Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
23. srp 2010

petap: neboj vse bude ok. Vam to alepekne jde bez te asistence 😉

petap1
23. srp 2010

nannynka: JJ jenže mě dali léky a já teď nevím či je brát, nebo ne...endokrinolog. tam dnes není ☹

inza: Jj vypadá to, že domácí snažení nám svědší....teď jsme se snažili podle Jonáše, co jsem si našla na netu 😀 😀

inza
23. srp 2010

petap: a zitra tam endokrinolog je? Pokud jo tak jeden den bez leku se nezblazni

betox
23. srp 2010

Dobré ráno,
@berounanda držím na zítřek pěsti. Primářka to určitě zvládne na jedničku 😉
@petap1 no super, já to věděla, potichoučku gratuluju 🙂
@inza poslala jsem Ti IP 😉

Jinak se mi ta bestie rozjela včera s týdenním zpožděním, zrovna když jsme byli v zahraničí, takže výborná cesta....

berounanda
23. srp 2010

@petap1 Držím palečky !! Určitě se zadaří 😉

berounanda
23. srp 2010

@betox Díky moc!!

petap1
23. srp 2010

Děvčátka děkuju moc za palečky 🙂

Inza: Snad tam bude...nemůžu se dnes dovolat ☹ Na krev do Gennetu, ale půjdu až ve středu, jestli bude // sílit a pak se musím objednat na příští týden, jelikož příští sobotu jedeme na Krétu. Jinak bych šla na UZ až co nejpozději...děsím se toho, že zase budeme čekat na srdíčko ☹ Chci tam jít jednou a dost.

petrita83
23. srp 2010

@petap1 držim moc palce 😉 určitě to dobře dopadne...moc ti to přeju a taky doufám, že se na nás brzy štěstí usměje...tak tfuj, tfuj a krásné dálnice 😀

petap1
23. srp 2010

petrita83: Děkuju a doufám, že jsem ten startovní bod od kterého už budou jen a jen dobré zprávy pro nás všechny 😀

petrita83
23. srp 2010

@petap1 😀 😀 tak to taky doufám..a teď se tady strhne lavina dobrých zpráv 😀

plasice
23. srp 2010

Ahoj holky,mám na Váss jednu otázku,jestli mi poradíte.V úterý minulý týden jsem byla na ET,zavedli mi 2 embryjka po 5denní prodloužené kultivaci.Samozřejmě jsem to nevydržela a dnes z ranní moči si udělala test.Je positivní i když čarky jsou trošku slabčí,ale dobře viditelné.Jsem 6 dní po ET.Je to možné,tak brzy?Byl to GS mamatest,který stanovuje HCG již od 10MIU.Zkusila jsem proto ještě jiný test který není tak citlivý a tam nic.Je možné,že by mohlo jít o těhotenství,ale hodnota hcg je ještě nízká a proto jí mene citlivé testy nedetekují jěště?Jinak ten druhý test byl dělaný už z naředěné moči,ne z té úplně ranní a ještě vím že falešně positivní může být i po pregnylu nebo ovitrelle,který mi podali před OPU,ale to bude zítra již 14 dní.Poradte prosííííím........... ☹

nannynka
23. srp 2010

@petap1 Jaky Ti dali ? Pokud Euthyrox nebo Letrox (resp. pokud mas snizenou fuknci) tak tam jsem si 100% jista, ze brat. U hyperky nevim ☹.

petrita83
23. srp 2010

@plasice - možné to určitě je..ten test je hodně citlivej 😀 držim palce...bohužel nevim za jak dlouho odejde Pregnyl z těla 😖 ..tady máš hodnoty HCG ..je tam i po Pregnylu..tak na to jukni...http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...
ještě bych vydržela a za 2dny zase testla a pak zas...když tak někam zajdi na krev a budeš vědět..hlavně buď v klidu a nestresuj se tím..určitě to dobře dopadne..držim palce!

petap1
23. srp 2010

nannynko já mám zvýšenou, takže mám Thyrozol. ten se podle internetu může v malých dávkách. No volala jsem do Gennetu a řekli, že mi Dr, zavolá, tak uvidím co mi řekne 🙂

nannynka
23. srp 2010

@petap1 drz se, drzim Ti

ahojkyy
23. srp 2010

@petap1 - jejky, tak to sú novinky, ja som sem len tak nahliadla a Ty máš //!! Gratulujem. A áno, máš pravdu, teraz sa bojíš za krv, potom sa bojíš za srdiečko. Potom príde kontrola, či srdiečko stále bije. Potom je kontrola krvi a čakanie na výsledky, následne kombinácia s UTZ, či nie je riziko genetickej vady. A ďalšie krvné testy. Mne vyšli zle a poslali ma na odber plodovej vody, ale dopadlo to oki. Proste princíp - neustále sa bojíš, asi sa o neho prestaneme báť až po maturite 🙂 😀
Inak mne sa darí, testy dopadli nakoniec oki. Môžem Vám potvrdiť, že amniocentéza nie je taký strašný zákrok, zatiaľ nám to nijak neublížilo a hlavne - pochváliť musím Gennet, znova sa mi potvrdilo profesionálne vyšetrenie.
Inak - čakáme chlapčeka 🙂

ahojkyy

ahojkyy
23. srp 2010

@petrita83 - ja som mala pregnyl pred OPU, následne som testovala 10 dní a už to bolo miminko 🙂

ahojkyy
23. srp 2010

@plasice - ano, plasice, ja som mala 5 dní PK a následne 5 dní po ET pozitívny test a som v 19 tt. Takže áno, je to možné a potichučky gratulujem k tehotenstvu, hlavne nech to vydrží ďalej, staraj sa o seba 🙂

ahojkyy
23. srp 2010

plasice - za 14 dní už ovitrelle musí byť mimo tela. 100% 😉

ahojkyy
23. srp 2010

@pet.s - ahoj pet.s, bola si prosím ťa na amniocentéze? Je to 100 %? Čo Ti povedali?

dík ahojkyy

petap1
23. srp 2010

nannyko: Tak mi volal Daněk a prý to nevadí, že se to dá brát i v těhu a že mám docela nízké dávky....no a pak jsem se zázrakem dovolala k mému endokrinologovi a jdu tam ve dvě a vymění mi léky 🙂 Nechápu sice proč mi nedal léky pro těhu rovnou, když věděl, že se o mimi snažíme, ale což...hlavně, že mi je vymění 😀

petap1
23. srp 2010

ahojkyy: Jé moc gratuluju 🙂 Ty si tedy taky musím vytrpět všechno, viď 😒 Tak ti přeji, ať si zbytek těhu jen a jen užíváš v klidu 😀

mandre
23. srp 2010

Ahoj holky.No já zase dneska dopadla,šla jsem k Dr. na UZ před IUI, tam vše krásné, sliznice, folikul 19,6mm - ve středu IUI 🙄 , ale nemám z toho vůbec ale vůbec radost........výsledky 4D UTZ ukázaly, že malý myom opět povyrostl na cca 3cm, takže mě Dr. žene na laparku s hysterkou do Gyncentra, páč to vypadá, že asi zezadu deformuje dělohu 🙄 a možná roste z děložní stěny směrem do dělohy a k ústí vejcovodu........mám dost fakt už ☹ 😒
Tak aspoň Petap ať už to tady prolomí.....

Betox: jak to tam probíhá, v tom Gyncentru?

petrita83
23. srp 2010

@mandre 😖 😢 to je mi moc líto..tak že IUI odpadá a místo toho laparo s hystero..to je teda děs 😢 ale určitě to bude dobré, tam ti to všechno dají do pořádku a pak už Vám ve vašem snu nebude nic bránit...alespoň že jsou důkladní a na tohle všechno včas přijdou...
Já bych si fakt neměla stěžovat, zítra jdu na UTZ před IUI, pokud to nedopadne..tak se svět nezboří, viď?jsou důležitější věci..zdraví..tak ti ho mooc posílám a taky sílu!!bude dobře..držim palce!

petrita83
23. srp 2010

@ahojkyy tak to je supeeeer. 😀 já testovala až 10den a skoro nic tam nebylo, až později byly krásně vidět..prostě každý tomá úplně jinak 😀 návod prostě neni...

mandre
23. srp 2010

@petrita83 na to IUI půjdu, to Dr. se s ničím nevylučuje....akorát ta laparka mě teda děsí 😝 🙄

petap1
23. srp 2010

mandre: Kurňa už..taky by to už chtělo nějaké to štěstíčko pro tebe 😠 Chjo, tak aspoň držím palce 🙂

petrita83
23. srp 2010

@mandre ahaa, tak to je dobře že to jde 😅 ..a na tu lapárku by si teda šla jen v případě že by IUI neklaplo, viď? jéé tak to na to IUI možná půjdem spolu 😀 já uvidim zítra zda to klapne a kdy středa, nebo čt..doufám, že budu mít jen dobré zprávy..

Holky když jsem objednaná na zítra k Brandejské, tak se musim zase nahlásit na recepci?asi joo, že jo..když stejně nevim kde ordinuje..díky.

mandre
23. srp 2010

@petrita83 Jj, půjdu ve středu. Ale vzhledem k tomu, jak jsem z toho zase rozhozená, tak tomu moc nedávám 🙄 😒
Jo nejdřív na recepci, Brandejská ordinuje dole naproti recepci.

petrita83
23. srp 2010

@mandre a v kolik?tak já uvidím zítra..no já jsem z toho všeho..,neúspěchu 1IVF rozhozená tak, že tomu taky moc nevěřim..ikdyž bych chtěla mooc..hlavně doufám, že tělo dělá co má 😀 že se nefláká 😠