeptali, zda ozivovat. Ona mela nastesti silu a rekla, ze ne (kdyz uz mozek byl pryc). Aspon se deda dlouho netrapil. My meli cas se s nim v duchu rozloucit.

Nannynko, to je teda pristup. Zkus jim tam jeste zitra zavolat a jed tam az ti reknou, co a jak.
1. čer 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
anlek, diky taky me to napadlo, ale mam hlidani jen na zitra :frowning2: ale dneska manzel koupil odsavacku, tak pripadne zkusim zitra dohodu s doktorem a kdyby byl potreba nahradni odber, tak maleho necham s lahvickou u kamaradky....musim se vydejchat, jsem jeden velkej hormon....
1. čer 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nannynko, podle me by meli mit o dost jiny pristup k mame v sestinedeli jeste navic po cisari. :angry:
1. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, na idioty proste narazis vsude.....
1. čer 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nannynka - existují léky na ředění krve, nemusí to být nutně injekce. Drž se, já měla také po císaři a hormony tedy se mnou cloumaly o stošest.
1. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sichatka - diky moc za podporu. Injekci uz mam trochu plnej kotel, protoze jak se mi stahuje brisko tak to dost boli....
1. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nany drž se beru..hele kdybys potřebovala, tak mi ted máme kancl na václaváku, tak bych dorazila na karlák a malého ti chvíli ohlídala.není problém.můžu kdykoliv.
1. čer 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: to je mi líto :cry: hele, když nebudeš psychicky fit, tak do toho ivf nechoďte, nemělo by to cenu. lepší odložit o pár cyklů, ať se na to můžete soustředit. vše má svůj čas. i to smutnění je třeba odžít! držte se!

vveru: super :slight_smile:

denni: tak co už ms došla? tak si dej trošku červenýho vínka a teplou koupel :wink:

nanny: to je mi líto, co právě prožíváš. jsou to pitomci pitomý. :angry: dej vědět, jak to nakonec dopadlo! držím pěsti! :wink:
2. čer 2010 ve 04:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mandre...no uvidíš jak se budeš cejtit...nebo jak říká evak99, dej si ted pauzičku..odlož pár cyklů, at se na to můžeš soustředit...
2. čer 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, pet.s ty pořád chodíš do práce?já myslela, že se , když se takhle pomáhá přes gennet, že jsou "čekatelky" doma na riziku...
2. čer 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek