• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
inza: to víš, že mám pravdu a už se na to modré z nebe těším :grinning:
16. črc 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: neboj bude kdyz to vyjde :sunglasses: :grinning: a k tomu dobre cervene vimecko :grinning: :sunglasses:
16. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: tedy to se budu mííít :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza -krásný :wink: ,držím moc moc pěstičky...,dneska volala taková ta krátkovlasá s hnědýma vlasama, tu tam vidim nejčastěji,a taky mi řekla kolik že to koštuje :grinning:
16. črc 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrita_no jsem šťastná,hlavně aby ještě noc přežili,akorát nevím,když nám zbyde jeden,tak jestli to máme mrazit, kdyby jich bylo víc,tak to je bez debat,ale jeden?
16. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: :grinning: :sunglasses: :sweat_smile:

majcam: prezijou. kdo vola netusim ja je nejak jmenem neznam. Max poznam jednu po hlase a to je vse :grinning: . Jo rikala at si vezmu penize :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem ji rekla ze karta to jisti :grinning: . Ja myslim ze pokud ten jeden bude krasnej tak bych ho mrazila. :grinning:
16. črc 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: neboj, zítra je máš u sebe :slight_smile: já bych ho taky zamrazila..pokud by byl výstavní..když už se šikula tak snažil :grinning:
16. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam já byl arozhodnutá ho zamrazit...když se tak snažil :grinning: :grinning: ale nakonec to vzdal, tak že u nás to bylo jednoduché..ale dala bych mu šanci.
16. črc 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale stejně tomu nemůžu uvěřit,vždyť jsem začínala s tak malým počtem,a byl tak malý úbytek..no nic do zítřka daleko, jo taky sestřička většinou poznám po hlase,jo a zítra mám svátek a taky máme roční výročí svatby :grinning: ,a holky kolik stojí to mražení?
16. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam no u Tebe se potrvdilo, že neni důležitá kvantita ale kvalita :grinning: a ta je u Tebe super!!!zamražení stojí tušim 3tis. (a rozmražení pak 6tis)-máš to napsaný někde v těch papírech od nich.
Tak že zítra to vypadá na šťastnej den!!!jupijou
16. črc 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

petrita: držím palce, ať mají bobíci pořádný kusadla, kterýma se zakousnou a už nepustí :wink:
majcam, inza: holky, zítra na vás budu myslet
16. črc 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: neboj my se povezeme na další těhu vlně :wink:
16. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: to je jasny ze budete vlna 2 co bude hned v zavesu :wink:
16. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
inza, majcam super tak vy uz si zitra jedete pro miminka, parada, tak at se jim u vas dari

ja jsem nakonec zasla na ekg rano do vysocan a byla tam moc hodna pani :slight_smile:
a cetrotide je teda hnus, svedilo to jak cert jeste dve hodiny po injekci, brrr :slight_smile:
16. črc 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: jasan my budeme ta další várka :slight_smile: :slight_smile:

Chvilku jsem měla cukání to teď zkusit s vámi...měla jsem ovulku...moje první odsledovaná :grinning: ..., ale bojím se aby něco nebylo špatně, že je brzy po revizi...tak to prubnem až příště..to už mi posvětil i Dr. :slight_smile:
16. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: ta sláva...už máš vše a za chvilku už budeš mít mimča taky u sebe :wink:
16. črc 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap no, ted jeste aby mi doktorka napsala tu zpravu, ale tak snad uz ma vsechno co potrebuje k tomu aby napsala, ze jsem schopna prezit narkozu :grinning: jsem ji to pro jistotu poslala ted a v pondeli tam pujdu tak snad to bude vporadku... ale musela jsem to posilat pres bratra, protoze email nevede...
16. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tak paráda..zabralo to 2dny, viď?
16. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: JJ to jí stačit bude...pěkně ti to napíše a pak si hezky schrupneš :grinning: :grinning:
16. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ty už si pícháš cetrotide? Kolikátý den jsi?
16. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
majcam a inza - tak to je skvělý to se vám bude krásně tehulkovat spolu, inza tak to budeš mít i nanučky vid
majcam to jsou určo bojovníci když takhle pěkne drží
přeju vám oběma na zítra hodně štěstí
16. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: ty uz pichas centritide? jo jinak proti peru jde docela ztuha :grinning: jinak fajn ze mas vschny vysetreni pohromade

petap: neboj mesic utece jak voda

cibka: doufam ze na nejake nanuky zbyde a neroztaji v tomto vedru :grinning: . diky za prani stesti.

Nevite nahodou kdo tam zitra je. pri mem stesti urcite Danek :unamused:
16. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza: Jj ..snad se nám pak zadaří co nejdříve :slight_smile: Daněk má dovču :grinning: :grinning:
16. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza to jo v tom paraku budou mít co dělat aby to zvládli ale neboj budou to nanuci jak ze sibiře a to hlavní je ze je nebudes potrebovat :wink:
16. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibka: jj budou hlobokozmrazeny :grinning: :grinning:

petap: ze by do tretice nedo jiny :grinning:
16. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: :grinning:
16. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza Lovásová vim,že na sále má většinou pátky, nebude tam náhodou Vykysalá? někdo psal,že tam chodí na výpomoce :wink: ,ale to je jedno,hlavně ať nám je tam dobře narvou :grinning: ,jo a nevíš jestli se máme hlásit přes recepci,nebo rovnou v sesterně..?
16. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka díky moc!!!!
kde je ta Dark s tím cetrotidem? :grinning:
16. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jakpak se všechny máte? :slight_smile:
16. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam : recešpce nefunguje o vikendu. Musis myslim na sesternu
16. črc 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek