• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@darkwitch to mě taky zajímá :grinning:
12. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 :grinning: tak snad to nekdo bude vedet...
12. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch taky doufám :grinning: zatím nás nechávají v napětí :grinning:
12. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 a ze jsme si napeti uzili uz dost...
12. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch mám se objednat do nemocnice..,do jakýkoliv, zatim teda nevim kam budu volat,a jak to budu objednávat, ale třeba někdo z holek vědět bude,jak se to dělá.. :wink: má se jít po menzes,ale já jak teď špinim,tak nevím jestli se mi něco rozjede,a ani nevim jaké jsou čekačky...
12. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 uz jsi se opila? a pomohlo to?
12. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam tak to je hloupe... jeste hledat nemocnici a kdovi jak dlouhe jsou lhuty... a dostala jsi k tomu nejakou zadanku nebo doporuceni?
12. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste by me zajimalo za jak dlouho po te laparce budu moc jit na KET... jestli teda mrazacci prezijou...
12. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ano mám na všechna vyšetření žádanky..,rovnou mi vzali v gennetu krev na nějaké mutace,nebo co, jak ti je?
12. srp 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch to je taky otázka,dr mi řikala,že před i po laparce má být chráněný sex,před proto,kdyby se náhodou otěhotnělo,tak to to embryjko spláchne a po je to proto,že je zvětšený "otvor" a může se tam dostat nějaká infekce..
12. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam nic moc... hlavne mi vsichni prejou vsechno nejlepsi k svatku... no, neni to nejlepsi den... jeste chraneny styk, to mam teda radost...
12. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch dr mi nabízela buď to vyšetření bez narkozy,ale to je prý nepřesné,anebo rovnou laparku,tak jsem na to kývla,ať se na to pořádně podívaj a rovnou ať mi to tam vymetou :slight_smile:
12. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jéé,tak vše nejlepší k svátku...dneska je Dak?! :slight_smile:
12. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam jasne dneska je dark :slight_smile: to si nevedela :slight_smile: no ja mam prave tu bez narkozy za sebou a tam zjistili, ze to neni uplne vporadku a ted na laparce musi zjistit co tam je v neporadku
12. srp 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: u me je taky jedina laparka co jeste nemam za vysetreni. jinak pak mam uz vsechno.

dark: je vse nej, akorat to ted asi bude vyznivat trosku blbe. Tak si dj nejakeho panacka at to splachnes ty negativni veci
12. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ještě pořád ne..nějak jsem alkoholu úplně odvykla.. :sunglasses: ale na sobotu mám naplánovanou velikánskou oslavu, naroznin, svátku a zasnoubení..tak že se do toho pořádně položim..všichni budou čučet..protže si mysleli že jsem v tom..
12. srp 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch všechno nejlepší :grinning:
12. srp 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam ahaa tak pakdej vědět jakou nemocnici zvolíš..no to je teda děs..to zas budou čekačky..ale možná že to budou dělat v gyncentru kam jsem chodila před tim, to by mohli ne?
12. srp 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuju :slight_smile:

@petrita83 uzij si oslavu :slight_smile:
12. srp 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch pokusím se...nálada je u mě jkao na houpačce, tak snad bude dobře.
12. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 to se nedivim, jsem na tom podobne... a manza se sice snazi pomoct, ale moc mu to nejde, jeho rada tak nebud smutna uplne nepomaha... i kdyz vim, ze pro nej je to taky tezky, nejak nemuze rozdychat kdyz brecim...
12. srp 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tak to znám až moc dobře..pro mě je nejhorší jak se vždycky ptá..co je? co se děje..a já nic..nech mě..ne a on se pořád ptá..a to mě rozbrečí..te´d už řikám rovnou ať nerejpe nebo budu brečet..ale je fakt že pro ně to taky není easy..myslim, že do poslední chvíle věřil že je to ok..ale nebrečí..
12. srp 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak nejak to je... jo je to pro ne taky tezke... jsou to nase zlaticka :slight_smile:
12. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch všechno nejlepší k svátku, máš krásný jméno :wink:
Jinak laparku v Gennetu opravdu nedělají. Doporučuju Gyncentrum v Hloubětíně, mě tam poslala Brandejská a já tam byla moc spokojená :wink:
12. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox a jak dlouho si čekala,
12. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza já myslela,že laparku máš za sebou..,tak to třeba tam může být problém..
12. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox tak tam jsem chodila před tim..aspoň to tam znám a když řikáš že dobrý..vim kam jít až mě tam pošlou :grinning:
12. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam cca týden na konzultaci s konkrétním doktorem a pak další týden na zákrok (ale já už měla tu diagnostickou laparku za sebou, tohle bylo kvůli tomu nádoru na vaječníku). Každopádně to šlo fakt rychle.
12. srp 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 já tam byla fakt spokojená a že těch laparek mám za sebou už dost.... :unamused:
12. srp 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: ja mam hysterku :wink:
@petrita83: tak to ns te mega oslave poradne splachni. Nekdy to je potreba. Me to trochu pomohlo. Doporucuji ale na rano pripravit cesnecku, samaritana ..... :grinning:
12. srp 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek