Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dennisa
29. čer 2010

Ahoj holky.
Dopředu se omlouvám, že zatím vůbec nedočítám, co tu je novýho. Od pondělí chodím zas do práce, takže nestíhačka. Měla jsem tam docela krizovku, protože většina stálých klientů se ptala, jestli už jsem zdravá, když jsem tak dlouho marodila. No co jim na to odpovídat, že 😖
No ale to je život, jedu dál....práce, domov, práce, prostě zas klasika, nechci si stěžovat.

Co Vveru? Nějak jsem v rychlosti prolítnutí diskuze nezaregistrovala, kdy má testovat.....

2411 - Tobě zatím potichá gratulace k // 🙂 Po neděli pogratuluju pořádně, až Ti to potvrdí 😉

Holky, kdo jste teď ve stimulce? Dobrovolně se přihlašte 😅 Budu držet pěsti!!!

Aaaa, koukám tabulka 😉 Tak se taky ráda přidám, snad to nepokoním 😀

dennisa
29. čer 2010

maminy
Nannynka.....34 let...4xIUI, 1xzamlklé těhu(2.IUI), 1xIVF a z něj Vojtíšek((14.5.2010, 3860g, 50cm)

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
ahojkyy ...... 31 let ... registráce v Gennete - září 2009, únor 2010 - 1xIUI, duben 2010 - 1xIVF - 12. tt, TP leden 2010

snazilky
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC
darkwitch....26 let.....2xIUI.........................................................................................20DC
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.......34let.....2x IUI, v červenci první IVF
inza..............34let.......2* IUI, 2*IVF, v červenci 3 IVF
petaloudi.....27let......1x IVF, srpen IUI se stimulací, případně podzim 2.IVF
dennisa......32 let.....2x mimoděložní těhotenství, 1x spontánní potrat v 7tt, 1.IVF storno před ET, 2.IVF podzim 2010

pet.s
30. čer 2010

Dobré ráno berušky, víte jak krásně voní letn ráno? Nádhera. 😀
Já už přebrala věcičky, co jsme včera dostali. uvařila stehna, sebrala prádlo, uklidila kuchyn. Ted pujdu vzbudit hlavu, musí ráno k dr, a pak vyházím prdelky do školy pro vízo.Rychle uklidím, protiže dnes se vrátí hajzlíci brzy a pak vyrazím do poradnxy.
My měli nějakou akční noc. Bára byla včera večer divná. Protivná a v 8 už usínala za pochodu. Jsem asi cvok, ale já v těhlech situacích hned myslím na nejhorší(drogy).V noci jsem na ni byla sahat jestli nemá horečku. No snad ne. Ale ve 2 hod v noci už byla vzhůru. A když je naše Barunka vzhůru, tak co by jiní spali, že? 😠 Takže pustila TV, PC a vše hlasitě. Do toho měl táta divoké sny, tak se strašně smál ze spaní. Takže jsem ve 3 vylezla a od té doby funguju. Padnu dopoledne na hubu. 😉

pet.s
30. čer 2010

Koukkám, že tabulka se rozjela.To je dobře.Hned ve vás nemám zmatek

petap1
30. čer 2010

dobré ranko,

pet.s: ty mě nikdy nepřestaneš udivovat...tedy tvojí energii a vytalitu bych chtěla mít 🙂

darkwitch
30. čer 2010

dobre rano
pets tak to ja bych uz lezela... to by me asi kleplo stavat ve tri...

inza
30. čer 2010

dobre ranko

anlek
30. čer 2010

maminy
Nannynka.....34 let...4xIUI, 1xzamlklé těhu(2.IUI), 1xIVF a z něj Vojtíšek(14.5.2010, 3860g, 50cm)
Anlek.......29let, 1xIVF - Robin(25.3.2010, 2800g, 50 cm)

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
ahojkyy ...... 31 let ... registráce v Gennete - září 2009, únor 2010 - 1xIUI, duben 2010 - 1xIVF - 12. tt, TP leden 2010

snazilky
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC
darkwitch....26 let.....2xIUI.........................................................................................20DC
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.......34let.....2x IUI, v červenci první IVF
inza..............34let.......2* IUI, 2*IVF, v červenci 3 IVF
petaloudi.....27let......1x IVF, srpen IUI se stimulací, případně podzim 2.IVF
dennisa......32 let.....2x mimoděložní těhotenství, 1x spontánní potrat v 7tt, 1.IVF storno před ET, 2.IVF podzim 2010

anlek
30. čer 2010

Pet.s, tolik energie??? Jsi vubec tehotna? 😀

Kdo to mel testovat v sobotu???

A co Mandre, jak vcera probihal OPU?

darkwitch
30. čer 2010

maminy
Nannynka.....34 let...4xIUI, 1xzamlklé těhu(2.IUI), 1xIVF a z něj Vojtíšek(14.5.2010, 3860g, 50cm)
Anlek.......29let, 1xIVF - Robin(25.3.2010, 2800g, 50 cm)

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
ahojkyy ...... 31 let ... registráce v Gennete - září 2009, únor 2010 - 1xIUI, duben 2010 - 1xIVF - 12. tt, TP leden 2010

snazilky
kive76.........34 let 1.7. HSG, 16.7. 2. konzultace ..........................................................6DC
darkwitch....26 let.....2xIUI, v červenci 1. IVF.............................................................21DC
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.......34let.....2x IUI, v červenci první IVF
inza..............34let.......2* IUI, 2*IVF, v červenci 3 IVF
petaloudi.....27let......1x IVF, srpen IUI se stimulací, případně podzim 2.IVF
dennisa......32 let.....2x mimoděložní těhotenství, 1x spontánní potrat v 7tt, 1.IVF storno před ET, 2.IVF podzim 2010

mandre
30. čer 2010

Ahoj holky, tak u nás špatný...sice u včera 9 odebraných vajíček, ale 7 nezralých a 2 nic moc kvalita...takže transfer nebude ☹ 😢 😢 ...mám strach. že nebudu mít nikdy žádný děti 😢 😢 , asi mám špatný vajíčka, nebo na mě klasická léčba nefunguje. To už je po druhý, chjoooo.

