• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
jinak se musim priznat jak jsem z tech injekci zblbla... koupila jsem si parfem a koukam na nej jak je tam bublinka a rikam si: "tak nejdriv musim odfouknout publinku a pak ho muzu pouzit..." :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

dark: tak to je dobry a podarilo se ti to :grinning:
21. črc 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminy
Nannynka.....34 let...4xIUI, 1xzamlklé těhu(2.IUI), 1xIVF a z něj Vojtíšek(14.5.2010, 3860g, 50cm)
Anlek.......29let, 1xIVF - Robin(25.3.2010, 2800g, 50 cm)

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
ahojkyy ...... 31 let ... registráce v Gennete - září 2009, únor 2010 - 1xIUI, duben 2010 - 1xIVF - 12. tt, TP leden 2010

snazilky
kive76.........34 let 23..7. 2. konzultace ....................................................
darkwitch....26 let.....2xIUI, OPU 22.7.
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.......34let.....2x IUI, cekani na //
inza..............34let.......2* IUI, 2*IVF, cekani na //
petaloudi.....27let......1x IVF, srpen IUI se stimulací, případně podzim 2.IVF
dennisa......32 let.....2x mimoděložní těhotenství, 1x spontánní potrat v 7tt, 1.IVF storno před ET, 2.IVF podzim 2010
betox............34 let....1x spontánní potrat, 3x IUI, 30.7. - konzultace před IVF
mandre.......36let.......4xIUI, 1.IVF negat., 2.IVF storno před ET
cibka............29 let.....1x ivf nezdařené, 2ivf srpen dlouhy protokol
21. črc 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...Dark:já to vše odevzdávala v tom kontejnerku,když jsem šla na OPU,aspoň tak mi to říkali,a tamponky tam měli taky :grinning: a i pera jsem vracela i s krabičkou :grinning:
21. črc 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
je a me se nikdo neptal co jsem s tim udelala. Jinak tamponky dle meho muzes hodit do normalniho odpadu je to asi jako kdyz si doma necim desinfikujes ranu.......

majcam: jak je? Ten tyden a kousek bude jeste pekne dlouhy. Zitra asi nekam zmizim z Phy teda pokud bude pojizdne auto :wink:
21. črc 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza nastesti jsem se vzpamatovala driv...
majcam parada tak ja jim to taky dam, kdyz to zitra nezapomenu doma :slight_smile: jsem tam prihodila i ty jehly od pregnylu, co jsem od obou iui schovavala doma :slight_smile: akorat nepouzity jehlicky jsem si nechala, na propichovani puchyru se jeste budou hodit :grinning:
21. črc 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza za chvili uz najdes // neboj :slight_smile: i kdyz zacinam mit strach z tech par dni nez mi daji miminka do domecku...
21. črc 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza no je mi líp a líp,asi ten podbříšek bolel po stimulce a po OPU :angry: ,jak nic necítím,tak mi vše připadá takové nereálné,jako třeba ty //,jakože zapomínám,proč jsem doma,když mě skoro nic neni....
21. črc 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: ja musim rici ze me teda dnesk anejak podbrisek trochu boli, ale jinak me prijde taky nerealne ze cekam na //. Jeste ze jedu zitra pryc a snad vse rychleji utece. Jenom doufam ze za volantem "pepiky" v domecku moc nenaklepu :grinning: :grinning:
21. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza urcite ne, vsak jsou to sikulky a vsechno zvladnou, kdyz maji tak prvotridni hotel :slight_smile:

