• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
petap: neboj vse bude ok. Vam to alepekne jde bez te asistence :wink:
23. srp 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nannynka: JJ jenže mě dali léky a já teď nevím či je brát, nebo ne...endokrinolog. tam dnes není :frowning2:

inza: Jj vypadá to, že domácí snažení nám svědší....teď jsme se snažili podle Jonáše, co jsem si našla na netu :grinning: :grinning:
23. srp 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: a zitra tam endokrinolog je? Pokud jo tak jeden den bez leku se nezblazni
23. srp 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
@berounanda držím na zítřek pěsti. Primářka to určitě zvládne na jedničku :wink:
@petap1 no super, já to věděla, potichoučku gratuluju :slight_smile:
@inza poslala jsem Ti IP :wink:

Jinak se mi ta bestie rozjela včera s týdenním zpožděním, zrovna když jsme byli v zahraničí, takže výborná cesta....
23. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 Držím palečky !! Určitě se zadaří :wink:
23. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox Díky moc!!
23. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka děkuju moc za palečky :slight_smile:

Inza: Snad tam bude...nemůžu se dnes dovolat :frowning2: Na krev do Gennetu, ale půjdu až ve středu, jestli bude // sílit a pak se musím objednat na příští týden, jelikož příští sobotu jedeme na Krétu. Jinak bych šla na UZ až co nejpozději...děsím se toho, že zase budeme čekat na srdíčko :frowning2: Chci tam jít jednou a dost.
23. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 držim moc palce :wink: určitě to dobře dopadne...moc ti to přeju a taky doufám, že se na nás brzy štěstí usměje...tak tfuj, tfuj a krásné dálnice :grinning:
23. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita83: Děkuju a doufám, že jsem ten startovní bod od kterého už budou jen a jen dobré zprávy pro nás všechny :grinning:
23. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 :grinning: :grinning: tak to taky doufám..a teď se tady strhne lavina dobrých zpráv :grinning:
23. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mám na Váss jednu otázku,jestli mi poradíte.V úterý minulý týden jsem byla na ET,zavedli mi 2 embryjka po 5denní prodloužené kultivaci.Samozřejmě jsem to nevydržela a dnes z ranní moči si udělala test.Je positivní i když čarky jsou trošku slabčí,ale dobře viditelné.Jsem 6 dní po ET.Je to možné,tak brzy?Byl to GS mamatest,který stanovuje HCG již od 10MIU.Zkusila jsem proto ještě jiný test který není tak citlivý a tam nic.Je možné,že by mohlo jít o těhotenství,ale hodnota hcg je ještě nízká a proto jí mene citlivé testy nedetekují jěště?Jinak ten druhý test byl dělaný už z naředěné moči,ne z té úplně ranní a ještě vím že falešně positivní může být i po pregnylu nebo ovitrelle,který mi podali před OPU,ale to bude zítra již 14 dní.Poradte prosííííím........... :frowning2:
23. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 Jaky Ti dali ? Pokud Euthyrox nebo Letrox (resp. pokud mas snizenou fuknci) tak tam jsem si 100% jista, ze brat. U hyperky nevim :frowning2:.
23. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plasice - možné to určitě je..ten test je hodně citlivej :grinning: držim palce...bohužel nevim za jak dlouho odejde Pregnyl z těla :confounded: ..tady máš hodnoty HCG ..je tam i po Pregnylu..tak na to jukni...http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343
ještě bych vydržela a za 2dny zase testla a pak zas...když tak někam zajdi na krev a budeš vědět..hlavně buď v klidu a nestresuj se tím..určitě to dobře dopadne..držim palce!
23. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nannynko já mám zvýšenou, takže mám Thyrozol. ten se podle internetu může v malých dávkách. No volala jsem do Gennetu a řekli, že mi Dr, zavolá, tak uvidím co mi řekne :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 drz se, drzim Ti
23. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 - jejky, tak to sú novinky, ja som sem len tak nahliadla a Ty máš //!! Gratulujem. A áno, máš pravdu, teraz sa bojíš za krv, potom sa bojíš za srdiečko. Potom príde kontrola, či srdiečko stále bije. Potom je kontrola krvi a čakanie na výsledky, následne kombinácia s UTZ, či nie je riziko genetickej vady. A ďalšie krvné testy. Mne vyšli zle a poslali ma na odber plodovej vody, ale dopadlo to oki. Proste princíp - neustále sa bojíš, asi sa o neho prestaneme báť až po maturite :slight_smile: :grinning:
Inak mne sa darí, testy dopadli nakoniec oki. Môžem Vám potvrdiť, že amniocentéza nie je taký strašný zákrok, zatiaľ nám to nijak neublížilo a hlavne - pochváliť musím Gennet, znova sa mi potvrdilo profesionálne vyšetrenie.
Inak - čakáme chlapčeka :slight_smile:

