• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@petrita83 jsem ti uplne zapomnela pogratulovat tak vsechno nejslepsi k svtaku, narozeninam a zasnoubeni :wink:
15. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak bohužel, mrcha se rozjela docela fest a mám pocit že silněji než standardně. Testovat budu zítra a ve středu na krev, teď už je to asi stejně jedno. Takže jestli u nás tento rok ještě něco bude, tak možná někdy před vánoci KET a to se říká kdoví jestli. :frowning2:
16. srp 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

@svetluska74 tak to mě moc mrzí :frowning2: To smolné období tady snad neskončí :frowning2:
16. srp 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox co naděláš. Celou dobu stimulace jsem byla psychicky až nebývale v pohodě, nenervovalal jsem se, neplašila, prostě jsem to brala tak, že dopadne dopadne, nedopadne, jede se dál. Ono stejně nic jiného nezbývá. Máme zamraženo na 3 KETy,tak třeba něco z toho vyjde. Jinak - asi narozdíl od vás ostatních - máme již rok zažádáno o adopci, takže když nic jiného, tak bychom se tak cca do 2 let mohli dočkat nějakého díťátka.
Sice je fajn, že vím, že po KET mohu otěhotnět, ale co je mi to platné, když ze sedmi transferů se to podařilo-nepodařilo jednou.
16. srp 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

tak jsem zpět z dovči...nestíhám dočítat...zatím co jsem viděla není moc povzbudivé :frowning2:

Dark...moc mě to mrzí ..
světluška...tak to je moc hezké, že máte rozjetou i adopci ... držím palce ať se děťátka dočkáte co nejdříve :slight_smile:

Jinak my jsme zahájili snažení, tak uvidíme jak to půjde :slight_smile:
16. srp 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetluska74 máš pravdu. Já se taky snažím vnutit si racionální přístup, nicméně ne vždycky se mi to daří... :unamused: Zrovna včera jsme se s manželem o adopci bavili, tak uvidíme....Kromě toho jsme se včera dozvěděla, že další 2 známé jsou těhotné, přičemž jedna rodila loni v listopadu....

@petap1 ahojky, tak jak bylo na dovče? Držím palečky, ať snažení korunujete úspěchem :wink:
16. srp 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že se k Vám takhle lezu, ale zanedlouho nás bude čekat v Gennetu PGD (preimplantační genetická diagnostika) nebyla jste taky některá na stejný metodě?? Nevím co mám čekat a na co se mám připravit.
16. srp 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: Dovolená byla moc hezká..sice jsme se nedostali do Alp kvůli počasí, ala za to jsme se podívali po ČR :slight_smile: Uvidíme uvidíme..jsme s Daňkem domluveni, že to zkusíme do října a v Listopadu by jsme když tak šli na IVF..no uvidíme :slight_smile: Moc ti přeju, aby se i vám konečně zadařilo...jak to teď vlastně máte naplánované ?
16. srp 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 tak to je fajn, u nás je taky moc hezky :wink: No, já jsem teď po IUI, ale mám neblahý pocit, že opět nic. Mám stejné příznaky jako před mrchou a včera na testu ani ťuk. Ve středu musím do Prahy , tak pokud nedorazí mrcha, tak si skočím na krev, ale myslím, že na to ani nedojde.... :unamused: Jinak začátkem září jedeme na dovču, takže pak IVF...
16. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: JJ tady je taky moc hezky :slight_smile: Uvidíš, když tak se po dovolence celý odpočatí pustíte do IVF a to by bylo aby nebylo :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 :wink: , jasně :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: vitej zpet z dovci. Co pekne odpocinuta zrelaxovana..... :grinning:
svetluska: podle me by jsi mela na krev uz dneska ci nejpozdeji zitra
16. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: JJ vcelku odpočatá jsem :slight_smile:..je tu ale tolik práce, že už zase nevím, že jsem měla dovču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co ty...jsi v Praze ??
16. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza proč myslíš? Je to klasická MS, tak už je asi jedno, zda půjdu zítra nebo ve středu (mimochodem, ve středu do bude 14 dnů od ET)
16. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap:jo to je vvzdy po dovce. Ze te pak zahrnou praci a ze jsi mela dovcu pak ani nevis. Ne ja vcera odjela z Phy asi na 14 dni resp do pristi nedele. Ted jsem na Vysocine a pristi vikend se presunu do Jizerek kde bude i manza. Ja 30 musim byt v Pze protoze jdeme na konzultaci co bude dale. Jinak probiha domaci snazenicko :wink:

svetluska: prijde me lepsi jit napocatku mrchy nez pozdeji. Ale je to jenom muj nazor
16. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: Jj jako by si tu práci pro mě schovávali :rolling_eyes: Tak to se máš, hned bych taky zase někam vyjela :slight_smile: To jsme na tom teď stejně...domácí snaženíčko to jistí :slight_smile: Jsem moc zvědavá co Dr. vymyslí....musí něco vymyslet...musí to nějak jít !
Jinak prý existuje Jonášova metoda...na jiné diskusi to řešily...prý podle data narození a tak, nějaký astrolog určí, kdy je nejlépe počít...kamarádka mi to poslala..tak jsme to zkusili..ale to bylo jen určené na netu...no uvidíme :grinning: ..prý se tam posílá nějaká přihláška a oni ti to postaví na míru :slight_smile: Tak nevím....proč to nezkusit, že :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 já jsem si nechala poslat výpočet od Jonáše před x lety. Byl to výpočet na rok, ale bohužel u nás to nefungovalo :frowning2: Nicméně jsem na něj nezanevřela a stále si myslím, že pokud není někde nějaký problém, tak to funguje :wink:
16. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap:tu mam uz doma. Jo posles jim prihlasku a penizky a oni to polsou zpatky. ja to posilala pres net vsechno. Prihlasku naskenovanou atd....Ja to posilala primo do toho centra na Slovensko resp jssem komunikovala s dcerou pana Jonase a myslim ze vypocet delal on
16. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox, Inza: tedy to jste napřed..já teprve zjistila, že to existuje...koketuju s tím, že to taky pošlu :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrita: my měli taky oslavu :grinning: , manža 35 a jeho babička 83 :grinning: , objednala jsem nádherný dort s lesním ovocem...mňam...a byli jsme se podívat na bratránkovo týdenního chlapečka, no krásnej, takový miniaturní nožičky s ponoštičkama, tiše jsem zaviděla, zase ze mě od té doby stříkaj mateřský hormony, nebo co to je...to je hrozný, když si vzpomenu před cca 5 lety, jsem byla absolutně v klidu, co se týká dětí, nic to se mnou nedělalo :unamused:
Ach jooo... :confounded: :dizzy_face:
16. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre poledne :slight_smile:

16. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsem se rozloucila s intimkama, vratila jsem se k vlozkam... uz me to toci, doufam, ze hcg bude dole, zacinam se toho obavat...
16. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1: pokud chcces mam kontakt primo na to centrum a mam i tu prihlasku muzu preposlat celej mail. Pokud chces kdyztak pisni do IP mailovou adresu a preposlu

dark: neboj bude

no myted taky snazenicko nemame nebot ja jsme mimo domov a manza je teda slameny vdovec :wink:
16. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza uvidim za dve hodiny, jestli teda budou mit vysledky, doufam, ze jo, urcite to zas obrecim a zitra uz budu v praci a tam teda brecet nechci...
16. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: JJ napíšu email...moc děkuju :slight_smile: Uvidíme jestli mi na to manža když tak přistoupí :slight_smile: Teď jsme to udělali a říkal, že je to naposledy, že nebudee jak cvičené opice na povel...tak uvidím, ale určo si o to napíšu :grinning: A jak dlouho to podle toho zkoušíte ?

dark: Určo bude nula, uvidíš. A ty jsi tedy byla těhu, ale pustilo se ? Promiň, že se ptám, ale nestíhám dočítat :frowning2:
16. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svetluska74 a zjistili příčinu proč se to nedaří, tak alespon, že máš nějakou naději v podobě adopce.Ale čekat 3 roky na dítě, to je síla. My čekali u Báry 10 měsíců od podání žádosti na OPD a u Daníka jsme žádost ani podanou neměli. Prostě si na nás vzpomněli, že už máme kubánskou holčičku, tak jestli bychom nechtěli ještě kubánského kluka. :grinning:
16. srp 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap jo, jsem si pripadala jak na houpacce, v patek prisla ms tak jsem to orvala, v pondeli mi rekli gratulujeme jste tehotna kontrola ve stredu a ve ctvrtek mi volali no, tak potracite...
16. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: tak to mě moc mrzí..a to ve středu na kontrole viděli, že je něco špatně ? A proč ti volali až ve čtvrtek ?
16. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem jim rikala, ze mam ms a v tu stredu to byla krev, ale vysledek meli az ve ctvrtek
16. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ve ctvrtek mi volali, ze doktorka chtela kontrolni krev v pondeli (dneska) a tak jsem rikala, ze jsem byla ve stredu a ona aha tak uz tu mam vysledek potracite...
16. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek