Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lavazzza
18. čer 2008

Aha a ten horm.profil už našli? 😕

terezita
18. čer 2008

nenasli.. tak doufam, ze najdou do priste. 😅 😅 nechapu, jak se jim to podarilo.. 😠 jestli tam nekde nespletli jmena ci co..

lavazzza
18. čer 2008

tohle ny se jim fakt stát nemělo vždyt to je tak důležitá věc 😠

hatinka
18. čer 2008

lavazz PIR? ten mám už za sebou! není to nic tak hnusného 😀 bohužel mi tam našli zvýšený C peptid 😒

lavazzza
18. čer 2008

mně už našli něco v profilu tak proto mi to budou dělat ☹

lavazzza
20. čer 2008

Ahoj holky,

Hati tak co včera?Já doma zvracela,a doted mi je zle,navíc jsem si zapomněla vzít Dostinex,takže nevím kdy si ho mám vzít ☹

terezita
20. čer 2008

ahoj lavaz!
jee, to to bylo tak spatne?? 😕 je to to jak se pije takovy ten sladky roztok,ne?

lavazzza
20. čer 2008

jo to je ono,ale já jak byla na lačno tak se mi svíral jazyk,furt jsem z toho cejtila jakoby paralen 😝 a jak mi brala ta neschopná holka krev,chudák byla rozklepaná ale vůbec to neuměla,a já mám ruce jako feťák 😔 😅

terezita
20. čer 2008

jezis, ty z tama mas teda zazitky.. ja tam na tu injekcni slecnu mam nastesti stigro.. ja totiz brani krve normalne nezvladam, ale ta co tam byla minule, ta byla skvela a ani nic uz neni videt.
kdy se dozvis vysledky?

lavazzza
20. čer 2008

mně braní krve nevadí vůbec ty první odběry byly v pohodě,ale pak tam přišla tahle 😅 nebyla taková s delšími hnědými vlasy?Ta je výborná.Mně bylo tak zle že jsem se ani nezeptala tak vůbec nevím jestli a kdy si tam mám zavolat 😔

terezita
20. čer 2008

jojo, ja mela jen tu hnedovlasku.. ta je skvela.
a kdy mas jit zase za vykysalou?

hatinka
23. čer 2008

ahoj babuchy 🙂 tak u mě vše dobrý, jen ty mikrocystičkky ve vaječnících, ale PCO to není, takže mi vypsali papír na laparo, tak si jdu za týden pro termín 😒 co u vás novéhé?

lavazzza
23. čer 2008

terezit půjdu až za dva měsíce po dobrání léků ☹ Hati to já PCO mám,ale doktorka už taky o laparu mluvila.A ke komu ty chodíš?Asi jsi to tady psala 😅

hatinka
23. čer 2008

ahoj lavazz, chodím k Dr. Brandejské 😀

lavazzza
26. čer 2008

Ahoj holky něco nového?

yofresh
1. črc 2008

Ahojky holky 🙂 Nevíte, jak je to s poplatkama v Gennetu - vstupní vyšetření, atd.???
Díky 🙂

terezita
1. črc 2008

juu, lavaz, pekna foteska!! 😵

ahoj yofresh, ja teda platim jen poplatek 30 Kc za navstevu. jinak nic. 😅

milena26
2. črc 2008

ahojda holky zase sem přišla se na vás jednou juknout..... zatím stále čekáme ,,, ale snad už koncem července se pohnou ledy..... uvidíme 🙂

yofresch já taky platila jen 30.-kč jinak nic......

lavazzza
2. črc 2008

terez děkuju 😉 yofresh já vždycky platila jen těch 30Kč,Gennet spolupracuje s téměř všema pojišťovnama,jukni na jejich stránky.
My ted dva měsíce čekáme,mám to v albu.

yofresh
3. črc 2008

Holky díky moc za odpovědi 😵 . Vypadá to, že se tam asi s manželem objednáme na září/říjen.1,5 se nám nedaří ☹
Akorát se asi doplácí za léky, jako ostatně všude co? S jakýma dr máte zkušenosti?

Přeju ať máte brzo mimísky v bříšku 😵 😵

hatinka
3. črc 2008

ahojda holky, tak jsem se byla obědnat na tu laparo, 25.8. jdu pod kudlu 😒

lavazzza
3. črc 2008

yofresh já byla u Daňka,toho ti nedoporučuju,teď chodím k Vykysalé ta je báječná,pár holek si na ní stěžovalo že nemluví,ale mě řekla všechno a byla moc milá.
Vždycky když tam není tak bere pacientky většinou Daněk to taky o něčem svědčí,

terezita
3. črc 2008

no u me moc nemluvi.. ale je to i tim, ze jsem vybrkana a moc se neptam.. 😅 ale jinak je skvela. nemuzu si stezovat!

ty leky se doplaci vsude. je jedno, v jakym jsi caru.

blucka
3. črc 2008

Kazdej sedi niekto iny, ja chodim k Dankovi a nemozem sa stazovat, pomohol mi uz po 2 mesiacoch k mimi, aj ked to zle dopadlo a kamaratke pomohol k dvojcatkam po 5 rokpch snazenia, ked to uz vypadalo nic moc. A to ze bere ine paciantky ked ich dr.tam nie su nesvedci o zlom doktorovi..Programy tam maju rozdelene. 😉

nelynka
3. črc 2008

ja tiez nemozem na Danka povedat nic, ked som stymulovala bola som na kontrole pri nom aj ked moja doktorka je Vykysala a na cokolvek som sa opytala odpovedal, len bol trosku vyjaveny z mojho veku a ze mi Fostymon tak vynikajuco zabral...
v pondelok sa tam chystam znova objednat, tentokrat na KET, 19.8. ideme na imuno...tak uvidime

lavazzza
4. črc 2008

já to nemyslela tak že je špatný doktor,ale ke mně byl hnusný.ano mohl mít špatný den,ale ani takový profesionál by se neměl chovat takhle.Třeba mu vadil můj věk nevím.

blucka
4. črc 2008

Lavazzza, mozem sa ta spytat, kolko ti je? Je na kazdom, kedy sa rozhodne mat deti....

nelynka
4. črc 2008

lavazz, ja mam 20 a nevadilo mu to....myslim, ze to vekom nie je...

wokounek
5. črc 2008

Ahojky všem,
tak jsem se tu po více jak měsíci ukázala... byli jsme u Dr. Košťáka na 1.konzultaci. Zatím úplně nevíme, kde je chybka (teda dr. naznačil, že to asi bude ve mně, ale že nechce předbíhat), tak snad na to v Gennetu přijdou a brzy budeme mít štěstí 😉 . Nemáte někdo nějakou zkušenost s dr. Košťákem...? Doufám, že jooo, a že jen kladnou 🙂 . Teď v úterý jsem byla na hormonálním profilu a štítné žláze, manžílek je objednaný na spermio 😅. Mno a 30. jsem objednaná na další konzultaci. Nevíte pls náhodou někdo, jestli tam se mnou má jít i manžílek nebo je to zbytečný??? Po první konzultaci nám sestřička řekla, ať se objednáme až přijdu na ten profil a když jsem tu byla, tak jsem se ještě na recepci ptala, zda máme dorazit oba a sestřička mi řekla, že to není nutný..tak nevím... 😒. Zajímavý, se vždycky chystám, na kolik se toho vyptám, když tam půjdu, mno a když tam jsem, tak všechno rázem zapomenu....

Mějte se krásně, papa

P.S.Jinak všem Vám moc držím palečky, ať Vám to brzy klapne 😵

nelynka
5. črc 2008

wokounek, ked ti sestricka povedala, ze staci ked prides ty, tak manzelikist nemusi, nakolko ti budu len brat krv na profil, a myslim ze asi nic vic...

s dr. Kostakem skusenosti osobne nemam, myslim ze je tam nejaky novy lebo som o nom este ani nepocula ze je tam..ale spominam si ked som si bola po papier na imunologiu, ze sestricka vravela, ze bude viacej lekarov, tak asi je jeden z novych...

ja sa tam chystam v pondelok objednat sa na vysetrenia pred KET,lebo uz sme tam pol roka neboli a podla vysledkov na imunologii uvidime ci sa oplati skusat KET alebo nie...