• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
majcam citron?
28. črc 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
někde jsem četla,že vitamín C zastavuje krvácení...
28. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: citron?
28. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam aha :grinning:
28. črc 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvíli vyrážím na kontrolu k Lovásové, tak dám nejpozději zítra vědět co a jak.
28. črc 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetluska74: tak at ti to dobre dopadne
28. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
svetluska drzim palce :slight_smile:
28. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza tak co,jak ti je?
28. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: se ani neptej. Nejak na me leze docela velka depka. Je to tak na poradnyho panaka :frowning2:
28. črc 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza chjo :frowning2: tak si dej panaka :wink:
28. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: ja doma nepiju a ven nejak nemam naladu jit
28. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nannynka Vojtaje překrásnej :slight_smile: B. taky tlačí co 2h a nejen přes den! :grinning:

inza: co to čtu? :frowning2: je to definitivní?

dark: držím moc pěsti :slight_smile:

jinak moc nestíhám dočítat :wink: ..jo a jak psala majcam, vit. C zastavuje krvácení.
28. črc 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jojo depka je svině...,taky tady čumim do zdi,manža v práci,ještě,že tu je ten pes,už ani nezvedám telefony,to utěšování je ještě horší,ani nevim,jak to zvládnu jít do práce...,inzuš,hlavu vzhůru,třeba to ještě neni ztracený!!!!
28. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: jeste nevim
28. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: tak nejak. Jeste ze je doma cokl. Telefony taky neberu. Manza akorat prisel
28. črc 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza tak držím pěsti, aby nebylo! drž se!!!!
28. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: tak jsme na tom stejne. :frowning2: a dalsi konzultace az nakonci srpna. dr ma 3 tydny dovolenou :frowning2:
28. črc 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza neeeeeeee,to snad ne,ale nebyla jsi na krvi...
28. črc 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: byla a negativni. Ja tam zasla rano, ale mela jsem tucha ze ne. :frowning2: A jeste tam byla strasne neprijemna sestricka. Proste ani napotreti, jak se rika do tretice vseho dobreho. Tak dneska sedim u PC a opet posilam zivotopisy jak diva
28. črc 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza no tak to je masakr!!! je mi to strašně líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...,a nechcete zkusit přorozeně, a chvíli si od Caru odpočinout? Třeba najdeš práci a pak jak na potvoru hned otěhotníš,bývá to tak...,taky přemýšlím o změně,v gastronomii už zůstat nechci, ale vůbec nevim,co bych mohla dělat..,já jdu na konzultaci 12.8,ale nemám chuť jít do IVF...
28. črc 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: jasne ze to budeme zkouset samo domo, ae peci jenom chceme jeste nejakou konzultaci atd....Ted musme rzmyslet a spocitat jestli mame na uz plne placeny pokus a zda nam pak zbyde na splatky hyposky atd. Ja praci hledam zatim v oboru a pokud to pujde tak tam chci zustat, ale nevidim to moc realne. Jsem vzdy tvrdila ze nikdy nebudu delat obchodaka, ale asi me nic moc jineho nezbude nez se divat i v tomto odvetvi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Stejne do dalsiho muzes az za 3 mesice.
Jinak u nas proc to nejde pricina naznama :frowning2:
28. črc 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: moooc mě to mrzí...tolik jsem tomu věřila :frowning2: Tak moc bych ti to přála...Možná jak říká Majcam najdeš práci a pak se zadaří samo od sebe :sweat_smile:
28. črc 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza to me moc mrzi :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jo, to je tak nespravedlive :angry:
28. črc 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza moc mě to mrzí :confounded: :frowning2: a přeju hodně sil do dalšího boje...
28. črc 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jak si dopadla?
28. črc 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to dneska trosku na bednu.

@petrita83: jak jsi dopadla dneska?
28. črc 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvečky..chjo..teda..já čekala lepší zprávy,ale nevzdávat se..je jediné, co mě drželon nad vodou. Budu držet palečky. :unamused:
29. črc 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza achjo, je mi to moc líto. Fakt nejhorší je ta bezmoc, že to člověk nějak nemůže ovlivnit sám....Myslím na Tebe a posílám sílu jít dál :wink:
29. črc 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky potřebovala bych radu. Zítra jdeme k Brandejské domluvit se jak dál. Každopádně chceme IVF, ale nevím, jak to načasovat. Pokud bychom šli v srpnu, tak jeden víkend koncem měsíce musíme do zahraničí a hrozí, že by to mohlo vyjít na OPU, nebo ET, navíc začátkem září jedeme do Chorvatska, tak by to asi nebylo nejvhodnější jet po ET na dovču, ne? No a konce září opět musíme do zahraničí, což se opakuje situace ze srpna, takže reálně to vidím až na říjen, což je teda děs. Pořád přemýšlím, jestli to risknout dřív, nebo počkat až nebude nic hrozit....Co myslíte?
29. črc 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza taky mě to moc mrzí a hodně sil do dalšího boje

Jinak já včera opravdu ukecala Lovásovou na zítřejší OPU. Původně zmiňovala sobotu, ale když jsem jí nadhodila pátek, tak ani moc neprotestovala. takže jsem si včera večer píchla ještě 100 IU puregonu, pak můj oblíbený Clexan kvůli ředění krve a nakonec jsem si namíchala Pregnyl - jsem si vážně připadala jak feťák.
Zítra v osm nástup do Gennetu. bohužel jdu na řadu jako poslední, takže asi budu hlady a žízní šilhat :cry: .
Měla bych být v tom 3-lůžkovém pokoji.
Mimochodem - nejdete zítra některá na OPU?
29. črc 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek