Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
9. srp 2010

@majcam: ja to s tim spinenim mel ao vikendu, ale ted uz dobry. Ja taky normal skoro nepiju, ale tohle slo nejak samo....

petrita83
9. srp 2010

@inza 😀 to je jasné..ale zas to aspoň vyšlo levně 😉

inza
9. srp 2010

@petrita83: jj, ale musim rici ze jsem to fakt poorebovala. Uplne vypnout 🙂

majcam
9. srp 2010

@petrita83 ve čtvrtek..,jsem zvědavá co mi na to řekne,protože tyhle špinění jsem měla i po dvouch inseminacích. Vždycky jsem to normálně po IUI dostala a pak v půlce cyklu to bylo znova a trvalo to 14dní, tenkrát mě poslala na hormonální profil a ten dopadl dobře,takže nevěděla proč to tak je,a Daněk taky ne..a prý z ultroše by to být nemělo..

majcam
9. srp 2010

@inza ..aha takže to vypadá,že to je normální? No a když mě manža konečně "překecal" k sexu,tak jsme se táák snažili a mě se to nějak začlo zamlouvat,tak teď máme zase útrum 😠

petrita83
9. srp 2010

@inza to je to co taky potřebuju..tak že to chápu a doufám , že to pomohlo? já se v tom ještě pořád ještě motám..tak to neni nic moc..bojim se špatnejch zpráv, ale zase je lepší vědět na čem jsi než tohle..chci zas mít nějákej plán..teď se mi nějak zastavil čas 😒

petrita83
9. srp 2010

@majcam 😠 tak snad se to rychle přežene..ale já mám tohle trápení pořád taky..tak uvidíme co zítra vyzvim..

inza
9. srp 2010

@majcam: nevim zda to je normalni, ale podle me se telo nejak cisti od hormonu atd. Ja uz zase nasadila aloe vera na cisteni 😉. To mas dobry ze uz mas konzultaci takto brzo.
@petrita83 :neboj se zitra dozvis dobre zpravy. Jo pomohlo to a ani me nebylo druhej den blbe 😀

majcam
9. srp 2010

@inza to je to pitíčko s těma kouskama čehosi..?Nebo tabletky..

petrita83
9. srp 2010

@majcam jo jo určitě je nejlepší to pitíčko 😀 slyšela jsem že to hodně lidem pomohlo..my pijeme Alveo..to je podobná věc..

petrita83
9. srp 2010

@inza 😀 tak to je super..prostě to byla účinná léčba 😀 možná by jí měli předepisovat povinně

inza
9. srp 2010

@majcam: ne toto je o neco drazsi a je to od firmy LR. Pokud by byl zajem muzu sehnat

@petrita83: jo to by bylo dobre 😀

lucavka
9. srp 2010

@pet.s - ahojky, no my sme obě začali stimulovat a podle toho, co říkala sestřička u dárkyně se to nějak nepovedlo. Ještě nevím podrobnosti... Ale stát se to může...

petrita83
9. srp 2010

@lucavka 😠 to je pech, ale te´D už se to určitě povede 😅 a jak to vypadá s tou neschopenkou?už ti jí prodloužili?

majcam
9. srp 2010

@inza prosím,prosím,mám otázečku, za jak dlouho se mám hlásit na pracáku a co mám mít s sebou? A ještě jedna pls: když nemám vybranou dovolenou a končím v práci,tak mi jí musí proplatit? Nebo si jí mám vybrat a pak mi napíšou výpověď po vybrání? Děkuju

inza
9. srp 2010

@majcam:myslim ze do 6 prac.dnu od toho co jsi v praci skoncila. Urcite myslim ze zapoctovy list, pak nejaky papir o vydelku kvuli tomu aby vedelii kolik ti maj dat, ja mela s sebou i vypoved. Proste vsechny papiry co me dali na personalnim jsem s sebou na pracak vzala a oni si vybrali co potrebovali. Jinak dovcu by ti meli proplatit. Ja si ji proplatit nechala

darkwitch
9. srp 2010

tak jeste nekoncim Hcg je 49, ve stredu jdu na kontrolni odber...

inza
9. srp 2010

dark: tak to je zatim dobre 😀

betox
9. srp 2010

@darkwitch jéé, to je fajn, naděje tu ještě je 😉

darkwitch
9. srp 2010

to jo jsem do toho telefonu strasne koktala, protoze jsem cekala nula a ona pozitivni 😀 tak si myslim, ze kdyz ta ms prisla a test byl negativni a ted je pozitivni, ze to treba bude dobre... se krapet klepu 🙂

darkwitch
9. srp 2010

jdu si uzit dva dny tehotenstvi 😀

betox
9. srp 2010

@darkwitch tak si ráno udělej test. A ta MS byla normální? Někdo menstruuje v těhu klidně i 3 měsíce

darkwitch
9. srp 2010

@betox byla/je normalni, jenom jsem pred ni dele spinila, ale za to mozna muze ten utros... tak uvidime ve stredu... jestli to klesne tak budu brecet nanovo... nevadi...

majcam
9. srp 2010

@darkwitch jééééééé,hurá....

darkwitch
9. srp 2010

takze jsem na tom jako petrita, cekam co to udela...

inza
9. srp 2010

dark: ale porad tam je nejaka nadeje

betox
9. srp 2010

@darkwitch vy nás teda s petritou napínáte 😉 Mě začíná bolet břicho a v kříži jako před mrchou 😒

darkwitch
9. srp 2010

inza presne tak je tam nadeje... jsem si tu nadeji cele dva dny nechtela pripustit a ted jsem se rozhodla, ze si ji uziju 😀

darkwitch
9. srp 2010

betox promin, bych to radsi mela jasne bez toho napinani, ale kdyz to vyjde tak budu rada i tak 🙂

majcam
9. srp 2010

Ty jo,to jsou záhady tady.... 🙂