• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
Ahoja, tak už jsem zpět ...místo v 10h jsme přišli na řadu v 11h ale mě to nevadilo..čím později tím líp..řikala jsem si..jiank to zábava teda nebyla, ikdyž přítel se faakt snažil...kupodivu i přes to strašný utrpení který ráno absolovoval prý bylo spermio v normě :grinning: :grinning: tak huráá...zítra to prý máme podpořit, tak to už bude snad zábavnější :grinning: sestřička byla mooc milá a Daňek byl ok, vlastně jsem ho ani neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita: Ta supeeer, tak hezky doma podporujte :slight_smile: A jak to, že jsi Daňka neviděla ?? :confused:
26. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 My jsme to podpořili včera, říkala Dr., že vajíčko je oplodnitelné tak do 8 hodin po ovulaci :grinning: , dnes jsem nasadila Utrogestan.
26. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 Nebyl u hlavy :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre a co pak já vim kdy u mě nastane?bála jsem se říct o ten UTZ :angry: jouda prostě..prý dens nic, pojistit zítra..a nasadit Utroš, jaké máš dávky?
26. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: :grinning: :grinning: To jo, ale musel tam přijít ne :sweat_smile: A nebo je tam nějaká plenta :confused: ?
26. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre, @petap1 přesně nebyl u hlavy, taky ze mě viděl jen to nejlepší :grinning:
26. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 mám 1-0-1, od včerejška trošku špiním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@petap1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no ale jestli byla Petrita v tranzu, tak se nedivím, že ho přehlídla při příchodu :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre tak dávkování máme stejné :grinning: ..to špinění asi nebude nic špatného asi jen důsledek toho šťourání, zabydlování nebo tak něco ne? :astonished:
Jo v tranzu to jsem byla..no asi kolem mě prošel ale pak jsme ho přes nohy už neviděla :grinning: prý je mám dlouhý :grinning: :grinning: :grinning: to je sranda...
26. srp 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrita, mandre: Já se z vás picnu :grinning: Tak koukám, že i takhle je to plození legrace :grinning:
26. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 velikááánská :grinning:
26. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petap ja kdyz jsem cekala jestli bude hcg klesat nebo stoupat tak jsem se rozhodla, ze si tu chvili, ze jsem tehotna uziju, ze kdyz to nedopadne bulet budu stejne a nemusim byt smutna a vynervovana celou dobu...
26. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me Brandejska na 1. IUI rikala, ze to bude vterinka a ze uz nebudu chtit jinak az zjistim ze jsem tehu
26. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 gratuluju ke krásnému Hcg :wink:
26. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch :grinning: tak to nevim..
26. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no my jsme se s manžou schodli, že už nás nebaví tam pořád jezdit...tohle bylo 5.IUI :angry:
26. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83
@petap1
no já jsem dneska snědla vtipnou kaši :grinning: :grinning: ....však ono mě to zase přejde....nahoru, dolu :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre naše 1.IUI a druhé odkládám až po všech vyšetřeních..tedy na neurčito.., přijde mi že šance je strašně malá..
26. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre jo jo to známe :grinning: já jsem dneska taky relativně ok :grinning: uvidíme zítra..tak že teď už jen čekat 14dní..ty už jen 13 :grinning: to se povleče :confounded: ikdyž asi ne tak hrozně jako po iVF..
26. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 malá je, to je pravda, ale větší, než doma :unamused: ....já jsem pravděpodobně měla biochemický těhu při 3.IUI :rolling_eyes: ...33DC
26. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 Jj, já jsem vlastně ani nikdy nebyla na krvi, páč kvůli tomu nepojedu do Prahy 90km, a tady jsem to nijak neřešila.
26. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre ahaaa..no tak třeba to teď při 5 klapne :grinning: všechno máš parádně nachystaný, tak proč by ne..jasně to si řikám taky že je šance větší než doma..ikdyž zase hodně dělá psychika a ta je doma přeci jen lepší :grinning:
no 90km je pěkná štreka..to je jasné..a teď půjdeš na krev, nebo uděláš jen test...na krev se může, ale nemusí, viď?
26. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: děkuju :slight_smile:

dark: JJ máš pravdu, měli by jsme se radovat, brečet můžeme vždycky, že :wink: Jen je těžké to dodržet..někdy se bojím, že když se k mimi upnu a nevyjde to, že to bude horší než když budu realista :sweat_smile:

petrita: šance je sice malá, ale vím o pár co se jim to povedlo..třeba budeš jedna z nich :grinning:

mandre...myslím, že ten humor zase chvíli vydrží viď :grinning:

Jinak se ty dny opravdu vlečou...ještě, že jedeme na dovču. I když si říkám, že 14 dní, oproti dvou měsícům po revizi není nic :grinning:
26. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 teĎ jsme jeli asi 1,15hod. až do Gennetu, jinak to je tak na 1,45hod. (máme rozkuchanou dálnici v Lovosicích :angry: )...testovat uvidím, nevím, musela bych zakoupit...
psychika jooo, tak tu vlastně vidíš, v jakým jsem stavu :grinning: :grinning: ...to nevím, jestli mám šanci :sweat_smile:

@petap1 jo, než půjdu 14.9. na to vyšetření do Gyncentra, to zas bude psycho.
26. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: Tam to znám..jezdím za rodičema do Mostu...je to pěkný mazec :frowning2:
No, tak to na tom budeme stejně...já 13.9. UZ a ty 14.9 G. ....tak to si asi psychoticky hezky popovídáme :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 Ty jsi z Mostu? :grinning: :grinning: Tam jsem se narodila, jinak jsem z Chomutova, ale už 10 let bydlím v Teplicích :sweat_smile:
Už aby byla hotová, to budeme jezdit tak 3/4 hodiny do Prahy :wink: :wink:
To jo, mě v případě neotěhotnění teď, čeká laparka s hysterkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže žádná pozitiva a sociální jistoty. :pensive:
26. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: Tak já jsem na tom stejně, jen jsem skončila v Praze :grinning: Ale neboj, tohle právě bude začátek těch pozitiv a jistot :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 Já jsem byla v Praze 6 let ve škole, to jsem si pak našla ex. (z Teplic), tak jsem zde, teď už teda s někým jiným :grinning: :grinning: .
26. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: No já šla zase do Práglu po škole a už tu zůstala :grinning:
26. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem to dneska už nevydržela a nechala si v laberce nabrat HCG.Jsem 26DC a 9den po ET.A HCG je 115,7!!!!!!!Jasně pozitivní!!!!!V pondělí ofiko test v gennetu.Myslíte,že je ta hodnota dobrá?Boji,bojim......... :slight_smile:
26. srp 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek