Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
28. črc 2010

majcam citron?

majcam
28. črc 2010

někde jsem četla,že vitamín C zastavuje krvácení...

inza
28. črc 2010

majcam: citron?

darkwitch
28. črc 2010

majcam aha 😀

svetluska74
28. črc 2010

za chvíli vyrážím na kontrolu k Lovásové, tak dám nejpozději zítra vědět co a jak.

inza
28. črc 2010

@svetluska74: tak at ti to dobre dopadne

darkwitch
28. črc 2010

svetluska drzim palce 🙂

majcam
28. črc 2010

@inza tak co,jak ti je?

inza
28. črc 2010

majcam: se ani neptej. Nejak na me leze docela velka depka. Je to tak na poradnyho panaka ☹

darkwitch
28. črc 2010

inza chjo ☹ tak si dej panaka 😉

inza
28. črc 2010

dark: ja doma nepiju a ven nejak nemam naladu jit

evak99
28. črc 2010

@nannynka Vojtaje překrásnej 🙂 B. taky tlačí co 2h a nejen přes den! 😀

inza: co to čtu? ☹ je to definitivní?

dark: držím moc pěsti 🙂

jinak moc nestíhám dočítat 😉 ..jo a jak psala majcam, vit. C zastavuje krvácení.

majcam
28. črc 2010

@inza jojo depka je svině...,taky tady čumim do zdi,manža v práci,ještě,že tu je ten pes,už ani nezvedám telefony,to utěšování je ještě horší,ani nevim,jak to zvládnu jít do práce...,inzuš,hlavu vzhůru,třeba to ještě neni ztracený!!!!

inza
28. črc 2010

evak: jeste nevim

inza
28. črc 2010

@majcam: tak nejak. Jeste ze je doma cokl. Telefony taky neberu. Manza akorat prisel

evak99
28. črc 2010

@inza tak držím pěsti, aby nebylo! drž se!!!!

inza
28. črc 2010

majcam: tak jsme na tom stejne. ☹ a dalsi konzultace az nakonci srpna. dr ma 3 tydny dovolenou ☹

majcam
28. črc 2010

@inza neeeeeeee,to snad ne,ale nebyla jsi na krvi...

inza
28. črc 2010

@majcam: byla a negativni. Ja tam zasla rano, ale mela jsem tucha ze ne. ☹ A jeste tam byla strasne neprijemna sestricka. Proste ani napotreti, jak se rika do tretice vseho dobreho. Tak dneska sedim u PC a opet posilam zivotopisy jak diva

majcam
28. črc 2010

@inza no tak to je masakr!!! je mi to strašně líto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...,a nechcete zkusit přorozeně, a chvíli si od Caru odpočinout? Třeba najdeš práci a pak jak na potvoru hned otěhotníš,bývá to tak...,taky přemýšlím o změně,v gastronomii už zůstat nechci, ale vůbec nevim,co bych mohla dělat..,já jdu na konzultaci 12.8,ale nemám chuť jít do IVF...

inza
28. črc 2010

majcam: jasne ze to budeme zkouset samo domo, ae peci jenom chceme jeste nejakou konzultaci atd....Ted musme rzmyslet a spocitat jestli mame na uz plne placeny pokus a zda nam pak zbyde na splatky hyposky atd. Ja praci hledam zatim v oboru a pokud to pujde tak tam chci zustat, ale nevidim to moc realne. Jsem vzdy tvrdila ze nikdy nebudu delat obchodaka, ale asi me nic moc jineho nezbude nez se divat i v tomto odvetvi 😝
Stejne do dalsiho muzes az za 3 mesice.
Jinak u nas proc to nejde pricina naznama ☹

petap1
28. črc 2010

inza: moooc mě to mrzí...tolik jsem tomu věřila ☹ Tak moc bych ti to přála...Možná jak říká Majcam najdeš práci a pak se zadaří samo od sebe 😅

darkwitch
28. črc 2010

inza to me moc mrzi ☹ ☹ ☹ ach jo, to je tak nespravedlive 😠

petrita83
28. črc 2010

@inza moc mě to mrzí 😖 ☹ a přeju hodně sil do dalšího boje...

majcam
28. črc 2010

@petrita83 jak si dopadla?

inza
28. črc 2010

no je to dneska trosku na bednu.

@petrita83: jak jsi dopadla dneska?

pet.s
28. črc 2010

Tak děvečky..chjo..teda..já čekala lepší zprávy,ale nevzdávat se..je jediné, co mě drželon nad vodou. Budu držet palečky. 😒

betox
29. črc 2010

@inza achjo, je mi to moc líto. Fakt nejhorší je ta bezmoc, že to člověk nějak nemůže ovlivnit sám....Myslím na Tebe a posílám sílu jít dál 😉

betox
29. črc 2010

Holky potřebovala bych radu. Zítra jdeme k Brandejské domluvit se jak dál. Každopádně chceme IVF, ale nevím, jak to načasovat. Pokud bychom šli v srpnu, tak jeden víkend koncem měsíce musíme do zahraničí a hrozí, že by to mohlo vyjít na OPU, nebo ET, navíc začátkem září jedeme do Chorvatska, tak by to asi nebylo nejvhodnější jet po ET na dovču, ne? No a konce září opět musíme do zahraničí, což se opakuje situace ze srpna, takže reálně to vidím až na říjen, což je teda děs. Pořád přemýšlím, jestli to risknout dřív, nebo počkat až nebude nic hrozit....Co myslíte?

svetluska74
29. črc 2010

@inza taky mě to moc mrzí a hodně sil do dalšího boje

Jinak já včera opravdu ukecala Lovásovou na zítřejší OPU. Původně zmiňovala sobotu, ale když jsem jí nadhodila pátek, tak ani moc neprotestovala. takže jsem si včera večer píchla ještě 100 IU puregonu, pak můj oblíbený Clexan kvůli ředění krve a nakonec jsem si namíchala Pregnyl - jsem si vážně připadala jak feťák.
Zítra v osm nástup do Gennetu. bohužel jdu na řadu jako poslední, takže asi budu hlady a žízní šilhat 😢 .
Měla bych být v tom 3-lůžkovém pokoji.
Mimochodem - nejdete zítra některá na OPU?