• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Mandre a cim jsi stimulovala? Mela jsi kratky nebo dlouhy protokol? Pry na kvalitu vajicek je dobry dlouhy ... Zkus se na to zeptat. Jinak mas narok na 3 cele IVF a jeden pokus, kdy nedojde k ET. Pokud by bylo vic pokusu, kdy nedojde k ET, tak pak uz se pocitaji za cele IVF.
30. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nějak nestíhám dočítat...Jinak včera jsem si byla pro výsledky histologie a je to OK...ufffffff :wink:
30. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
doplňuji:

maminy
Nannynka.....34 let...4xIUI, 1xzamlklé těhu(2.IUI), 1xIVF a z něj Vojtíšek(14.5.2010, 3860g, 50cm)
Anlek.......29let, 1xIVF - Robin(25.3.2010, 2800g, 50 cm)

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
ahojkyy ...... 31 let ... registráce v Gennete - září 2009, únor 2010 - 1xIUI, duben 2010 - 1xIVF - 12. tt, TP leden 2010

snazilky
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC
darkwitch....26 let.....2xIUI, v červenci 1. IVF.............................................................21DC
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.......34let.....2x IUI, v červenci první IVF
inza..............34let.......2* IUI, 2*IVF, v červenci 3 IVF
petaloudi.....27let......1x IVF, srpen IUI se stimulací, případně podzim 2.IVF
dennisa......32 let.....2x mimoděložní těhotenství, 1x spontánní potrat v 7tt, 1.IVF storno před ET, 2.IVF podzim 2010
betox............34 let....1x spontánní potrat, 3x IUI

Tak koukám, že ročník ´76 byl hodně silný... :wink:
30. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anlek: Gonalem + Cetrotide + Ovitrelle, při obou IVF, krátký protokol :unamused:

Betox: ještě já
maminy
Nannynka.....34 let...4xIUI, 1xzamlklé těhu(2.IUI), 1xIVF a z něj Vojtíšek(14.5.2010, 3860g, 50cm)

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
ahojkyy ...... 31 let ... registráce v Gennete - září 2009, únor 2010 - 1xIUI, duben 2010 - 1xIVF - 12. tt, TP leden 2010

snazilky
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC
darkwitch....26 let.....2xIUI, v červenci 1. IVF.............................................................21DC
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
dennisa......32 let.....2x mimoděložní těhotenství, 1x spontánní potrat v 7tt, 1.IVF storno před ET, 2.IVF podzim 2010
mandre.......36let.......4xIUI, 1.IVF negat., 2.IVF storno před ET
30. čer 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox GRATULUJU to je super zprava :slight_smile:

teda ja jsem porad nejmladsi :slight_smile: si ted nebudu moct stezovat, kdyz mam pred sebou jeste tolik let :grinning:
30. čer 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: to se máš, kdyby mi bylo 26, tak jásám, i když mně tipujou max. na 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre vidis tak si vlastne taky mladounka :slight_smile: ja si nestezuju...
30. čer 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: díky :wink: A jak se cítíš?
mandre: moc mě mrzí, že to nevyšlo. Kdyby člověk aspoň tušil, kde je zakopaný pes :unamused: .....Ale určitě děti mít budeš, uvidíš. Já si ale tuhle otázku taky občas pokládám....Přeju Ti hodně síly do dalšího boje
30. čer 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox citim se normalne, dokonce uz me presla ta nechutna zravost co jsem mela od soboty... teda mlsna jsem porad, ale tak to je vlastne normalni :wink:
30. čer 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: no právě, teď nevím, jestli jsou blbý vajíčka, nebo nereaguju standardně na léčbu, nebo co vlastně...já prostě musím mít něco extra, nemůžu někdy zapadnout do šedivýho průměru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
30. čer 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: a kdy že to budeš testit? Teda já jsem taky táák mlsná :wink:
mandre: je fakt, že vyjímečnost je báječná, ale bohužel ne v tomhle případě :unamused: . Já se vždycky (až mě teda přejde vztek a smutek a další emoce) uklidňuju tím, že prostě asi ještě nebyl ten správný čas....(já vím, je to slabá náplast, ale na mě docela funguje...)
30. čer 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox pristi ctvrtek... taky se vzdycky tak nejak uklidnuju :slight_smile:
30. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mandre, moc mě mrzí, že to nevyšlo :frowning2: já měla při IVF stejný problém, taky u nás nedošlo k ET, ale teď začnu dlouhý protokol, který podle mé dr. pomáhá právě na kvalitu vajíček... určitě ti ho taky navrhnout! A neboj, maminka určitě budeš, jen si bohužel musíme trochu počkat :pensive:

darky, já jsem nejmladší :wink:
30. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ter ja vim, jen jsem cekala az to na sebe prasknes sama :wink:
30. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ter23: tobě taky nedozrála vajíčka?

betox: :unamused: akorát si připadám jak exot....hlavně, když se mě v okolí ptají, kdy plánujeme děti....vzhledem k tomu asi, že nejsme nejmladší :confounded: ...nejradši bych strčila vždycky hlavu do písku :frowning2: , abych byla neviditelná :sunglasses: ...mám depku....letos to stojí teda za to....nejdřív u nás ty 2 úmrtí a teď tohle
1. črc 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: neves hlavu, uz je vse spatne za Vama a bude jenom lepe :wink:
Nas se taky vsichni ptaji kdy budou deti tak odpovidam ze budou. Proste to tak nejak zahravam do autu
1. črc 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: tuhle mi tchýně se švagrovou navrhovaly bylinky z lékárny a že kdyžtak si necháme holt pomoc, kdyby věděly, co mám za sebou a co jsme všechno už zkoušeli......jsem to nekomentovala, odmítám se o tomhle tématu v příbuzenstvu bavit. :pensive: Sytý hladovému stejně nevěří.
1. črc 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc Vám děkuju, jsem ráda, že Vás mám. Tak zítra frčím na krev a odpoledne bych měla vědět výsledek, tak pak se Vám určitě ozvu. Mějte se moc fajn :wink:
1. črc 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: přesně jak píše inza, všechno špatný jste si už odbyli a teď už to bude jen a jen lepší. Tyhle otázky mě děsně vytáčí, připadá mi to hodně osobní a od těch lidí netaktní....Já většinou říkám, že ale už 2 klučíky máme - máme 2 hafany...většinou ty lidi jen kroutí hlavou a myslí si, že jsem cákla, což mě nechává v klidu, ale aspoň je po diskuzi a příště už nemají odvahu se zeptat :wink:
1. črc 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: jo my se taky nebavime o tom v rodine. Jak pise betox - trvdime ze uz taky zatim jedno psi dite mame a nekdy mame od blbejch dotazu pak klid, ale nekdy ne. Proste ty otazky ignoruju
1. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: já mám taky vždycky ten pocit, ještě aby jsme se s nima bavili, kolikrát to doma děláme, co mi dělali u doktora...to je pro mě, jak kdybych se svlíkala do naha.....jsem říkala manžovi, až s tím zase začnou, ať to rychle utne, že mi to nedělá nejlíp, že si připadám, jak blbec....a tchýni nemůžu z vostra říct, ať už jde někam.....jsme jí z tý Istrie přivezli takový malý dáreček - vyšívaný plátěný pytlíček s nasušenou levandulí.....manža jí říká, jsme ti přivezli z dovolený dáreček, a ona: " Co, miminko?"...já myslela, že padnu. :angry:
1. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Vveru a co test, jak to vypadá? :wink: Na zítra držím moc palce!!

Holky, úplně Vás chápu, jak je těžký odrážet pořád věčný otázky na to, kdy konečně bude miminko. Moji i manželovi rodiče teda ví čím procházíme, ale širší příbuzenstvo a známí ne a to je někdy děs. Do toho samozřejmě vzhledem k mýmu věku jsou všichni okolo mě už těhotný nebo děti už mají a momentálně si připadám fakt jak ta poslední, co pořád nic....
O víkendu jsem byla u našich v rodným městě a zase jsem se dozvěděla, že ta a ta je těhotná, všechno to jsou holky mladší, než já a to taky člověku nepřidá.
Já věřím, že se taky jednou dočkám, ale děsí mě, jak je to běh na dlouhou trať.
1. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dennis: co ti řekla Brandejská na ty prázdný folíky, má pro to vysvětlení?....nebo ti to bude řešit až na konzultaci?
1. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: to je jasný, v rodinném kruhu se to řeší hůř. A reakce tchyně - to je no comment :confounded:. U nás teda naši i rodiče manži ví, čím procházíme, tak jsou naštěstí taktní....
1. črc 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mandre, po OPU jsem mluvila jen s Feldmárem, co mi to dělal. Ten říkal, že se to prostě někdy stává, ovšem vysvětlení proč mi nedal. Říkal, že to proberu na konzultaci s Brandejskou. Jdu 19.7.
1. črc 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme nejdriv nikomu nerikali, ze miminko nejde. A velice casto to koncilo slzami na me strane a nastvanim na manzelove strane .... Nektere akce byly fakt hrozne, zeptali se primo, jestli uz chceme zakladat rodinu, clovek odpovedel dost neurcite, ze je jeste casu dost a za tyden ty sami, ta sama otazka ... A pak jsem se nastvali a vsem, kdo se zeptali na rovinu odpovidali, ze to nejde uplne snadno a ze nam musi pomoct doktori. Nezabihali jsme do detailu (myslim, ze nikomu do toho nic neni), ale uz aspon nebyly ty neomalene otazky. A rada blizkych kamaradu s nami cely proces IVF prozivala a byla to skvela podpora.
1. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se me porad nekdo pta na deti, zvlast kdyz jou kolem vsichni tehu nebo deti maji a nejlepsi je manzova babicka, ktera kdyz to s detma zahraju do kouta tak zacne vypravet o tom jak ty mladi dneska chteji hlavne delat karieru...
1. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: ve 26 se mě na to nikdo neptal :slight_smile: , to jsem ještě nehnízdila, a ani jsem neměla tatínka....ale s tou kariérou je to pravda, si myslí, že nás zajímá jenom byznys :confused:
1. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky tak se tu zas hlásím..mám po hsg akorát výsledek mi pak dr. Hynek neřekl, že prý se to musí vyhodnotit, a že toho 16.7. to nám ten výsledek řekne dr. Brandejská ...přítel už má výsledek kvůli tý žloutence, je v normě, tak aspon jedna zatím dobrá zpráva..zůstaváme v gennetu, nepřejdeme do motola...tady už jsem si tak nějak zvykla..na tu recepci, na Vás...atd.. :slight_smile:
1. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anlek: Gonalem + Cetrotide + Ovitrelle, při obou IVF, krátký protokol

Betox: ještě já
maminy

tehulky

snazilky
kive76.........34 let 16.7. 2. konzultace ..........................................................8DC
darkwitch....26 let.....2xIUI, v červenci 1. IVF.............................................................22DC
mandre.......36let.......4xIUI, 1.IVF negat., 2.IVF storno před E
1. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek