• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
Ahoj holky
@darkwitch
@petrita83 ty jo,to je furt nějaké zdržování u vás,dejte odpo vědět,třeba už to bude ta 0...
18. srp 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam no je to děně na dlouho..a to mě štve asi nejvíc..snad je odpol budou mít a budou negativní...to nám přeju oběma :confounded:
18. srp 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
To jsem na to zvedava, posledni dobou mam nejak smulu, vcera jsem jenom prosla bez listku metrem a uz me chytil revizor, jsem byla pekne nastvana...
18. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky musíme věřit,po každé bouřce se vyjasní..
@darkwitch a co v práci...
18. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch :confounded: za koli to bylo..to je fakt k nasr...ale jak říká macjam..po bouřce se vyjasní..tak na to už faakt netrpělivě čekám :grinning:
18. srp 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 já taky,do pěti dnů mám dostat mrchu,ty jo to už je druhá od IVF..to to letí,ale nic to nemění na tom, že už asi dvanáctý den špiním..nesnáším intimky,Lovásová mi v mezidobý navrhla IUI,než budou všechny výsledky, ale asi na to nepůjdu,když si představím,že po každé pomoci z Caru půl měsíce špinim a nemůžem se snažit přirozeně, to už mě taky neba... :unamused:
18. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
dark: ja myslim ze Langerova ma snad jeste tento tyden dovcu
18. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrita za 700, asi budu jist do konce mesice suche rohliky, v praci je to des, vsichni mluvi o propousteni a panuje tu nervozita... Na konika koukam v mobilu...
18. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam já vim je to děs..to mě už to snad přešlo, ale zas nevim kolikátej den cyklu teď vlastně jsem , když podle Lovásové jsem to měla mít až za 14dní a měla jsem to už min.týden , ale jen 2dny..já bych IUI asi zkusila..uvidíme co mi dnes..nebo zítra řekne...potřebuju plán, stůj co stůj :grinning:
18. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@darkwitch ty brďo no tak to je síla..ale smůlu už máš vybranou..snad..tak že teď už může být jen líp..doufám..jinak v práci držim palce..ještě že já tady mám relativní klid..ikdyž to taky neni ideal.
18. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
dark: tak drzim palce at se to tebe netyka to propousteni. Jiank s revizorem to je ale smula
18. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 já bych DC počítala od toho minulého týdne jak si to měla 2dny,když jsem se ptala dr.,jak mám to špinění (byla jsem u ní,když jsem 4dny špinila),kdyby se mi to další den rozjelo do mrchy,tak jestli to mám počítat jako DC, i když bych to dostala vlastně do 14 dnů,tak mi řekla,že jo,že to mám počítat,i když by to nebylo v obvyklém termínu. I když u tebe to mohla být krev,jak se čistíš..., :unamused:
18. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už máte výsledky?
18. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
prijde me ze nekdy to je veda tohle pocitani :grinning:
18. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem objednala tu imunologii a jsme objednaný k dr.Vorlíčkové,akorát ta prý sídlí o pár čísel dál,než mám uvedeno na žádance,no tak snad mě pochopili a nejsme objednaní třeba na pyly :slight_smile:
18. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@inza to jo teda,do té doby než jsem přišla do caru jsem to počítala od skončení mrchy,takhle jsem byla neznalá... :unamused:
18. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
..takže jsem tenkrát dr. tvrdila,že to dostávám po dvaceti dnech :slight_smile:
18. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam díky, tak já to tak budu počítat :grinning: cítím se jak kdy, ale myslim že už je to lepší..zkoušim na to zapomenout(ale po každý když jdu do Gennetu a vidim všude ty těhulky tak je mi zase hůř :cry: ..ale zkoušim plánovat co dál..tak doufám, že se dnes dovolám a uslyšim nějákej new baby plan..nejvíc se bojim toho , že při dalšim IVF nezůstanou zase žádný sněhuláčci..pak to bude děsnej stres...
A co ty?fakt nezkusíš IUI?
18. srp 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@inza :grinning: :grinning: přesně malá násobilka na to nestačí :grinning:
18. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
18. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
majcam: myslim ze to jsi asi nebyla jedinna. Ja na imunoogii byla u pani primarky. Ale myslim ze ty jejich dve ordinace moc daleko od sebe nesidlej
18. srp 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Zas mam volat zitra, to je des
18. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jdu volat..asi zbytečně co?
18. srp 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
výsledky tam bohužel dnes nejsou..a ještě protivná sestra... :angry: :angry:
18. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak to teda nic moc. Rekla bych ze zacinaji tezce nestihat
18. srp 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
inza to jo... tak by meli zacit rikat at si volame dalsi den...
18. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
dark: jo to mas pravdu. Clovek by byl mozna klidnejsi ten den, kdyz by vedel ze ma volat az druhy den......
18. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
hlavne ty ucty co budu mit za telefon...
18. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
dark: jo to mas pravdu.
18. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ted me to uz ani nenervuje jen cekam kdy si me zase pozvou...
18. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek