Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vveru
9. čer 2010

Čauky holky, tak jsem se konečně dostala na net 😉
Tak nevím jestli mám mít radost, nebo být smutná. Na pravé straně je určo 6 prý moc pěkných folíků, jsou všichni přibližně stejně velcí, pani doktorka řikala, že to je dobré, že vypadají fakt pěkně. 6 jich je určitě prý možná 7,8 že jsou různě přes sebe, ale folíci na levém vaječníku nebyli skoro vidět ☹ prý je moc línej, ale že se můžou ještě rozjet, nechtěla mi zvyšovat dávky kvůli hyperstimuláku, tak uvidím v sobotu jak to vypadá. OPU by mohlo být po, nebo spíš v út to se uvidí. A asi mi napíše od OPU neschopenku prý abych se hodila do klidu . . .

vveru
9. čer 2010

Betox, moc Ti držím palečky ať Ti to dobře dopadne 😉

Ivi ahoj, jé tak to mě mrzí, že si v nemocnici, ale alespoň Vás ohlídají aby bylo vše v pořádku. Odpočiň si a naber sílu, už jsme se o Tebe s holkama báli.

dennisa
9. čer 2010

Vveru, netrpělivě jsem Tě vyhlížela 🙂
No tak to jsi na tom úplně stejně jako já. Jak přes kopírák 😀 Taky nevím, jestli ten UTZ dopadl dobře nebo moc ne, nerozumím tomu 😝
Já měla na pravý straně 5 folíků prý dobrý velikosti, ale levá strana je prý taky líná, tam byli jen 2.
Dávky mi taky nechali stejný, že to zatím stačí.
A OPU budu mít nejspíš v pondělí, to se asi zas o den mineme 😅

vveru
9. čer 2010

Denis, no jo . . . Já na tý levý nějaký viděla, ale byli fakt mrňavý, paní doktorka je ani neměřila 😕

darkwitch
9. čer 2010

mandre dik za uklidneni, tak ja jestli ms dojde zitra budu v pondeli 5dc, ale myslim, ze uz by dojit mohla, zacla jsem lehounce spinit, tak to je dobre, ze spineni nevadi
denni, veru tak pet, sest jich bude stacit kdyz v kazdem bude poradne silne vajicko 😉

vveru
9. čer 2010

Inza, držím palečky na pohovoru 😉

Dark, paní doktorka mi říkala, že je obvykle těch deset a že z toho se už prý dá vybírat. Hlavně aby nebyli prázdný 😖

dennisa
9. čer 2010

Vveru, já měla na tý levý velikosti 10mm, co já vím, co je hodně a co málo, každopádně byli jen 2. No hlavně, aby pak bylo na odběr, zas přehnaně moc jich taky nemusí být, to taky není dobrý.

dennisa
9. čer 2010

Vveru, kdy máš další UTZ? Já už zítra, to padnu z toho vedra 😝

vveru
9. čer 2010

Denis v sobotu, ale kdy přesně mi zavolají v pátek kolem oběda. A jak velký jsi měla na tý právý straně??? To je docela dost 10mm na levý, když je línej . . .

vveru
9. čer 2010

S tím vedrem mi něco povídej, přijela jsem uplně vyšťavená a hned do práce, fůůůj 😒

dennisa
9. čer 2010

Neboj, příští týden už budeš v klidu doma 😉
Vpravo jsem měla 3x12mm a 2x10mm. Prý by měli teď růst 2mm denně, tak jsem zvědavá zítra.

vveru
9. čer 2010

Když já právě nevím jestli mám zůstat, houpe se podemnou židle, přesně jak jste tu dnes řešili, myslela jsem, že půjdu na PN až po ET, tak pořád nevím . . .

dennisa
9. čer 2010

No Vveru to promysli, třeba Ti po OPU nebude moc dobře a ten ET je stejně pár dní po OPU, takže se jedná jen o pár málo dní.
No ale je to na prd s tou prací, ze mě jsou vyložene "nadšený", že jsem teď doma...

vveru
9. čer 2010

To jo, paní dr. řikala, že to vypadá na po, nebo to út, spíš út a pak, že mám počítat do konce týdne ET i kdyby byla PK tak to na ten konec týdne tak nějak vychází.

inza
9. čer 2010

mandre: no me nechali na hlasove schrance vzkaz ze mam prijit zitra rano takze odop uz nebudu 😀 No to se asi na Istrii pekne upecete 😀

nannynka
9. čer 2010

vveru: hlavne klid, ja na tom byla tehdy stejne a nakonec bylo 10 foliku a z nich 9 vajicek. Takze je cas, hodne dni do OPU. A jak s oblibou rikame, na mimco potrebujes jedno jajicko 😉.

nannynka
9. čer 2010

Jinak holky to vedro je peklo nejen pro tehule, ale i sestinedelky. Malej pije po pulhodinach, kdyz nedostane po prvnim knournuti tak rve tak ze se neprisaje.Ja jsem zpocena, on taky a je to teda narocny. Mame v byte hrozny vedro, malej je jen v plince a ven se da jet tak do deviti a pak uz je to peklo....Zvazuju, ze pojedeme k nasim, ti maji chladny barak....ale zase nechci tatku ochudit o synatora...Uz aby to bylo lepsi...Do 25 stupnu je nam fajn, ale tohle je moc...

ter23
9. čer 2010

vveru, já můžu neschopenku od OPU doporučit... mě bylo špatně, chodila jsem ještě celý týden po ní v předklonu a břicho fakt bolelo, v práci bych to nedala.. navíc ty nervy k tomu... taky myslím, že je lepší hodit se do klidu 😉

ale s prací jsem bojovala stejně jako vy holky... šéf pochopení nemá, já mu to sice neříkala, ale viděl razítko na propustkách 😒 taky se bojím jak to ponese až půjdeme na třetí...

dark, to mě moc mrzí ☹ a HSG kdy?

darkwitch
9. čer 2010

ter hsg v pondeli a jeste mi nedosla ms, tak snad stihne i odejit...

vveru
9. čer 2010

Holky prosim Vás SOS, mezi tím Gonalem a Cetrotidem má být jak dlouho mezera??? Teď mi dokonale zblbla známá ☹

dennisa
9. čer 2010

Vveru, já teda nevím, to mi nikdo neříkal nic o mezeře, mně píchnul před hodinkou manžel Fostimon do zadku a během 5ti minut Cetrotide do břicha, mezeru máme maximálně, než to manžel připraví...

vveru
9. čer 2010

Deni, no tak já nevím, nám říkala ta sestra co Ti radí jak a co, že mezi tím má být hodina pauza. Známá=také zdravotní sestřička, na IVF byla před dvěma měsíci mi řekla, že jí Daněk řekl, že mezera má být 12 hodin, že je dobře, že Gonal píchá veřer, takže Cetrotide ráno. Ach jooo

dennisa
9. čer 2010

No dobrý, tak mně k tomu nikdo nic neřekl 😖 No stejně je už pozdě, už mám v sobě 2 injekce Cetrotide, píchám ho už od včera....
Zase si říkám, že by mi to řekli, kdyby mezi tím musela být taková pauza, fakt nevím....

vveru
9. čer 2010

Jo to asi jo, nechci dělat zmatky. Udělám to jak říkala ta sestřička z Gennetu.

anlek
9. čer 2010

Na pauzu mi Danek take rikal, ze je super 12h. I kvuli nacasovani "pregnylu" a OPU. Ale zaroven rikal, ze pokud bych s tim mela potize kvuli praci napriklad, tak at picham oboje rano nebo vecer a kazde do jine pulky bricha (mela jsem pero) a nechat pauzu aspon 30 min.

Nannynko teda trosku jsi me dostala, Vojtisek ma tu samou vahu, co nam navazila vcera dr. Sila, na to o kolik je mladsi. 😅 Holt my budeme mit prcka, ale aspon, ze uz pribira poctive.

dennisa
9. čer 2010

Vveru, tak jo. No já už to nijak nezměním, ale myslím, že to snad vadit nebude a účinek bude taky.
Ono než se mi to přes ten špek dostane kam má, tak tam ta hodina pauza možná taky bude 😀

dennisa
9. čer 2010

Teď mě ještě napadlo, že u mě to je možná úplně jedno, když Fostimon píchám do zadku.

vveru
9. čer 2010

Jo Denis, to nejspíš jo, proto Ti nic neřekli 😅

vveru
9. čer 2010

Anlek děkuju, jsi zlatá, mě také ta sestra řikala do každé strany jednu a hodinu mezi tím. Děkuju moc, fakt, zase jsem se z toho kácela 😉

nannynka
9. čer 2010

anlek: Ale no tak....dyt je krasny ze uz ma pres 4 kila a prospiva. To je dulezite a nic jineho.