Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dennisa
1. čer 2010

Iriel, ach joo, tak ta cysta mě mrzí ☹ Tak snad proběhne cyklus a po MS zmizí a začneš hned další měsíc.
To už jsi několikátá, kdo to má odložený, myslím třetí v poslední době 😒

Vveru, jenže já cítím podbřišek už pátej den a jako furt nic, no ale ona dojde, prostě jiná možnost není 🙂
To bude ok ty výsledky, když to zatím vypadá všechno dobře, nebooj 😉
Já už předoperační odevzdala v pátek v Gennetu.

Iriel, ještě s těma doktorkama, já nemůžu sloužit, já jsem pokaždý byla jen u paní doktorky Brandejský a tam jsem absolutně bez výhrad.

evak99
1. čer 2010

iriel a je to opravdu cysta? 😉 mně tenkrát dr. lovasová řekla, že nemůžeme jít do druhého ivf, protože mám cystu a ono prd, byla to naše beruška 🙂 tím ti nechci dávat plané naděje, ale jen, že vyčkej času. Já byla tenkrát taky zoufalá. Žádost neschválená, cysta na vaječníku a nakonec to dopadlo lépe, než jsem si mohla představit!!!

inza
1. čer 2010

evak: ve ct (pristi tyden) myslim ze to je 11 DC. Jo ja netvrdim ze neni zkuseny..., ale proste me nesedi (delal me uz jednou IUI a 2 krat ET a nesedel me) Ja jsme chtela jit ve stredu, ale to uz meli plno.. ☹

kive: hysteroskopie 😉

evak99
1. čer 2010

mně taky nesedí inza, ale na druhou stranu co, budeš v narkóze, takže ho nebudeš vnímat 😀 a pak ti jen přinese zprávu, takže....

kive76
1. čer 2010

evak99...ahojky, to vypadá, jako by jsi napsala, že ti nesedí Inza....hi,hi....

dennisa
1. čer 2010

Kive, taky na to koukám 😀 😀

inza
1. čer 2010

evak: jj ja vim, ale znas to podvedomi....jinka dneska uz mam odcviceno ale slo to tezko 😉

iriel
1. čer 2010

evak - je to urcite cysta. Mm nema spermie, jsou znicene chemoterapii, takze opravdu ne, zazraky tohoto typu se nedeji.

jechulka77
1. čer 2010

Ahoj holky tak já jsem objednaná na endokrinologii až na konec června ☹ ,je to teda k nám na Kladno k mudr. Rosovi,prý je to kapacita na Kladně,je to endokrinolog a internista,kladenské holky určitě vědí. No to si počkám teda. Ještě ale zavolám mudr Chodové na kterou jsem dostala kontakt v gennetu jestli by mě nevzala dřív 😨 Ach jooo........ Jinak Dark jak to vypadá s tebou?? Moc držím palce,ještě jsem vás nečetla tak nevím co je nového ,jen to dopíšu a jdu na to. tak zatím papa.

evak99
1. čer 2010

holky, si mou těhu demenci nedobírejte. 😉 inza ví, jak to myslím 😀 🙂
inza: vím, že těžký, ale už to máš za sebou. Já už zase vypila ten hnusnej maliníkovej čaj, taky si ho radši dělám ráno, abych už pak odpol jen žvejkala to lněný semínko 🙂 chápu, podvědomí blbý, ale říkej si, že to je standardní zákrok a to mu určo půjde dobře! 😉

iriel: aha ☹ 😢 tak to je mi líto.

kive76
1. čer 2010

ahojky, jechulko...a proč vlastně musí být ta endokrinologie...co tam se hledá? něco se štítnou žlázou?

jechulka77
1. čer 2010

kive76 kvůli tomu vysokému prolaktinu,asi řeší a léčí všechny hormony 😅

inza
1. čer 2010

evak: jj ja to pred tim pochopila dobre 😀 . No ja piju kontryhelovej caj a taky nic moc. Lepsi si odbejt hnusne veci rano. Jo proste to beru ze vysla na nej rada. Tam to dela totiz jenom nekdo a moje dr mela v tu stredu uz plno. 😉 No proste to bude on. Je pravda ze teda nesedi ani manzovi. Jinak netvrdim ze je spatny, ale s nim nam to proste nevychazi.... 😉

vveru
1. čer 2010

Holkyyy, tak jsem nevydržela a zkusila zavolat . . . . . výsledky jsou v pořádkůůůů, mám radost 😅

kive76
1. čer 2010

vveru:no tak to je super....že je vše o.k.....mám radost i za tebe 🙂

vveru
1. čer 2010

Kive, děkuju moc 😉

darkwitch
1. čer 2010

vveru strasne mooooc gratuluju 🙂
jechulko cekam na pristi pondeli, kdy budu testovat...

plasice
1. čer 2010

Ahoj jechulko,zkus si zavolat doktorce Chodové,mě na ní dali také doporučení v Gennetu,objednala mě ihned do týdne,pacienty Gennetu bere přednostně. 😉 A je moc milá.Já jsem taky z kladenského okresu,jezdím tam z metra Stodůlky 225 autubusem na zastávku Bazovského a tam je to 100m hned od zastávky v poliklinice.Já měla tsh 22 a po třech měsících se mi to normalizovalo skoro už,takže není na co čekat.Také jsem uvažovala o Rosovi a jsem nakonec ráda,že jsem šla k ní. 🙂

vveru
1. čer 2010

Dark, děkuju 😉 Myslím na Tebe, přála bych Ti aby to dopadlo 🙂

darkwitch
1. čer 2010

vveru taky dekuju...

dennisa
1. čer 2010

Vveru, no tak paráááda 😉 Gratuluju k dobrým výsledkům!
Tak já na Tebe teda čekám s MS 😅 Zatím furt nic...

vveru
1. čer 2010

Deni, čekej . . . půjdeme do toho spolu 😉 Ono se řiká, že čím jí víc chceš, tak tím víc si dává na čas 😠

dennisa
1. čer 2010

Vveru, no jo, i když jsem se snažila na to nemyslet, tak podvědomí neovlivním.
Doufám, že už nejsem v přechodu 😀 To bych se pak načekala 😀

darkwitch
1. čer 2010

denni a je mozne, ze ms nedojde a budes tehu?

vveru
1. čer 2010

Dark, Deni nemá vejcovody, takže to asi nee.

darkwitch
1. čer 2010

denni promin, ja si uz nic nepamatuju...

dennisa
1. čer 2010

Jo jo, Vveru to napsala za mě 🙂
Zázraky se dějou, ale né zas tak velký 😀

dennisa
1. čer 2010

Dark žádný promiň, mně se to tu taky někdy motá, je tu hodně holek 🙂

vveru
1. čer 2010

To máte jedno, já v tom mám taky pěknej chaos 😀

darkwitch
1. čer 2010

denni a jeste jak clovek chodi na vic diskuzi... ale stejne to byla netaktni otazka...