Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
16. srp 2010

majcam: ja musim rici ze me ta psychika nejak trosku miji.....Zasesi rikam ze treba do 4 vseho dobreho.No uvidime s taky jak se domluvime na konzultaci

majcam
16. srp 2010

@inza to jsem si právě všimla,že si v pohodě..klobouk dolů,já většinou nejvíc vyšiluju,když jdu do něčeho nového a tím IVF bylo,to mě hodně sebralo...

inza
16. srp 2010

majcam: 😀 . Proste ti nic jineho nezbejva. By se z toho musel clovek leda zblaznit

darkwitch
16. srp 2010

inza nekdy si myslim, ze k tomu zblazneni nemam zas tak daleko 😀

inza
16. srp 2010

dark: jo to snad ale kazdy....porad jsou nejake situace na zblazneni

darkwitch
16. srp 2010

inza to je pravda to ma asi kazdy...

inza
16. srp 2010

dark: 😉 . v kolik mas rano volat?

darkwitch
16. srp 2010

inza v devet

pet.s
16. srp 2010

@majcam až půjdeš na 4 IVF, tak už bude ostřílená snažilka a nebudeš to prožívat. 😉

svetluska74
17. srp 2010

@inza ahoj všem, taky jsem si říkala, že před 3IVF mě ta psychika míjela - byla jsem celou dobu v pohodě, až se i manžel divil 🙂 . Po transferu jsem se nenervovala. Dneska jsem si dělala TT, ale už předem jsem věděla výsledek - po té poměrně silné MS nemohl být jiný než negativní. Takže zítra jedu do Gennetu na krev a pak hurá do jiných aktivit - cvičení, škola atd. Máme zamraženo na 3KETy, tak jednou to snad vyjde. Ten jediný transfer ze sedmi (zatím), který tenkrát vyšel, byl taky po KET.

betox
17. srp 2010

Dobré ránko,

@svetluska74 máš můj velký obdiv 😉
@darkwitch držím palce, ať je to OK

svetluska74
17. srp 2010

@betox díky, ale za co?

betox
17. srp 2010

@svetluska74 za to, jak to bereš, za to, že jsi podstoupila 7 transferů, za to, že jsi se rozhoupala zažádat o adopci.... 😉

svetluska74
17. srp 2010

@betox to je jednoduchý. Nechceme zůstat sami, o dvojčata (po KET) jsme přišli ve 22TT, takže jakmile jsme nabrali sílu, zkoušíme to dál. Tu adopci navrhl manžel, mě to taky napadlo, ale bála jsem se jak by to přijal, takže mě moc příjemně překvapil. No a počet těch transferů vyplynul ze situace - respektive z počtu zamražených embryí po OPU.
Ale abych zase ze sebe nedělala hrdinku, taky přijdou chvíle kdy sedím a brečím, že to nevyšlo, ale jak už jsem psala - stejně to tím nezměním.
Holky, držte se. Jednou to vyjde nám všem!!!

betox
17. srp 2010
inza
17. srp 2010

svetluska: to mate dobry ze mate alespon nanuky. Nam na nanuky nezbylo ☹ resp embryjka to nevydrzela do casu zmrazeni...

inza
17. srp 2010

dark: tak jak jsi dopadla?

petrita83
17. srp 2010

@darkwitch - děkuji moc za přání 😀 jinak jsem se právě vrátila z výletu TRopical Island u Berlína a doporučuju všem..nádhernej relax 😀 to jsem potřebovala..na den mít pocit, že jsem na dovolené 😀
@svetluska74 - tak to mě moc mrzí..ale ne Ket můžeš jít už v září ne?zkus to brát z té lepší stránky- máte nanuky..tak že to s nima rčitě vyjde 😀 budu držet palce..jinak ta adopce už mi taky vrtá v hlavě..ale je to tak na dlouho..asi lepší zažádat čim dřív tím líp!
@mandre - tak aspoň že oslava byla fajne 😀 ta naše se taky povedla až na ty přání ..něcio do kočárku..jo hormony se mnou taky dělaj divy..jsme teď nějáká ještě protivnější 😀 snad to přejde a nezůstane mi to 😀 jinak co se týče dětí já nebyla v klidu nikdy 😀

Teda holky teď jsem Vás tak nějak rychle dočetla a pročetla a teda..tady je docela slušná depka 😀 co???no já se vůbec nedivim...nějak nám ta úspěšnost tady kulhá..ale myslim si že se ta smůla musí někdy prolomit a pak budeme mít všechny dvojčata..jo chtěl abych tomu věřit..nějradši mám ty řeči, že to že to teď u nás dopadlo takhle na h...neni konec světa..příště se to povede 😀 vždycky si řikám jo jasně..jen si žvatlej a pouštim to ven..ale je to fakt musíme si řikat že se to příště povede, než se z toho zblázníme..
Pro mě je nejhorší ten časovej horizontz..všechno to strašně dlouho trvá a výsledek vždy nejistý..ale myslim, že když jsem Vás teĎ doetla, že nemám nárok si stěžovat..zdá se že jsme docela fit..1IVF se skoro povedlo..tak nesmim panikařit..hlavní je zdraví..a toho nám všem přeju pořádnej kotel..

@darkwitch - tak jak si dopadla? já tam asi půjdu ještě dens nebo zítra..taky si už přeju 0 ..a hlavní nový začátek..vůbec nevim kolikátej jsem teĎ jako den cyklu..podle doktorky jsem měla mrchu mít za 14dní já jí už měla min.týden, pak špinění, teď zas nic...je to total zmatek..

darkwitch
17. srp 2010

Ahoj tak hcg kleslo z 22 na 20 a zitra mam jit na dalsi krev, nevim kde mi ji chtej porad brat moje jedna viditelna zila je cela rozpichana... Uz chodim do prace a po trech tydnech doma se na net nedostanu...

inza
17. srp 2010

dark: takze ted budes porad chodit na krev nez ti to klesne?

majcam
17. srp 2010

@darkwitch no na to,jak si měla malé HCG na začátku,tak ti to teda klesá pomalu,se mi zdá... ☹

petrita83
17. srp 2010

@darkwitch teda to fakt nějak neklesá.. 😢 já jdu zítra taky na krev..tak se tam potkáme 😀 a doufám, že už jsi jdu konečně pro 0 a přeju jí i Tobě..to jsou ale blbá přání...

majcam
17. srp 2010

@darkwitch měl by si tě někdo vzít z doktorů a zkouknout tě,jako Petritu...

petrita83
17. srp 2010

@majcam , @darkwitch - jo jo majcam má pravdu..to tě nikdo nevzal na UTZ a mluvila jsi s doktorkou, nech se k ní přepojit, vždyť já jí po každém odběru krve musim volat, aby mi řekla co dál..se sestřičkama už se nebavim.

majcam
17. srp 2010

@petrita83 akorát,jak holky řikaly,tak už má možná její dr.Langerová tu dovolenou...,no ale je tam plno jiných dr. 😉

alexicka
17. srp 2010

Ahoj holky, tak mám za sebou první ivf a bohužel nedošlo ani k ET ( rozpadlá embrya ccc 8). Tak jsem ☹ a nemohu se stále z toho vzpamatovat. Na druhý pokus tedy půjdu za 3 měsíce, je potřeba ke každému novému ivf podpisy reversů?Má drahá polovička totiž odjíží na půl roku do USA, proto ta otázka.
Děkuji

pet.s
17. srp 2010

@alexicka no já myslím, že ano, že jsme to podepisovali při každém IVF, ale jak chceš jít na IVF bez manžova sperma? nebo máte zamraženo?

petrita83
18. srp 2010

@alexicka to je mi moc líto 😢 tohle byl vážně nějakej špatnej turnus..snad se nám všem příště zadaří 😒

darkwitch
18. srp 2010

Asi me klepne, mate pravdu priste budu chtit mluvit s doktorkou, usetrim si nekolikere brani krve, dosem mi email, ze Brandejska videla muj odber s pondeli a mam za tyden prijit na dalsi...to sem tam dnes nemusela chodi a jeste me boli ruka jak me nabodla a stejne to neteklo a musela mi brat krev z te moji chudinky jedne zili ktera je videt a je uplne rozpichana...

petrita83
18. srp 2010

@darkwitch 😖 taky jsem tam dnes byla, prý budou výsledky odpol...to jsem tedy zvědavá 😖 no určitě už mluv jen s doktorkou..vždyť já tam před tím taky lítala jak blbec...a vlastně kdybych se na doktorku obrátila hned mohla jsme si ušetřit cca týden nervů a doufání atd...no budu volat odpol snad tam výsledky budou, budou negativní a doktorka mi sdělí new plan...doufám.