a ted mi jeste napiste co me vsechno zitra na OPU ceka, zacinam z toho byt nervozni... a pak jsem samozrejme nervozni z toho jestli tam budou vajucha, jestli se spoji do embryjek a jestli vydrzi az do ET a jestli tam pak budou dve :grinning: ale budu postupovat v nervozite postupne, takze ted se budu klepat z OPU :grinning:
21. črc 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
me ted taky dali takovej zlutej kontejnerek a rekli at jim ta pak odevzdam ze to zlikvidujou ale poprvé mi rekli at to házím do skleničky od přesnídávky tak jsem to tam dala a pak vyhodila
dark neboj vše je pod narkozou, nejdřív te odvedou na pokoj a budes čekat pak přejdes na sal a vzbudís se napokoji :wink:
21. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chtěla jsem se zeptat jsem asi 5 den po ms a začali me bolet prsa, nevíte čím to může být , mohlo by to být injekcí co jsem dostala asi před 8 dny na ten dlouhy protokol
21. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibka tak to nevim, me vetsinou boli prsa po ovu, ale ted me taky zacla bolet driv...
21. črc 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ráno přijdete,půjdete přes recepci,manžu pošlou ještě na krev,a pak do sesterny,tam zkontrolují totožnost a vyvezou tě do pokoje,manža je zatím na spermiu,pak přijde manže za tebou na pokoj a tam čekáte, až půjdete na řadu,mezitím tam chodí anestezioložka a taky se tě na něco ptá. Pak si tě vezmou na sál a během 15min., tě zase vrátí na pokoj,kde dospáváš, (Já se teda probrala hned a prý jsem řikala,že chci nažrat!!! :slight_smile: ) Během spánku ti měří tlak a asi po hodině tam přijde dr. a řekne ti výsledky odběru,pak přijde embryolog a řekne své poznatky a předem se domluvíta třeba na ICSI a tak....,no a od druhého dne ti ráno kolem osmé volají a říkají stav bojovníčků, to jsou pak nervy :angry:
21. črc 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka myslím,že ty bolesti prsou jsou od stimulace...
21. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam dokonalej popis :grinning: přesně tak to bylo..a ty nervy to jsou šílený :grinning:
21. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam a muze manza rano jist, kdyz jde na krev? a za jak dlouho se muze po te narkoze pit a jist? jsem si ted zvykla pit ty 4,5litry denne a dost se toho, ze pit nemam bojim...
21. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch pít ti nějak pak dají pomalu, postupně..hele já piju i 6-7litrů a vydžela jsem to..neboj se ničeho :grinning:
21. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ano manža jíst může... :wink: já byla před OPU tak vystreslá,že jsem nejedla už od šesti od večera, místo od půlnoci,nebo jak to tam bylo napsaný,takže jsem měla příšernej hlad a žízeň,ale neboj,až se probereš,tak tam pořád chodí anestezioložka a ta ti dá včas napít :slight_smile:
21. črc 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch a ještě budeš platit poplatek 30kč,a hlavně si vemte doklady,budou se dívat do občanek...
21. črc 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky koukam kolik toho vypijete ja vypiju tak 0,5 až litr víc do sebe nedostanu :frowning2:
jinak me ty prsa dřív neboleli nikdy pak najednou tak 14 dní před ms a pak to zase zmizeleo to trvalo asi půl roku a ted se to najednou objevilo ale jak sem psala mam po ms
21. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam to musim pripomenout hlavne manzovi, protoze kdyz jsem sla na iui tak obcanku nemel... myslim, ze na tom budu podobne :slight_smile: hlavne kdyz mi napisou lehce stravitelna jidla a ja nevim ktera to jsou :sweat_smile:
21. črc 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch hele to je prý případ od případu, někomu sedne i knedlo ze zelim, než nějáký kašičky..já jsem pak je k MC donaldovi - měla jsem na něj děsnou chuť :grinning: :grinning: a fakt mě postavil na nohy :grinning: tak si dej na co budeš mít chuť..a basta.
Jiank s tou občankou to znám..radši už doklady vždycky kontroluju než tam jdeme..minule totiž neměl ani občanku ani kartičku pojišťovny :grinning:
21. črc 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka to je ale málo....je fakt, že to je ze začátku těžky..ale zvykneš si..tak to pomalu každej den zvyšuj..uvidíš, půjde to :grinning:
21. črc 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch v kolik hodin tam máš být?
21. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita - ja vím snažím se :wink:
21. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka no já s tím pitím taky bojuju :wink: ,a to,že mám pít tak hodně,tak to jsem se dozvěděla až tady nekdy kolem OPU :slight_smile: ,nejdřív se musíš nutit,ale pak si to tělo zvykne a vyžaduje to...
21. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka mě taky nikdy prsa nebolela,ani před menzes,a teď je trochu taky cítím,to bude z těch hormonů...
21. črc 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: ja treba po OPU nejedla ten den vubec a den predtim asi naposled v jednu. Me totiz narkoza nedela dobre na zaludek mam ho pak jak po poradny opici. Uvidis co ti telo k jidlu dovoli. Neboj ono si samo rekne. Neboj se niceho. Jenom je blby ze mas dorazit do osmi a muzes jit na radu az posledni a tak muzes na pokoji cekat treba az do pul jedenacte. Jinak oni zacinaj az tak kolem 3/4 na 9 brat na sal.

majcam: nebo se mimisove zahnizdili a proto te boli prsa. Me teda neboli.
21. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza bolest prosu prý dělá utroš..mě taky trochu bolej..,ale je to den ode dne lepší :grinning:
21. črc 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek