Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

wokounek
25. lis 2008

Ahojky,
Nelynko...já ti tak závidíííím... domeček a celý váš 😉 😀 ... juj, to je taky náš sen a snad se i někdy splní 😵 ... užij si zabydlování a zařizování, to bývá vždycky to nejhezčí...i když to stojí hodně síly, času a penízků..., ale ten pocit potom, ten za to stojí 😀 ...tak hezké bydleníčko, doufám, že na to brzy budete tři nebo čtyři 😉?!

katuska23
25. lis 2008

mrcha stále nic 😒

nelyhezkysi domeček užívej teď už mimi nic nebrání 😵

wokounek
25. lis 2008

A do kdy měla, Katusko, po té vyvolávačce dolézt? 😔

katuska23
25. lis 2008

do 10.dne,dnes je to sice teprve 7.ale vždycky jsem to 5.dostala,ale test je negativní,možná mi neměla dávat Vykysalá takovou naději,i když to myslela dobře 😔

wokounek
25. lis 2008

těhu testík? ...to mě mrzí 😖 ... ona ti říkala, že ovu byla viď? ...určitě to tam viděla, neříkala by ti něco co není pravda. Tak ještě vydrž ty 3 dny a pak uvidíš, to jí asi pak zavoláš co a jak dál.... já furt taky nic, dneska jsem teda trošku cítila podbřišek, ale si říkám, že mě může tělo mást po tom zánětu močáku, tak nevím... dnes jsem 37 DC, ještě vydržím...v pátek budu 40, v pátek jdu i na kontrolu k obvoďačce...do úterý beru antibiotika...nevím, kdy si mám zavolat do Gennetu...asi to nechám na pondělí, když mrcha nedorazí...
Katus a co nová práce, kdy a kam nastupuješ?

blucka
25. lis 2008

Ahojky,
Nely tak to je parada, tesim sa s tebou......teraz uz naozaj len to miminko 😉 .
Katuska, neboj ona dorazi, len si dava na cas, mrska jedna, tie reci dr.musis vzdy brat s rezervou, mne vykysala dala tiez raz velku nadej, hrozne som sa na to fixovala a to sklamanie bolelo este viac ☹ . Musis byt optimista. 😉
Ja som dnes bola v Gennete a predstavte si uz 3-krat sa mi stalo, ze aj ked som volala a segra mi povedala, kedy mam dojst tak ma tam nemali napisanu, skoro som zamrzla. Ale vzali ma.

wokounek
25. lis 2008

Ahoj Blucko,
teeda, ty tě trénujou ty sestřičky 😅 ..., ale hlavně, že tě vzali. A všechno ok? Viděla jsi zase miniprťousky 😀 ?

katuska23
25. lis 2008

blucko to ani není možné 😠 to se mi ještě nestalo 🙄

wokounku ještě rok si mě tu nechají 😵 no huráááá 😝 😀

počkám do soboty a volám,ke svému nejdu 😔

wokounek
25. lis 2008

Tak to je vážně skvělý, ne? 😉 ... já teda původně myslela, že jsi chtěla odejít ty, na lepší 😀 ...Katus, držím pěsti a popoháním ji, jak jen můžu...neboj, dorazí 😉

katuska23
25. lis 2008

nene v lednu mi měla končit smlouva ale v pojišťovně se furt něco mění,tak si mě tam nechají rok.

Moc děkuju 🙂

ať už jsme všechny těhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

blucka
25. lis 2008

No to som si tiez odfukla, ze ma vzali, ale nebolo mi to jedno, uz som sa segry pytala, ze ci volam blbe, ale cislo som mala ok.
Videla, som, mala som vcera bolesti tak som sa vylakala, aby sa zase nieco nestalo, ale vsetko ok, aspon zatial, tak snad su bojovnici.
Katusko, tak to je super. Aspon sa nemusis stresovat. 😉 .

wokounek
25. lis 2008

joooo ... a až budeme, tak to všechny půjdeme oslavit někam do cukrárny 😉 😀 nacpeme si pupikyyy ... a když ne spolu, tak každá sóóólo a pak si to budeme vyprávět 😀 😵 😀

wokounek
25. lis 2008

určitě jsou 🙂 , věř tomu...tak odpočívej, opatruj se Blucko...

blucka
25. lis 2008

Moc vam prajem, aby ste co najskor boli tehulky 🙂

wokounek
25. lis 2008

díky 🙂

dobrou nočenku kočky 😉

pavcik
25. lis 2008

ahoj holky teda spíš dobrý večer, jen jsem se sem stavila vás všechny poprskat těhu bacilama 😀

Prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
Prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
Prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
Prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
Prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
Prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
Prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
Prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

Dobrou

ivomal
26. lis 2008

Díky Pavči, chytám, chytám....dneska jsem byla na kontrolním utz před IUI, takže mám jeden folík - 18mm a vše tak, jak má být. 🙂 Ted večer máme píchnout Pregnyl a v pátek jdeme na IUI 😀 😀 😀

wokounek
26. lis 2008

Ahojky,
juj...teda, že já včera nezůstala o chvilku dýl 😒 ...takových bacílků 😀 ...tak ale když je jich tolik, tak tu snad na mě nějaký do dneška počkal 😅 ... díky a posílej dáál 😵

Ivomal, gratuluju ke krásnému folíííku 😀 a držím pěstičky na pátek. Hodně štěstíčka, ať je z tebe těhulka 😀 😉

ivomal
26. lis 2008

Děkuji Wokounku, Pregnyl mi píchla kolegyně z práce - bývalá zdravotní sestřička...jsme se smály, že mi pomáhala vybírat svatební šaty a teď se podílí i na početí.. tedy svým způsobem 😀 Tak, a te´d už jen počkat těch 36 hodin do IUI a potom 14 dní do testu..... 😵

katuska23
27. lis 2008

jsem tu na 50 `procent těhu 😕

terezita
27. lis 2008

na 50? katus, doufam, ze to bude na 100!! 😵 😵

katuska23
27. lis 2008

no nevím nevím,vykysalá se asi spletla 😅

terezita
27. lis 2008

no to doufam!! 😵 😵 😵 ona takhle brzo jeste nic videt nemuze, to bys musela na krev 🙂

katuska23
27. lis 2008

no ona mi dodala naději že by to těhu mohlo být ale hcg nenabrala....ale stejně myslím že ovu byla v úterý minulý týden,ve středu už tam nic být nemusí ne?

terezita
27. lis 2008

no ja to mela tak, ze ta sliznice byla narostla, ona na ovu tipovala, ale nemohla rict presne, jestli byla vcera, predevcirem, nebo ten den, co jsem byla na utz.

miluse
27. lis 2008

ahojky holky,

mým mudrem nám tak trochu bylo naznačeno, že se máme porozhlížet po CARech... mám vytypovaný 2 - gennet a apolináře. A proto jsem se chtěla zeptat, jak jste v Genetu spokojené? 😕 Díky 😉

ivomal
27. lis 2008

Já zatím určitě ano 🙂 😎

terezita
27. lis 2008

ja taky byla 🙂

miluse
27. lis 2008

a jak je to tam s placením? Platí se nějaká tzv. nadstandartní péče ? jako např. v Gestu?

ivomal
27. lis 2008

Žádné příplatky za nadstandard nám ani nebyli nabídnuty, platí se pouze výkony nehrazené pojišťovnou. Já zatím vždy platila akorát 30,- Kč "na Julínka" a doplácela léky v lékárně (zatím výdaje v řádu desetikorun).