Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

terezita
27. lis 2008

nevim, co si pod gestackym nadstandardem predstavit.. platila jsem taky jen 30 kacek za kontrolu a pak doplacela max. na leky..

hypo
27. lis 2008

ahojky, o zadne nadstandartni peci taky nevim, zatim je to jen o 30,- za prohlidku 🙂 jo a jeste si platim 10,- parkovne 🙂 🙂 🙂

ivomal
27. lis 2008

No parkovne...15 Kč/ hod., to taky platím. Parkovat se dam dá docela v pohodě 😎

miluse
27. lis 2008

No na stránkách Gestu v jejich diskusi jsem se dočetla, že platí nějaký poplatek 500 Kč za nadstandartní službu za jedno vyšetření nebo si tam můžou předplatit 1900 Kč na rok tuším... tak proto se ptám.

Holky díky za vaše reakce... vypadá to, že se asi na jaře rozhodneme pro toto centrum pokud nezabere clomík 🙂

helenky
28. lis 2008

já jdu na hysteroskopii a budu platit 1000,- kc za "ubytování" (2hod v dospávacím pokoji)

ivomal
28. lis 2008

Ahojky holky, takže to máme už za sebou. Byla to faakt úúúplná pohoda, IUI mi dělal Daněk a byl moc milý a docela vtipný. Nafasovala jsem další bobule - Utroš a od neděle mám zavádět po dvou až buď do negativního testu, nebo až řeknou stop. Takže ted se máme do neděle pravidelně tulit a čekat na //. Dnešní den byla úplně takový pohodový, má z toho všeho fakt dobrý pocit 😀 🙂

wokounek
28. lis 2008

Ahojky 🙂 ...
o žádném "nadstandardu" já taky nevím... platila jsem jen 30 kačen poplatek a pak léky ... Milus...a není Gest taky gynekologická ordinace krom CAR? Já mám pocit, že jsem kdysi, když jsem chtěla změnit gyndaře, četla na netu o Gestu a že tam chtějí buď to pěťo za návštěvu (za nadstandard) nebo roční poplatek...raději si to ale ještě ověř 😎 ...jinak tě tu vítám a doufám, že se moc dlouho v Car neohřeješ, že budeš co nejdřív těhuuu 😀

Katuskooo, na 50%???? ... Juj, to ti jako řekla dr.? Zkoušíš ještě testíky? Nebo jak dlouho jako můžeš být na polovic těhu? Mrška ještě nedorazila?! ... tak tomu dáme víc procent 😉 ... a doufám, že až se rozhodneš pro testík, že to bude rovná stovka 😀 😉 ...

Helenky....hodně štěstí na ten zákrok 😵

Ivomal...no tak vidíš, to je fajn, že to proběhlo v pohodě, máš PN nebo budeš v práci? Uff... zatnu pěsti a budu ti je držet celých 14 dní 😉

Nelynkooo, všechno v pohodě... ??? Doufám, že Vám to vyšlo... myslím na tebe...

Holkyy, já se asi rozhodla... tak na 90% necháme KET na příští rok...snad někdy v lednu, no... měla jsem ten zánět močáku, brala antibiotika (ehmm, ještě do úterý beru) ...budou vánoce a hoňky s nima spojený...tak bude lepší to odložit... ještě se musím rozhoupat a zavolat do Gennetu... mno jo, jenže čekám na ms ...abych tam nevolala dvakrát 😒

wokounek
28. lis 2008

Ahojky 🙂 ...
o žádném "nadstandardu" já taky nevím... platila jsem jen 30 kačen poplatek a pak léky ... Milus...a není Gest taky gynekologická ordinace krom CAR? Já mám pocit, že jsem kdysi, když jsem chtěla změnit gyndaře, četla na netu o Gestu a že tam chtějí buď to pěťo za návštěvu (za nadstandard) nebo roční poplatek...raději si to ale ještě ověř 😎 ...jinak tě tu vítám a doufám, že se moc dlouho v Car neohřeješ, že budeš co nejdřív těhuuu 😀

Katuskooo, na 50%???? ... Juj, to ti jako řekla dr.? Zkoušíš ještě testíky? Nebo jak dlouho jako můžeš být na polovic těhu? Mrška ještě nedorazila?! ... tak tomu dáme víc procent 😉 ... a doufám, že až se rozhodneš pro testík, že to bude rovná stovka 😀 😉 ...

Helenky....hodně štěstí na ten zákrok 😵

Ivomal...no tak vidíš, to je fajn, že to proběhlo v pohodě, máš PN nebo budeš v práci? Uff... zatn

wokounek
28. lis 2008

holkyy... koukám, že moje odpověď je tam dvakrát 😖 a jednou ne celá...nj, nějak mě zlobí netík... tak pardooon 😅

ivomal
28. lis 2008

Wokounku, ten zánět močáku tak to taky znám..teď v pondělí jsem měla jako by náběh - pálení a časté nucení, ale "propila" jsem se k relativnímu klidu a začla jsem spát v tlustých ponožkách. Hodně pij, ty antb. zabírají většinou velmi rychle. Jinak já budu zatím normoš chodit do práce, neschopenku nemám. 14 dní do vánoc nějak přežiju, je fakt, že si to zařídím tak,abych se z kancelářské židle nehla ani na krok a ještě udělám nějaké opatření proti průvanu, který tam podřízený furt dělaj, že jim je horko,když musí chodit. Jo a já sedím v průvanu u PC fakt chuťovka. Takže vydržím. A pak jsou vánoce a to mám dovolenou. A potom se uvidí🙂 Pokud to půjde, tak bych raději zůstala doma, dělám v anal. laborce, i když se dá zařídit, abych s chem. nepracovala přímo, stejně to tam je a pak tahám dennně těžký balíky s poštou...

wokounek
28. lis 2008

Ivomal, tak to na sebe dávej pozor 😅 a ať ti těch 14 dní do dovči i testíku uběhne rychle jak voda 😀 ... a tu neschopenku by ti asi kvůli druhu práce dát měli, si myslím...už pro tvůj klid... 🙂 když jim řekneš, co děláš...tak uvidí, že by to mohlo být rizikový, no ne? 😉
P.S.jj, tlustý ponožky a šála kolem ledvin a močáku jsou teď mí věrní přátelééé 😀 ...jsem teď takový malý sexy zavináček 😀 😀 😀

ivomal
28. lis 2008

Já mám takový speciální jemný froté tlusté ponožky, jsou růžové, na špičce mají zelenou hlavu housenky s očíčkama a přes nárt směrem k patě se vine tělíčko🙂 jsou takový klásný infantilní🙂

nelynka
28. lis 2008

ahojte babulky...dneska som bola na krvicku a HCG-48 🙂 male ale je 😀

ivomal
29. lis 2008

Nelynko, tak at hladina hcg roste🙂,drzím palečky

kraska0026
29. lis 2008

Ahojky. Všechny Vás moc zdravím. Po dlouhé době jsem se opět dostala k pc. Přečetla jsem si, co píšete o Daňkovi ..... no hezké. V pondělí tam volám, ať mě objednají k někomu jinému. Snad nebudou nepříjemní.
Nelynko též držím palečky, ať Ti roste a roste 🙂
Zjišťovali Vám některé průchodnost vejcovodu? To se dělá bez narkozy ne?

miluse
29. lis 2008

Nelly, držím pěstičky ať HCG jen a jen roste 😀

nelynka
29. lis 2008

ahojte, dakujem, snad bude rast, trosku sa aj bojim, ze bolo tak nizke a divim sa ze mi nepovedali ze mam prist este pondelok alebo utorok an krv ale len na USG tak neviem

terezita
29. lis 2008

jeee, nely, potichounku drzim palce, at hcg krasne roste!! 😵
ivomal, a tobe taky, at to IUI dobre dopadne!!! 😉

renulinda
29. lis 2008

Pridejte se, prosim, a podporte dobrou vec
http://www2.rozhlas.czP/daruj_hracku/prezentace...

katuska23
29. lis 2008

krasko mě to dělali při laparu,takže pod narkózou aleto jen proot že jsem to tak chtěla,jinak se to dělá při vědomí,vstříknou do tebe kontrastní látku a koukají na ultrazvuku,zda ti normálně vejcovody projela.

nelyto je paráda,ale ty jsi to měla negativní test nebo ne?či jste se snažili doma? 😉

renulinda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katuska23
29. lis 2008

renu nezlob se asi se nudíš že?přijde ti hezký psát nám aby jsme darovali hračku když jsme neměli tolik štěstí abychom měly miminko? 😠

wokounek
29. lis 2008

Ahojky,
Nelynko...to je krásná zprávička, úplně mi vykouzlila úsměv na tváři 😵 ...přeju hodně štěstíčka, ať hcgéčko roste a roste 😀 😉

Ivomal...juj, ty musejí být bombový 😀 ...já chci taky takovýýýýý...kdepak jsi je pořídila? ...já mám zase "lehce" infantilní bačkory (ehmm...teď je teda nenosím, už dlouho...musím je vyprat), ale mám takový ty chlupatý...vypadají trochu jak náš hafík 😀 ... a jak vůbec je, zabraly ponožky??? 😉

Hoolky, já už mažu v pondělí do práce, skoro po 14 dnech...to zase bude mazec 😎 😀

kraska0026
29. lis 2008

Děkuji Katuško. No já jsem byla v únoru na poslední laparoskopii, tam se jim to podařilo zprůchodnit, ale teď mi doktor tvrdil, že už to může být opět srostlé. No tak když to jde bez narkozy, tak to je super 🙂

ivomal
29. lis 2008

Wokounku, ponožky jsem dostal kdysi k vánocům...jen na okraj, mám fakt dost malou nohu, takže jsou spíše dětské než dámské🙂 Jinak celý den ležím a relaxuju, a teď si jdu uvařit čaj. Zatím je mi fajn a močák moc nezlobí. Co ty, jak si na tom?

wokounek
29. lis 2008

Ivomal, asi napíšu ježíškovi 😉 ...mám taky nožku jak popelka... dokonce mám poslední dobou problém sehnat boty...asi se mi zmenšujou 😅 .... minulý rok jsem ale sehnala kozajdy c. 35 😀 ...to je dobře, že odpočíváš a čajíkuješ. Na ten močák radši nepij ovocný čaje ani nejez nic kyselýho, to ho akorát dráždí. Ať ti manža (nebo přítel?) koupí brusinky, ale to určitě znáš, když na to taky trpíš 😖 . Akorát teda nevím, jestli se můžou, když by jsi byla těhu, ale snad joo...Já měla dneska dopol blbý pocit, že se mi ten zánět vrací, ale říkám si, že to snad ani není možný, když beru antibiotika 😕 . Pořád čekám na mršku, ještě nedorazila ...jsem 41 DC 😒, ale dneska už mě trošku bolí podbřišek a záda, tak snad nebudu muset příští týden na vyvolávačku (ještě jsem na ní nikdy nemusela, vždycky dorazila sama...)

wokounek
29. lis 2008

jsem ale... manža, viď... vždyť máš na profilu fotku ve sv.šatech 😵

wokounek
30. lis 2008

tak mrška stále nic 😒

ivomal
30. lis 2008

AhojkyWokounku, dneska jsem byla celý den mimo. Synovec slavil 3 narozky a byla jsem si pochovat dvouměsíční mimčo - synovec č. 2. Ten ti je tak hodnej, úplná živá panenka 🙂 . Já taky občas chodila na vyvolávačku, ale pokud tě už bolí v podbřišku, tak je třeba za rohem, nebo je to něco jiného🙂 🙂 Dneska začínám brát Utroš. Ovocný čaje fakt nerada, jen v případě nejvyšší nouze, já zelený a bylinkový - hlavně bylinkový, moc mi to chutná. Kdysi jsem i bylinky sbírala a sušila. Na ženský problémy je taky dobrý řebříček. Kromě kontryhele a maliníku. Hodně piju mateřídoušku, kraásně se mi po ní spí. Mimochodem, já mám nohu asi fakt jako Popelka....33... 😉 brutál na sehnání jakýchkoli bot na podpatku 😖

katuska23
1. pro 2008

tak dnes mi klesla teplota psala jsem vykysalé jestli se mám objednat na další agolutin a ona mi odepsala tohle:

Dobrý den,

hladina progesteronu svědčí pro ovulační cyklus a menstruace přijde nebo můžete být i těhotná a test ještě negativní. Agolutin bych v tomto případě ještě nepíchala.

Hezký den Vykysalá