• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
petrita on o tom vi, ale prisel na to az kdyz jsem spala a to se mnou uz jezdit nechtel :slight_smile: a pak si taky nedovolil, ale kdo vi co delal, kdyz jsem byla na sale :grinning:
26. črc 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla zatim 2x na dvojce
26. črc 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch :grinning: :grinning: :grinning: no radši nevědět :grinning: my vždy na jedničce :grinning:
26. črc 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita to je pravda radsi nevedet :grinning:
26. črc 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vetsinou na 4 a to je ten 3 luzkovej
26. črc 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza a to jsi tam byla sama nebo s někym??já si právě ještě řikala jak je to luxusní, že tam jsem takhle sami :grinning:
26. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak díky všem za informace. Asi by mi to všechno řekla i sestřička než půjdu na OPU, ale je dobré být připravena předem :wink: . Teď už chápu, že jsem tam viděla čekat paní na transfer a sestřička jí říkala, že není volný pokoj, že musí počkat než ji tam odvede. V Iscare tam všichni byly nastoupení před vchodem na lůžkové oddělení, pak rozdělení na pokoje a bylo.
Jak je vidět v Gennetu mi to připadá takové víc "rodinné", dá-li se to tak říct.
26. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam taky držím pěstičky..
26. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a když mi budou dělat UZ , aby zjistili jestli mám normálně ovulaci..je na to nějaká příprava? jako víc pít.? nebo tak něco?
26. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kive ja myslim, ze ne, ze jenom budou koukat jestli mas foliky, aspon myslim...
26. črc 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kive: příprava netřeba

světluško, při ET skutečně může být muž s Tebou. Aspoň vyzkoušíte, jestli se vejde do mundůru na porod :grinning:. U nás na ET nechtěl a při porodu měli problém mu sehnat dost velkej mundůr. Já měla záchvat smíchu když přišel nastrojenej na sál, v tom V zeleného mundůru mu čučely chlupy a byl zelenej jako ten obleček. Aspoň že mu k tomu dali židlicku :grinning: a že se moc nepodíval přes plentu, když šel za pediatrem kouknout na malého.
26. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita83:ne vzdy byl plny, ale postele jsou oddelene posuvnymipreazkami takze na sebe nevidite....,ale manza tam s tebou byt klidne muze. Nikomu to nevadilo

nannynka:manzu kdyz pred ET nasoukaly do zeleneho oblecku tak jsem se malem pocurala smichy
26. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nannynka polkla jsem ho kvůli tomu,aby mi to nešlo se špiněním ven...
26. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: a byla jsi na te krvi?
26. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majcam, skoc zitra i soukrome na krev. Spineni neznamena, ze se nezadarilo. Naopak zitrejsi krev muze hodne napovedet. Ikdyby to tentokrat nedopadlo, tak je dobre vedet, jestli a pripradne kolik bylo hcg driv nez zacnes plne krvacet. Pro dr. to muze byt dobra informace. Ja jsem treba nespinila, ale rada holek tu spinila a pri tom se zadarilo. Jeste rozhodne neni nic ztraceno.
26. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam...já špinila po ET u obou těhu, došla jsem si na krev a co myslíš..bylo to tam.-))))asi 8 den po ET sice málo,ale bylo.Test ti udělají bez ptaní za 250.
@petrita - my neměli TV na pokoji :angry: ale na vozící posteli mě ten můj taky povozil..ještě vymýšlel různě polohy sexu ke kterým by se to dalo využít..no teoretik to on ybl vždy výbornej..ale ta praxe :grinning:
@svetluska74 no v Gennetu je to na tohle opravdu lepší...muž byl taky na pokoji se mnou.Když jsme tam byli sami. Po druhé jsme byli na tom velkém a to jsme ho poslala pryč.Přišlo mi trapné, jak si každý za plentou špital s tm svým. já raději chrupala :grinning:
26. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s :grinning: :grinning: :grinning: tak to to vlastně ten můj není žádnej exot, je úplně ,,normální,, :grinning:
26. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: vidíš, já o tom takhle nikdy nepřemejšlela. Cpala jsem to spodem - špinění nešpinění :wink:
26. črc 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpátky po kontrole u Lovásové. Je docela v pohodě, přišla mi vcelku sympatická. Jen tělo nereaguje tak, jak by si představovala, takže ještě dnes a zítra stimulace a ve středu kontrola. Předpokládaný OPU v pátek. Jen to neustálé dřívější odcházení z práce je super. Ne že by s tím u nás byly problémy, ale člověk si připadá hloupě. Zatím jsem to řešila dvakrát odchodem k dr. a dnes jsem prostě skončila dřív a nebudu na to mít razítko.
Jak to řešíte vy?
26. črc 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem byla v gennetu na krvi,výsledek zítra.. :frowning2:
26. črc 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetluska13 tak vidíš, neukousla tě :grinning: :grinning: tak snad se tělíčko do pátku srovná!!!Já to mám v práci v poho..dovolenky atd si schvaluju sama :grinning:, razítka nepotřebuju.. tak nějak divně může koukat jenom asistentka, ale nekouká je hodná..vždycky se s ní nějak domluvim..
26. črc 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam držim palce!!!
26. črc 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetluska doktorem a dovolenou kterou jsem pak travila v praci, ale ted mam neshcopenku... tak at zacnes reagovat lepe

majcam drzim pesticky at je hcg vysoky...
26. črc 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam:drzim palce a zitra informuj jak to dopadlo.ale urcite to bude dobre
26. črc 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: držím palce :wink:
26. črc 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem díky moc!!!!!!! No uvidíme zítra....
26. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam nemas zac, vsak pro nas je to taky nadeje, videt, ze se to nekomu povedlo :wink:
teda uz zase zacinam byt strasne nervozni, uz abych mela po ET, jak jste to prezily?
26. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch je to celé opravdu na vypětí všech sil,občas to chudák odnášel manža :slight_smile:
26. črc 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele muze se pred ET jist? staci zase prezuvky a kosilka?
26. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek