Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😃
majcam
12. srp 2010
@betox a kolik se tam platí..
majcam
12. srp 2010
@inza aha a já si nějak zapamatovala,že si předtim psala,že ti tam jenom něco nadbytečného ufikli.... 😉
petrita83
12. srp 2010
@betox :-S 😃 tak aspoň že to jde rychle..
petrita83
12. srp 2010
@inza to jooo tu si navařim..tu miluju vždycky za všech okolností a z toho komatu co mě v so potká mě snad postaví na nohy 😃 budu mít minimálně 4,9 (promile 😃 )
majcam
12. srp 2010
to zase na tu laparku budou chtít předoperační od obvodního..,?
cibka
12. srp 2010
holky ja bych taky mela začít v září stimulku teda ppokud zmizí cysty
na 4d jsem taky byla prý kvůli tomu jestli jestli tam nejsou nejaké patologické zmeny a vse bylo ok
u nás se přehnala pekná bourka a ted pujde asi na prahu
inza
12. srp 2010
@majcam: jo Danek rikal ze tam neco "plandaveho"ufik 😃
@petrita83: tak pak jeste toho samaritana, me fakt pomaha a prijde me lepsi nez alka saltzer (ci jak se to pise).Jo a cesnecka na to nema chybu. Ja ji taky muzu kdykoliv
majcam
12. srp 2010
@cibka tady už to je 😉
inza
12. srp 2010
sem ted dorazil nejaky dest a v dalce je slyset bourka.Jestli prijde tak uz vidim jak se pes stehuje do koupelny 😃 nema rad bourku
majcam
12. srp 2010
@inza a to ti ufik naživo?
mandre
12. srp 2010
U nás je úplně černo, fouká vítr a trochu prší...
Inza: já právě mám taky tu hysterku s ustříhnutím kousku plandavé sliznice, ale říkali, že vejcovody průchodny, děloha v normě...
Majcam: hysterka je v narkoze 😃 😃 :-p
majcam
12. srp 2010
@mandre aha,tak v tom mám pěknej bordel,protože jsem si právě myslela a pamatovala,že ty a inza jste na tom byli a že vám tam něco ufikli,tak jsem myslela,že jste byli na té laparce...
darkwitch
12. srp 2010
tady se ted taky pekne zatahlo a ja se akorat chystam jit s mamkou na kafe a az prijdu tak si hezky otevru lahev vina 🙂 jsem dostala k svatku od tchyne 🙂 asi bych si mela cestou domu koupit cesnek 😃
inza
12. srp 2010
majcam:hysteriskopie je taky v narkoze kratky pak se dospis a jdes domu
inza
12. srp 2010
dark:nebo kravu na silny vyvar to je jak cesnecka skoro
petrita83
12. srp 2010
@darkwitch 😃 😃
petrita83
12. srp 2010
@inza o co jde? po dalšim náročnym dni v práci mi to nějak nepálí 😃 samaritana, ..me fakt pomaha a prijde me lepsi nez alka saltzer ...
petrita83
12. srp 2010
jo tady už taky leje ale nevzdáváme se a jdeme za chvíli na beach 😃
petrita83
12. srp 2010
laparka, hysterka...musim si o tom ještě něco přečíst začínám být z toho lechce poblouzněná 😃
majcam
12. srp 2010
@petrita83 to vypadá spíš na vodní pólo 😉
cibka
12. srp 2010
me po laparce rekli ze máme dodržet sestinedelí
inza
12. srp 2010
@petrita83: no treba misto cesnecky pokud ji nestihnes uvarit. Srovna vetsinou zaludek a to jak po chlastu tak me i treba po blbym jidle kdyz nesedne
inza
12. srp 2010
@petrita83:hele mate ploutve na ten beach 😃 😃
cibka
12. srp 2010
@inza jo jo ploutve bude potřebovat 😃 😃
majcam
12. srp 2010
@cibka no to je teda paráda..a mimčo k tomu dávaj,když se jedná o šestinedělí :-o
cibka
12. srp 2010
@majcam 😞 to práve ne to natom není fér
mandre
12. srp 2010
Tak holky, je po dešti, svítí sluníčko 😃 😃
cibka
12. srp 2010
a musí na to bej normálne předoperační ja nastoupila v pondelí, uterý mee operovali a v pátek pustili
cibka
12. srp 2010
@mandre tak to můžes hodit jeste opalovačku :-N
majcam
12. srp 2010
@cibka to je takhle dlouhý?

Začni psát odpověď...

Odešli