Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
22. črc 2010

@cibka to doufám, že se tohle štěstí jednou usměje na všechny 😀 a nešlo by to jako hned? 😀 😀 ale je fakt, že víc už naproti tomu štestí jít nemůžem...tak to chce jen trpělivost.

betox
22. črc 2010

Evi: ahojky, Barborka je kouzelná 🙂 A jak válčíte v těch vedrech?

svetluska74
22. črc 2010

@pet.s ahoj, zeptat se můžeš, ale důvod nám neřekli. Ne že by nechtěli, ale infekce tam prý žádná nebyla, do poslední chvíle všechno v pořádku. Výsledek - prý se to stává. 😒
Při dalších vyšetřeních mi přišli na Leidenskou mutaci heterozygot a celiakii, prý to mohlo být i z těchto důvodů.
Pak se v tom vyznejte.

majcam
22. črc 2010

Evak:malá je naprosto dokonalá 😲

cibka
22. črc 2010

petrita tak hned jo 😀 to by se mi taky líbilo, vybrat si kdy se narodí.... 😀 😀

darkwitch
22. črc 2010

ahoj holky
tak uz jsem doma, mame 14 vajicek a embryoilog rikal, ze se zdaji zrala 🙂 narkoza byla celkem vpohode, ale cesta domu v tom vedru mi neudelala moc dobre, myslim, ze mi je trochu spatne i z hladu, ale stejne jsem se bala jist v aute aby mi nebylo jeste hur... ted si dam neco k snedku, jeste se prospim a pak vas doctu 🙂

darkwitch
22. črc 2010

a spermio bylo taky v poradku, tak jsem zvedava kolik se nam jich oplodni, pokud budou v sobotu 4 a vic kvalitnich embryjek bude PK, pri trech bude ET v sobotu...

petap1
22. črc 2010

dark: super úrodička..veliká gratulace...jen tak dál 😀

betox
22. črc 2010

dark: tak to jsou super zprávy 🙂 . Držím pěsti, ať všechno dopadne OK. Běž si schrupnout, ať nabereš síly

petrita83
22. črc 2010

@darkwitch tak paráda, to jsou přímo parádní zprávy!!!tak ať se držej bojovníčkové 😀 a snad je i tobe už o moc líp!

svetluska74
22. črc 2010

ahoj, tak se hlásím po kontrole, zatím nic moc celkem 9 vajíček (2 a 7), takže dávka puregonu zůstává stejná až do pondělní kontroly. Předpokládaný termín OPU je středa 🙂 .

petrita83
22. črc 2010

@svetluska74 tak 9 je přeci fajn, ať pěkně rostou! 😀

inza
22. črc 2010

@petrita83: ja vcelku dobre az nan to vedro a na to ze musim kazdou chvili na wecko. Jenom doufam ze jsem dneska rano "pepiky/ nevyklepala na ceskych silnicich 😀. Taky me vcera bolelo bricho jako pred mrchou, ale zatim porad dobry 🙂

majcam: zaprve me budi pes takto rano a pak jsem jela na Vysocinu a nechtelo se me jet v tom vedru a taky dokud neni v Prg rano takovy provoz. Jsem si myslela ze na Vysocine bude dobre a je tu taky desny vedro

pet.s: no u me budes muset. Ja ted na Vysocine na chalupe a zadny test s sebou nemam a pro zadny se jet nechystam. Takze u me krev az v patek 😉 teda pokud treba neprijde mrcha driv. Proste budu napinat jak ksandy 😀

majcam
22. črc 2010

@svetluska74 já měla taky jen 9vajíček,neboj se nic!!!! A to se mi jich oplodnilo jen 5 a vydržela jsem PK...Opravdu nezáleží na množství!!!!!!
Jsem tady přála Dark a někam to zmizelo ☹ ,tak ještě jednou super zpráva a ať se držej!!!!!!
Jedeme na chatu,tak až v neděli...Patrita.Inza držte se!!!!

majcam
22. črc 2010

@inza no jo vejletnice...,tak drž pepany!!!! Ohlásím se v neděli... 😉

inza
22. črc 2010

majcam: ja taky psala a nikde nic. Jsem taky na chate. P 😀. Pekny vikend. Tak pekne pecuj o "pepiky" v domecku 😀

dark: super urodicka. Koukam ze Langerova umi standardne 14 vajuch 😀

svetluska74
22. črc 2010

@majcam já se nebojím, to dr. se to zdálo jako nedostatečná odezva na stimulaci. No jestli to posuzovala podle 1IVF, kdy jsem po stimulaci Puregonem měla 36 vajíček, tak ji chápu, ale jinak si myslím, že by to mohlo stačit, ne?

Tak se všechny držte, dám vědět po pondělní kontrole.

inza
22. črc 2010

@svetluska74: ja si myslim ze 9 je dobry pocet. Budou pekne kvalitni. Staci i jendo kdyz se chyti

ahojkyy
22. črc 2010

@svetluska74 - ahoj. Tak ja som bola v dubnu na OPU, u Daněka som stimulovala. Pri OPU som mala 10 folikul, z toho 9 vajíčok, 8 sa oplodnilo, 7 vydržalo PK, v posledný dník bolo len jedno. Tiež sa mi zdalo málo vajíčok a hlavne redukcia behom PK. Ale vyšlo to a som v 15 tt 🙂 Na tehotenstvo Ti stačí jedno, tak im ver, že zabojujú 🙂 Urobila si preto všetko, čo si mohla, teraz je to už len osud, už to neovplyvníš. Dôležité je ostať v kľude, pretože už takmer hotové miminká 🙂 sa vrátia späť k Tebe, tak aby sa im u Teba páčilo a pekne sa zahniezdili 🙂