ahojkyy
23. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 - ja som mala pregnyl pred OPU, následne som testovala 10 dní a už to bolo miminko :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@plasice - ano, plasice, ja som mala 5 dní PK a následne 5 dní po ET pozitívny test a som v 19 tt. Takže áno, je to možné a potichučky gratulujem k tehotenstvu, hlavne nech to vydrží ďalej, staraj sa o seba :slight_smile:
23. srp 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
plasice - za 14 dní už ovitrelle musí byť mimo tela. 100% :wink:
23. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s - ahoj pet.s, bola si prosím ťa na amniocentéze? Je to 100 %? Čo Ti povedali?

dík ahojkyy
23. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nannyko: Tak mi volal Daněk a prý to nevadí, že se to dá brát i v těhu a že mám docela nízké dávky....no a pak jsem se zázrakem dovolala k mému endokrinologovi a jdu tam ve dvě a vymění mi léky :slight_smile: Nechápu sice proč mi nedal léky pro těhu rovnou, když věděl, že se o mimi snažíme, ale což...hlavně, že mi je vymění :grinning:
23. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyy: Jé moc gratuluju :slight_smile: Ty si tedy taky musím vytrpět všechno, viď :unamused: Tak ti přeji, ať si zbytek těhu jen a jen užíváš v klidu :grinning:
23. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.No já zase dneska dopadla,šla jsem k Dr. na UZ před IUI, tam vše krásné, sliznice, folikul 19,6mm - ve středu IUI :rolling_eyes: , ale nemám z toho vůbec ale vůbec radost........výsledky 4D UTZ ukázaly, že malý myom opět povyrostl na cca 3cm, takže mě Dr. žene na laparku s hysterkou do Gyncentra, páč to vypadá, že asi zezadu deformuje dělohu :rolling_eyes: a možná roste z děložní stěny směrem do dělohy a k ústí vejcovodu........mám dost fakt už :frowning2: :unamused:
Tak aspoň Petap ať už to tady prolomí.....

Betox: jak to tam probíhá, v tom Gyncentru?
23. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre :confounded: :cry: to je mi moc líto..tak že IUI odpadá a místo toho laparo s hystero..to je teda děs :cry: ale určitě to bude dobré, tam ti to všechno dají do pořádku a pak už Vám ve vašem snu nebude nic bránit...alespoň že jsou důkladní a na tohle všechno včas přijdou...
Já bych si fakt neměla stěžovat, zítra jdu na UTZ před IUI, pokud to nedopadne..tak se svět nezboří, viď?jsou důležitější věci..zdraví..tak ti ho mooc posílám a taky sílu!!bude dobře..držim palce!
23. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ahojkyy tak to je supeeeer. :grinning: já testovala až 10den a skoro nic tam nebylo, až později byly krásně vidět..prostě každý tomá úplně jinak :grinning: návod prostě neni...
23. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 na to IUI půjdu, to Dr. se s ničím nevylučuje....akorát ta laparka mě teda děsí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
23. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: Kurňa už..taky by to už chtělo nějaké to štěstíčko pro tebe :angry: Chjo, tak aspoň držím palce :slight_smile:
23. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre ahaa, tak to je dobře že to jde :sweat_smile: ..a na tu lapárku by si teda šla jen v případě že by IUI neklaplo, viď? jéé tak to na to IUI možná půjdem spolu :grinning: já uvidim zítra zda to klapne a kdy středa, nebo čt..doufám, že budu mít jen dobré zprávy..

Holky když jsem objednaná na zítra k Brandejské, tak se musim zase nahlásit na recepci?asi joo, že jo..když stejně nevim kde ordinuje..díky.
23. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 Jj, půjdu ve středu. Ale vzhledem k tomu, jak jsem z toho zase rozhozená, tak tomu moc nedávám :rolling_eyes: :unamused:
Jo nejdřív na recepci, Brandejská ordinuje dole naproti recepci.
23. srp 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre a v kolik?tak já uvidím zítra..no já jsem z toho všeho..,neúspěchu 1IVF rozhozená tak, že tomu taky moc nevěřim..ikdyž bych chtěla mooc..hlavně doufám, že tělo dělá co má :grinning: že se nefláká :angry:
23. srp 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek