• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@petrita83 no to snad ne, to přece není možný. Je mi to moc líto. Přece to musí někomu vyjít, vždyť máme 100% neúspěšnost :cry:
5. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 to je mi strasne lito, ja ti to tak prala :cry: :cry: :cry:
5. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox je to na h....ikdyž jsem věděla, že je něco špatně..stejně jsem doufala..teď se radí co se mnou dál..protože zase vyloženě mrcha neproběhla..nic mě ani nebolelo..prostě se asi vypařili :frowning2:
nanuky nemáme..tak že další pokus..tudududuuuu a kdo by na něj vlastně teď měl sílu :frowning2: to je fakt v pr..ani // nic nezaručej..tak čemu mám příště věřit...
Určitě se tady brzo někomu zadaří vždyť super smůla už si nás vybrala :frowning2: :frowning2:
5. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch držim ti palce!!!určitě budeš ta první včelka tady...
tohle je fakt hrozný... :frowning2:
5. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdy muzou byt videt //, zacinam mit tendenci zkusit testnout...
5. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita dekuju :slight_smile:
5. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 Fakt je to na h....Já to u tebe brala jako tutovku :angry: Přeju, ať se s tím brzo popasuješ a máš sílu jít dál
@darkwitch Tak teď je to holka fakt na Tobě :wink: Tak co, budeš testit? Pet.s tuším měla na testu // už 8. den po ET
5. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox urcite budu testit jen jeste nevim kdy :wink: puvodne jsem chtela az v pondeli nebo utery, ale nevim jestli to tak dlouho vydrzim...
5. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox já to jako tutovku nebrala..někde v zadu jsem to asi tušila...jen to nechápu :frowning2:
5. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 drz se holka, to je hrozne, nejdriv nadeje a pak tohle...
5. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 to je fakt děsný, jak píše dark, je to snad ještě horší, když máš naději, o kterou přijdeš, než když rovnou víš, že je to v pytli
@darkwitch já to chápu, jasně. Pak dej určitě vědět, moc Ti držím pěsti :slight_smile:
5. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox dekuju :slight_smile:
5. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen ještě dotaz..nevíte kdy HCG klesne na 0?no uvidíme..čekám kdy mi zavolaj..ale vlastně ani neřekli zda zavolaj dnes nebo kdy...tak že zase čekáme :frowning2:
Jinak tak nějak to cítím, že tohle je horší než // nevidět..já je vidím pořád..a přitom ... :frowning2: ale hrozný je všechno..a jsou i horší věci, tak že se budu muset vzpamatovat...
5. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 taky si myslim, ze tohle je horsi... drz se...
5. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no mě HCG kleslo až po revizi a to ještě ne hned na 0 :unamused:
5. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox tak že musim počkat až co se mnou udělaj..jasné..díky :frowning2:
5. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 třeba ještě udělají nějaké testy....
5. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox to asi jooo..no byla bych fakt ráda kdyby se na mě konečně někdo podíval :frowning2: protože mě i tak břicho sem tam zabolí..tak uvidíme kdy se ozvou..
5. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 jasný, držím pěsti :wink:
5. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak snad se ozvou brzo...
5. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
díky moc za vaší podporu
petrita tak držím palečky at hcg stoupá :wink:
5. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita jem i to moc líto ted jsem si to přečetla :frowning2: moc sem ti držela palečky aby to alespon nekomu vyslo
5. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja mela hcg kolem 100 prý to bylo biochemický tehu a chodila jsem každý týden na krev a trvalo to asi mesíc nez kleslo uplne na 0 nastestí sem na revizi nemusela
dark tak at aspon tobe to vyjde
5. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka díky, to jsou teda vyhlídky... :frowning2: aach joo..tak musim počkat až zavolaj a pak se uvidí.. :frowning2:
5. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 chjooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,nevím co k tomu dodat.... :frowning2:
5. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jsem napnutá jak kšandy na tvůj test... :wink:
5. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam já myslim, že to je výstižný..slova se hledaj fakt těžko :cry:
5. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam ja za chvili zacnu byt napnuta taky :slight_smile: a to jsem to doted neresila...
5. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam na vas dotaz, taky vsichni okolo co vedeli, ze jste sli na umele byli nervoznejsi nez vy jak to dopadne?
5. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi volala přímo doktorka..je to prý podivné..neví co si o tom myslet...možná se prý stala někde chyba třeba v laboratoři teď s tím 380 nebo minule s 530 nebo před tim..prostě to má stoupat a né takhle klesat..to jsme ale všechny věděly, co?nic méně jdu teda na UTZ ,,už,, v úterý ráno..a pak ještě na krev..tak uvidíme..kdyby se cokoliv dělo..jako mi bylo nějako ouvej..tak mám jet do nemocnice..super vyhlídky..
5. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek