Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mandre
12. srp 2010

majcam: to je normální operace...jako slepák apod.

majcam
12. srp 2010

@mandre aha,to je teda paráda,to se na to teda těšim,a nevim jak to vydržim bez manži,jsme tak trochu závisláci 😉

mandre
12. srp 2010

majcam: a to tě poslala Lovasová? z nějakého konkrétního důvodu, podezření apod.?

majcam
12. srp 2010

@mandre ano Lovásová mi nabídla právě tu hysterku nebo laparoskopii,ale prý ta hysterka neni přesná,tak jsem ji kývla na laparku,jsme po neúspěšném 1.IVF,tak mi dala žádanky úplně na všechno...

cibka
12. srp 2010

@majcam no asi záleží i na nemocnici nekde třeba nechavají i kratší dobu

majcam
12. srp 2010

@mandre mě už dělali jednu laparoskopii slepáku a potom mi řikali,že mi skoukli i můj vnitřek a že to bylo v pořádku, ale to už je 8 let,a bůhví jestli si to dobře pamatuju.. 😉

majcam
12. srp 2010

@cibka .. 🙂 jo tak podle toho budu vybírat 🙂 ,a jsou pak nějaké bolesti?

mandre
12. srp 2010

majcam: no tak vidíš, víš do čeho jdeš...já mám z operací bobany 😝

majcam
12. srp 2010

@mandre já se akorát vždycky bojim abych usnula a abych se neprobudila při akci...,iá vim,že je to asi blbost,že tě hlídaj,ale mám to nějak v sobě..

cibka
12. srp 2010

@majcam trochu me bolelo břicho ja po narkoze dycky zvracim tak při to to bolelo jako čert 1 den jsem mela zavedený hadičky na odkapávání krve tak to trochu šponovalo ale druhej den to vyndali a uz to bylo lepší neboj to zvladnes

cibka
12. srp 2010

@majcam jinak samotná operace je hotová do 30 minut

majcam
12. srp 2010

@cibka chudáku zvracíš..to já naštěstí nic..

cibka
12. srp 2010

@majcam no ja mam problém i kdyz mam vstát to se mi motá hlava a hrozí ze se nekde slozim takz musim pekne pomaloučku 🙄

inza
12. srp 2010

no me narkoza taky nedela dobre. Taky to pak jde ze me ven.... 😝

majcam
12. srp 2010

@inza takže kvůli laparce si už budu muset pořídit tu košilku...

cibka
12. srp 2010

@majcam 😀

inza
12. srp 2010

majcam: ja myslim ze to i to tricko zvladne ne? 😀 Kdyz je delsi tak je jedno zda to je triko ci kosilka 😀

majcam
12. srp 2010

@inza asi bude muset,hrát si na to,že jsem si košilku zapoměla,to už mi asi neprojde,zase lepší,než tam lítat v tom jejich andělíčku 😀

betox
12. srp 2010

@majcam je potřeba klasický předoperační vyšetření. Záleží na jakém jsi pokoji. U mě nebyl už volný standard, tak jsem musela na nadstandard, kdy nejlevnější je 4 lůžák za 1000,-/noc. My tam ale byli 2 noci ve 2, 1 noc dávají po operaci automaticky na JIP a pak jsem tam byla sama 😉. Jinak já mám normálně problémy se žaludkem a zažíváním, natož po narkoze. Ale tady to bylo poprvé, kdy jsem vůbec nezvracela. Říkali mi, že dávají speciální injekce proti zvracení....Fakt se to nedá se státním vůbec srovnat.

majcam
12. srp 2010

@betox děkuju...,kdy budeš testit?

betox
12. srp 2010

@majcam ni zač 😉 No já nevím, jestli to vůbec stihnu, podle všech příznaků je mrcha za dveřma 😒

majcam
12. srp 2010

@betox 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..né nadarmo se jí říká mrcha 😠

betox
12. srp 2010

@majcam no přesně. Ale přece nás ta bestie nedostane 😉

darkwitch
12. srp 2010

tak ted se te laparky fakt desim a sestinedeli, no, dohaje a kde mam ten cas asi brat 😒
byla jsem s mamkou na kafcu (teda dala jsem si horkou cokoladu) a akorat se mi povedlo nezmoknout, ted si davam to vinecko od tchyne, vypila jsem pul sklenicky a uz se mi slusne mota hlava...

majcam
12. srp 2010

@darkwitch 😀 ,já se radši ještě nenapila..,taky z té laparky mám vítr,a to jsem to ještě neřekla manžovi,že bude abstinence,no ten nebude vůbec chápat,když jsme se domluvili,že budem zkoušet přirozeně..a kondom jsem snad v životě ani nepoužila,ani nevim jak na to 🙂 ,se budu muset zeptat mladší ségry 🙂

darkwitch
12. srp 2010

@majcam manzovi se abstinence taky libit nebude... tak ja kondom pouzivala pokazde kdyz jsem si zapomnela vzit prasky... ja byla ale blba...

majcam
12. srp 2010

@darkwitch 😀 😀 ,se to tady nedávno řešilo kolik se mohlo ušetřit za antikoncepci...

darkwitch
12. srp 2010

@majcam presne jsem se mela nechat zbouchnout v osmnacti, jenze ja byla tak hodne ditko: skola, prace a pak konecne nastal cas na miminko a nejde to...

petrita83
12. srp 2010

ušetřila bych aspoň bambilion 😀

darkwitch
12. srp 2010

to jo usetrila bych dost 🙂 hlavne jsem prestala brat antikoncepci a pak jeste pul roku pouzivala kondomy no to bylo taky dost zbytecne...