kive76
30. čer 2010

ahojky,
@mandre uvidíš jednou se zadaří...a budeš taky maminkou jako holky tady, ....já také doufám, že se nám zadaří..
takže co ted? co dál?

mandre
30. čer 2010

kive: 15.7. jdu k Brandejský na konzultaci, co dál, nemám tušení ☹

inza
30. čer 2010

mandre: to je me lito. Neboj deti urcite mit budes. Dr urcite neco vymysli co a jak dal. Treba zkusi dlouhy protokol. Neves hlavu

petap1
30. čer 2010

mandre: to je mi moc líto. Vím je těžké myslet pozitivně, chápu tvůj strach jestli bude vlastní mimi. Takový strach jsem měla, když jsem nereagovala na stimulku a vajíčka se netvořila ☹ Neboj oni něco vymyslí a přijdou na to proč jsou vajíčka taková...budeš mamimka.

darkwitch
30. čer 2010

@mandre ach jo, a pujdes na nejake dalsi vysetreni, proc to tak je? neboj vsak ono se zadari, urcite...

mandre
30. čer 2010

inza, petap: až na to, že mi je už 36 😢 ...jsem zvědavá, co mi dr. řekne....přitom hormony svoje jsem měla v pořádku, jednou lehce zvýšený prolaktin, asi před 1,5 rokem. Třeba tohle je ten zakopaný pes, že jsou vajíčka na nic ☹ ☹ , anebo nevím, proč při stimulaci nedozrají...
Nevíte holky, jestli se ten pokus počítá, když nebude ET?

mandre
30. čer 2010

dark: já nevim, to musím až s dr....nikdo jinej mi k tomu není schopen nic říct, mluvila jsem jen s embryologem, a ten říkal, že nejsem první, ani poslední, že někdo porodí 1. dítě a pak jde 5x na IVF, než se zadaří, a někdo obráceně....to je takový chlácholení, znáš to... 😒

petap1
30. čer 2010

mandre: Já vím, že věk nás tlačí...taky si říkám, že nakonec dvě ani nestihneme, ale to jedno si určtě upečeme neboj...na to jedno máme ještě času dost 😉 Ono se to podaří stopro!
Ti nevím, jestli se počítá pokud byla OPU či až ET...holky ale vědět budou.

petap1
30. čer 2010

mandre: a co tedy zkusit podrobnější vyšetření na Endokrinologii...mě tam nabýrali krev na vše možné..byla to stránka výsledků...třeba by tam na něco přišli.

mandre
30. čer 2010

petap: já chodím na endokrinologii jednou za 1/2 roku na kontrolu, mám vyšší protilátky proti ŠŽ antiTPO, ale ty ostatní hormony, TSH, FT4 mám normální. A co ti tam ještě vyšetřovali? Léky nemám žádné.

inza
30. čer 2010

mandre: myslim ze pokud nedojde k ET tak se to nepocita. Nejlepe je ale napsat na svoji pojistovnu at ti to potvrdi.
neboj ono to pujde. Vajucha si urcite daji rici

kive76
30. čer 2010

@mandre mi jdem 16.7..hned den po tobě

darkwitch
30. čer 2010

mandre ja mam taky pocit, ze to tu nekdo resil a pokud nedojde k ET tak se to nepocita...

petap1
30. čer 2010

mandre: já tomu nerozumím, ale když na to koukala má Dr. tak říkala, že mi tam udělali i vše na štítnou co se normálně nedělá ...byla docela překvapená, že toho bylo tolik. Tak asi hlavně tu štítnou, ta taky dokáže dělat brikule. Nevím, zkus se o tom pobavit s tím Dr. na Endošce.

petap1
30. čer 2010

Jinak já se děučátka na týden loučím a razím do ALP 🙂
Mějte se tu zatím krásně a všem co jste v jakém-koli procesu moc moc držím palce 🙂
Ahojte

darkwitch
30. čer 2010

petap krasnou dovolenou preju 🙂

kive76
30. čer 2010

@petap1 měj se tam také krásně 🙂

darkwitch
30. čer 2010

holky brala jste si nektera po OPU neschopenku jen na dva dny? jak se beze me v praci muzou obejit tak mam jit na tritydenni skoleni, kde muzu chybet max. 3 dny a samozrejme to vychazi do terminu, kdy budu mit OPU, nebo po nem odpocivat...pokud nenajdu // uz pristi tyden, to by mi bylo nejake skoleni ukradene, ale pokud se nezadari tak to skoleni budu nutne potrebovat 😠

dennisa
30. čer 2010

Mandre, je mi to moc líto 😢 Já neměla po OPU vajíčka žádný, takže mě taky napadalo, jestli vůbec budu moct mít děti. Já jdu nakonzultaci 19.7., tak jsem taky zvědavá, co dál.
Mně tenhle pokus stornovali, bylo to 1.IVF, takže mám na pojišťovnu pořád tři pokusy. Akorát nevím, jestli by i další podobný pokusy šly stornovat, někde jsem slyšela, že je nárok jen na jedno storno. Ale nejsem si jistá.