@darkwitch - držím palce! Pekne odpočívaj, nech si pripravená na ET a miminkám sa u Teba páči 🙂

ahojkyy
22. črc 2010

@svetluska74 - jo a tiež si myslím, že čím viac, tým nižšia kvalita.. veď prirodzené pre človeka je len jedno vajíčko za cyklus.

ahojkyy
22. črc 2010

@vveru - tak som to dočítala, tebe to vyšlo! Gratulujem a neboj, bude to oki 🙂

nannynka
22. črc 2010

@evak99 - My uz jsme celkem v pohode. Malej spi celou noc v kuse, budi se kolem ctvrt na sest. Trochu mamankovati a chtel by porad nosit, tak mu castecne vyhovuju, ale ne porad, musi si zvykat. Uz nam skoro vyrostl z kose cahoun, takze budeme o vikendu stehovat do postylky. Jinak ma 5,23kg a 59cm. Jen to vedro je pekelny, je tu porad nahatej....a pak nechce v chladnejsich dnech zadny obleceni 😉 akorat nam dneska stavi na baraku leseni a zacnou delat zatepleni a zrovna na te strane kde mame tyce na veseni pradla. Tak do toho vseho bordelu budu muset jeste v byte roztahovat susak.

svetlusko, ja mela taky 9 - nakonec zbylo do ET 5, ale 3 embryolog nedoporucil pro zamrazeni (kvuli pomalosti, nechtel mi doprat dalsi zamlkle tehotenstvi) a z jednoho ze 2 zbylych mame Vojtina.

@pet.s - to vis, ze pamatuju....

petaloudi
22. črc 2010

Ahoj holky, tak u mě změna. Do IUI v srpnu nepůjdeme. Mám mikroadenom na hypofýze, který způsobuje ten zvýšený prolaktin. Takže jsem dostala Dostinex a zákaz otěhotnět po dobu léčby. MUDr. na endokrinologii řikala, že by po vyléčení měla normálně naskočit ovulace... Tak nevím, že bych šla ve stopách petap1 a po tom všem by se mohlo zadařit přirozeně 😉

Ale ani jinak nezahálím, v úterý jsem byla poprvý na akupunktuře... musela jsem okamžitě vyndat piercing z pupíku, prý blokuje dráhu početí... Já nevím, já na tadyty věci moc nevěřím... ale tak vyzkoušíme uvidíme 🙂

A taky jsem začla cvičit Mojžíšovou, včera jsem byla na první mobilizaci, tak jsem celá bolavá... Už vás holky chápu, že se vám vždycky tak nechtělo cvičit... Je to jen chvilka, ale dokopat se k tomu. Navíc v sobotu máme tu svatbu a hned v pondělí frčíme do Řecka, tak to si asi můj muž bude pěkně klepat na čelo až každý večer vytáhnu podložku na cvičení 😀

Dark, Inza: mě taky dělala OPU Langerová a taky 14 vajuch 😀 😀

Jinak holkám co mají u sebe čerstvě bobíky držim moc pěsti!!! A nesledujte se moc 🙂 (haha, sama si pamatuju, jak jsem všude četla, že těhu holky po ET špinily a já ne, tak jsem byla nervní, že nešpinim... pak jsem začla špinit a byla jsem prozměnu nervní, že špinim 😀 )

darkwitch
22. črc 2010

petaloudi tak at se brzy vylecis a zadari se prirozene 😉 uzij si svatbicku a recko 🙂

pet.s
22. črc 2010

@inza teda nemáš se mnou slitování 😖 😀 😀 😀
@nannynka - teda to je kluk jak buk-vy jedete

když čtu ty vaše úrodičky, tak se musím smát..my vždy umrněné 5 nebo 4, k oplodnění vhodné vždy jen 2 a zamražení nic, a koukejte 2x se zadařilo

@svetluska74 - to mě může vzít čert, když řeknou, že se to stává, ale komu a proč. 😖 😠 budu držet palce všem

my jedeme zítra do Podolí na ty průtoky, tak snad to bude dobré.

cibka
22. črc 2010

dak to je v pohode to stačí ja to mela stejne jako ty opu ve čtvrtek a et byl v sobotu protože mě tenkrát vydrželi jen 2 a to jich bylo 16 a oplodnilo se jich 10

petap1
23. črc 2010

Dobré ranko 🙂

petaloudi: Tak koukám, že to máš se mnou jak přes kopírák, viď 🙂 Jen nevím proč ti zakázali otěhotnět ..vysvětlila ti proč ? Dostinex těhotenství nevadí...dokonce když má někdo větší nález, tak ho bere i v těhu. Mě OVU pravděpodobně naskočila po dvou měsících, jelikož jsem ten 3 otěhotněla 🙂 A teď po revizi už mám z UZ potvrzené dvě ovulace...takže opravdu po snížení Prolaktinu cyklus nastupuje s plnou parádou 😀

Dark..tak co..už volali ??

cibka
23. črc 2010

krasné ranko holky tak u nás pěkně leje a je zataženo jak kdyby mel být konec sveta
dark tak ja k to vypada sem napnutá jak ksandy 😲

inza
23. črc 2010

pet.s:no jo,napinat budu.bych musela pro test jet do mesta 15kilaku a to se me nechce🙂.takze az krev v patek v Prg.
Dark:tak jak pokracuje vyvoj?
Petaloudi:si pekne uzij svatbu.jasnacka ze to pak pujde samo.jo a pekne cvic?musim rici ze v tom vedru fakt hnus to cviceni a nejvice pokud cvicis vsechny cviky v nejvyssim poctu

inza
23. črc 2010

tak tady na vysocine uz neleje.v noci tu byla ale pekna bourka a lilo.
Dark:nenapinej:-)