• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
dark: jsem si tu pripadala jak fetak, sama jehla :grinning: . Tak dneska jsem pichala naposled a ve stredu uz ceka OPU
12. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza budu ti ve stredu drzet palce at mas spoustu kvalitnich vajicek a to sis pichla uz i pregnyl?
12. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: ja nemela pregnyl ale ovetrile ci jak se to pise
12. črc 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasné ranko holky
13. črc 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno holky,tak mi před chvílí volali z Gennetu,tak ze 7 vajuch se jich 5 oplodnilo,takže se modlim aby aspoň 2 vydrželi :confused: ,řikali,že buď půjdu na transfér pozítří anebo v sobotu.Ten čtvrtek by to byl normální transfér a v tu sobotu by to už byla ta prodloužená kultivace?
13. črc 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem,

majcam: tak to je dobré skóre. Určitě vydrží, neboj :wink: Řekla bych, že to v sobotu bude PK. Asi uvidí, jak se budou mlaďoši vyvíjet
13. črc 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam Ahoja, já myslim, že jo...a můžeš si vybrat? nás se ptali zda je chceme dát na prodlouženou kultivaci..ale je asi pravda, že pokud (hypoteticky) by třeba zítra zbyly jen 2- tak oprodloužená kultivace nemá asi smysl..Ale vypadá to dobře, držim palce ať vydrží všechny!!!
Mně taky zrovna volali tak z původních 15m, pak 10, pak 9, včera 4, jsou pořád 4mušketýři :grinning: doufám taky , že se budou držet i zítra a po zítří..transfer máme ve čtvrtek.. :grinning: doufám.
13. črc 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: bud v klidu urcite jich vydrzi vsech pet a to i pri PK :grinning:. sobota by uz byla ta PK a ct normalni
13. črc 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli jsme to s ICSI,tak to je větší šance na udržení?
Petrita83: ptali se jestli chceme prodlouženou kultivaci,my(teda já :grinning: )jsme řekli že jo,ale samozřejmě kdyby se asi nedrželi,tak by to bylo bez ní :unamused: ,manža jen valil oči,když viděl,že ještě budeme něco platit :grinning: ,taky jste měli ICSI?
Betox,Petrita83,Inza: díky moc holky!!!Už 14 dní mám nervy jak před maturitou,všechno si moc beru no :fearful:
13. črc 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita83: tobě už se držet budou,měla si jich hodně,můžu se zeptat,kolik je ti let a jaký jsi měla protokol?
13. črc 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza:a tebe to čeká zítra,jen je mi divný,proč si tě ještě nevzala na UTZ....
13. črc 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: my jsme se tak dohodly. uz me tam nechtela tahat :wink:. Jinak my predtim tak ymeli ICSI
13. črc 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam to je dobre to se ti urcite udrzi :wink:
inza aha

jeste mi reknete jak je to s tim predoperacnim, to si dojdu k obvodakovi a ten me pak posle na ty dalsi vysetreni?
13. črc 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam no jasně :grinning: je mi za ani ne měsíc 27 :grinning: :grinning: (tak že ještě 26:slight_smile:je to málo, nebo hodně?kolik je Vám???Protokol jsme měla krátkej 10dní jsem píchala Gonal malé dávky a pak cetrotide..ale bylo mi z toho hodně špatně...
Snažíme se víc jak 2roky a nikdy ani nának úspěchu :frowning2: tak teď moc doufáme, že 4mušketýři už nám zůstanou!
13. črc 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jo jo přesně tak, ten tě pošle na EKG a na krev a bude to..zabere ti to 1-2dny :grinning:
13. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita83: oproti mě je to málo,je mi 34(i když prý vypadám o šest méně),já měla taky krátký,IVF mám poprvé,nic nám nenašli,jen manža to má pomalejší....,tak nevím kde je zakopaný pes :angry: ,v životě by mě nenapadlo,že toto budeme muset podstupovat,já celé roky zdravá,žádné gyn.problémy,ale takových je více...,takže už nebudu nervit,a budu doufat!!
13. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!Majcam,můžu se zeptat,ty si psala,že ti dali neschopenku už od stimulky,že děláš do noci,že?Já mám podobnej problém,dělám od rána od šesti do desíti do večera,vždy dva dny a dva dny volna,je to zápřah,tak myslíš,že když o ní zažádám,že mi jí také napíšou?A ke komu chodíš?Já k Langerové. :slight_smile:
13. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam ja taky nemela zadne gyn. problemy a mam nepruchodne vejcovody :frowning2:
petrita si tu skoro nejmladsi :wink: mladsi jsme snad jen ja a ter :slight_smile:

krev uz mam nabranou, vzala mi ji kamaradka co dela v trombocetrum a rovnou mi ji nabrala i na mutace, takze uz jen ten zbytek od obvodaka, tak to si tam dnes zavolam at to stihnu co nejdriv obehat...
13. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plasice:žádný problém to nebyl,chodím k Lovásové,ale protokol mi psal Daněk,a pak mi sestřičky vypsaly neschopenku,mám i osmihodinové vycházky,takže super.Já dělám krátký-dlouhý týden od 9:00-23:30,a nevim jak bych si odběhla v přesně stanovený čas píchnout injekci...
13. črc 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam no já zas vždy vypadala na o pár let víc :grinning: ale snad už se to zastavilo :dizzy_face:
taky jsem nikdy němla žádný problém..vždy zdravá jak řípa :grinning: nebyla jsem ani nikdy v nemocnici, na tož pod narkózou..přítel je takovej prototyp zdravého jedince :grinning: prostě pořádnej chlapák..a přesně pak nám řeknou, že to jsou lenoši..a ještě k tomu jen někdy :confounded: dost nás to překvapilo..ale bojujeme s tím co je...a nervit se nemá cenu..ikdyž teď to teda nervy jsou..už teď se bojim zítřejšího volání..
13. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam taky chodim k Lovásové :grinning: ale mám sedavé zaměstnání, tak že ok..žádná neschopenka..
13. črc 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majcam,tak to je taky náročný,děláš v restauraci,ne?Tak doufám,že mi to také napíše.Já prodávám v jednom velkém nákupním centru,takže fofr,a fakt nevim,jak bych si to píchala někde na šatně s pocitem,že mi v krámě stojí fronta nedočkavejch lidí. :wink: :grinning:
13. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
plasice bys vudycky akorat rekla moment jdu si pichat :grinning:
13. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
plasice proste by jsi porad chodila v jeden cas na wecko si pichat :grinning:
13. črc 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to už se vidím,holky! :grinning:
13. črc 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
plasice:ano,v restauraci... :wink:
dark:a ty jdeš na UTZ kdy? Ve čtvrtek?
petrita83:taky bojim,bojim zítřejšího telefonu,ale ty už to máš za pár,a bojovníčci to daj!!!!
13. črc 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch určitě to stihneš, já z toho taky plašila a bylo to ok..jen mě obdvodačkamoc nepotěšila, když mi řekla ať nepočítm s tím, že to napoprvé vyjde..já koukala jak puk..věřit tomu totiž chci :grinning: tak snad tě podobných rad ušetří :grinning: no a jinej doktor mi řek ať to nehrotim, že jsem strašně mladá..já zas nevim na co čekat..nejde to teď , proč by to za 5let mělo být jinak?asi spermíci nezrychlej :grinning: :grinning: navíc polovička je o 6let starší..tak čekat na co? :slight_smile:
13. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam všichni to daj, takovej je plán!včera jsem teda byla pěkně zdeptlá , když z 9 byli 4, ale dnes už zase bojuju, bude to dobrý!
13. črc 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plasice úplně jsem si to představila, přestaneš markovat, promiňte musim si odskočit na injekci :grinning: :grinning: a všichni chápavě, určitě , my rádi počkáme :grinning: :grinning: :sweat_smile:
13. črc 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83: hele 4 jsou dobry pocet. Dve ti soupnou a ze dvou ti zbydou nanuci na priste :grinning:
13. črc 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek