• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
no jo bylo to včera fakt šílený s tím deštěm. :slight_smile:

dark: díky, no uvidíme. teď se zas nic neděje, ale půjdu žehlit, než začne parno a pak poklidím, tak třeba jí to rozproudí :grinning:

ter 23: vítej. tak snad se ten třetí zadaří :wink:
9. čer 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ter tak si se k nam pridala? doufam, ze nam hned neuteces :wink:
9. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky razíme. Opatrujte se.
9. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: neboj prcek si rekne sam kdy presne chce spatrit tento svet. Zase ted je na spatreni sveta treba moc vedro :grinning: a taky svetlo. Kdyz je 9 mesicu v temnote :grinning:

se me chce zase dneska cvicit. Cekam na telefon z gennetu kdy mame zitra jit. Taky se snazim jeste neco nacpat do hlavy na poovor a moc me to nejde
9. čer 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox myslime na tebe :wink:
inza zase se ti nechce :grinning: me se teda dneska taky nic nechce...
a ms stale nedosla, a v pondeli mam jit na hsg a to mam ms tak sest dni, tak fakt nevim jak to stihnu... to jsou zase nervy...
9. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: nechce. venku nechutny vedro. Neboj ona dorazi a pokud ne tak zkus zavolat kdyztak do gennetu co a jak s tim pondelkem kdyz mrcha jeste neprisla
9. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Zdravím novou posilu Ter :wink:

Betox, hodně štěstí! Ať to dobře dopadne!

Holky těhulky,myslím na Vás, protože v tomhle vedru to musí být šílený těsně před porodem, držte se!

Tady včera bouřka šílená, hromy, blesky a voda se valila po ulici, kanály to nebraly, no ale už je zas vedro.
9. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza jasne pokud do patku nedojde tak tam volam, zase nechci plasit moc brzo...
9. čer 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: neboj dojde :wink: hlavně, že už jsi vysadila utroš.

inza: taky se mi nechce cvičit, ale musím, jinak shniju a navíc mě bolí pravá lopatka jak blázen a od toho hlava :frowning2: tak držím pěsti na pohovor. dej vědět, jak to dopadlo! :wink:
9. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: me boli nejka cele telo :slight_smile:. jj dam vedet, ale moc sanci tomu stejne nedavam...
9. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: a bolí z cvičení? :wink: tak si dej pár cviků, ať máš dobrý pocit a nehroť to nijak!!! žádnej stresík, jo? :wink: no s tou prací je to peklo v dnešní době... :frowning2:
9. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi ja bych se nebala, kdybych nebyla na to pondeli objednana, tak je mi uplne jedno kdy prijde
9. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dark, tak snad dorazí, to je klasika, že když ji potřebuješ, tak nic....však to znáš. Aby to nebylo nějak rozhozený hormonama, něco jsi před IUI brala?
9. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: ze cvica asi ne. Spise jeste z vikendu a k tomu natazeny zadni stehenni sval je taky dobry :grinning: . jj prace je na ho...uz hledam od ledna a intenzive od dubna a porad nic
9. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inzo, teď je fakt blbá doba na hledání práce. Taky jsem takhle hledala před rokem, no a nakonec jsem se vrátila zas do původní práce, co jsem dělala 5 let předtím. Ale moc spokojená tam nejsem, kéž by vyšlo IVF a už bych se tam nevrátila :slight_smile:
9. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
denni ne, mela jsem jen pregnyl a utros, jinak nastesti nic
inza drzim palce na pohovoru
9. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dennisa: ja se vratit do puvodni nemuzu nebot jsem odtud byla odejita pro nadbytecnost. Proste radikalni snizovani stavu......

dark: diky. ted tu lovim nejake info o te firme :grinning:
9. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza, tak to je na prd....no já se obávám, aby se mě taky nezbavili, když jsem zas na neschopence. Opravdu jediný řešení je otěhotnět a basta :sweat_smile:
9. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dennisa: jo to by situaci vyresilo. Ted je blby ze jsme bez pace a musim ji hledat, ale nevim jak to bude s IVF zad se povede ci ne...proste vcelku slozita situace
9. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To chápu Inza, já jsem chtěla práci změnit, ale právě kvůli IVF jsem tam ještě zůstala, je blbý nastoupit do nový práce, být ve zkušební době a jít na IVF. To Ti opravdu nezávidím...
9. čer 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dennisa..škoda, že můj přítel taky nemůže otěhotnět...hi,hi...je ted na neschopence, tak snad se ho nebudou chtít zbavit, když je ted doma....
9. čer 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání holky :slight_smile: budeme se držet navzájem :wink:

dark, nene, neuteču neboj... nezkoušela jsi ještě testík, když ms nepřišla?

Za chvilku jdu na první mobilizaci a cvičení, tak jsem na to zvědavá... a mám hroznej hlad, paní mi nařídila od včerejška dietní režim :grinning:
9. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kive, to neboj, pokud je na neschopence, tak ho vyhodit nemůžou. Jen po ukončení. Ale zas, když má normálně smlouvu, tak jsou tam 2 měsíce výpovědní lhůta. Ale klid, přece každýho hned nevyhazujou, kvůli tomu, že je nemocnej :wink:
9. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha dark :wink: tak ať přijde, až budeš potřebovat :grinning:
9. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi vcera :wink:
tar ja byla na krvi a vysledek je hcg 0 takze neni treba delat dalsi test...
9. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojk holky, to je krásně, co?
měla jsem dělat mzdy, místo toho jsem vlezla do města. Utratila asi 3000, ani to raději nepočítám, koupila Terince oblečení a velkým dětem knížky a oblečení. večer vyfotím a dám do alba.
holky dorazil táta, dám mu najíst a jedeme na chatu.
9. čer 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s:ahojky, užijte si to hezké počasíčko na chatě..taky bych na nějakou nejradši vyrazila, kdybych nějakou měla... :slight_smile:

dennis: to já vím,že ted když je na neschopence že nemůžou, ale až potom...no uvidíme...snad to bude o.k. a nechají ho tam..no to já vím, že né hned každýho vyhazujou...to já napsala, jen poznámku k tomu jak jsi psala, že nejlepší je otěhotnět a nemůžou ženskou vyhodit... :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kive, jasný :slight_smile:

Pet.s, chatu závidím, taky bych jela hned, ale taky žádnou nemáme :sweat_smile: Užijte si to tam.
9. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s: ve středu příští týden letíme na pár dní na Istrii...to bude hic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inza: držím zítra pěsti...odpoledne jdu k Brandejský...to se asi neuvidíme
dark: klasika...to jsem měla taky, takže jsem pak na hysterku ještě lehce špinila....říkali, že to nevadí...důležitý je nekrvácet...byla jsem 6.DC
9. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééé mandre to ti teda závidím :slight_smile: no užij si to tam :slight_smile: no tady je teda taky chvílema hic, ale příští tejden se to má zkazit..takže ty už zase budeš ještě ve větším teploučku :slight_smile:
9. čer 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek