• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
@sarik1 to je supeeer!snad mě to tak yněkdy ,,brzy,,potká :grinning:
25. srp 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no už aby :grinning: :sweat_smile:
25. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: tak to asi opravdu bude kluk jako buk :grinning:

Teď jsem volala do Gennetu..tak zatím to v PC není :rolling_eyes: , ale sestřička, mi to zkusí zjistit...tak uvidím jestli něco vyšťourá :grinning:
25. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mela stesti uz to tam je konecne 0, ale stejne me to rozesmutnilo, hlavne to, ze se raduju z 0
Petap drzim palecky co to da...
25. srp 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: tak gratuluji i když k smutné záležitosti. Aspoň budeš moc začít nanovo :wink: A to ti to řekly hned, ju ?
25. srp 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prý už to poslali, ale u mě se to nějak neaktualizuje :frowning2: Sestřička je ale milá a zkusí mi to vytelefonovat :grinning:
25. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dneska mi to rekli hned, by me zajimalo podle ceho to delaj...
25. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak at ti brzo rekne dobre zpravy...
25. srp 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak HCG 235 či 275 teď nevím...prý je to OK...UZ 13.9. k Daňkovi...bojim bojim :unamused: HCG odpovídá 4 i 5 tt já si myslím, že jsem dle ovulky na konci 4tt, ale podle MS na začátku 5tt.
25. srp 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 nooooooo, tak to vypadá dost dobře :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

@darkwitch a taky dobrý :dizzy_face:
25. srp 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: No čekala jsem vyšší, ale je pravda, že jsem den po očekávané MS...a sestřička říkala, že je to OK :slight_smile: Ještě si zajdu v pondělí na kontrolní HCG ať jedu na dovču trošku v klidu. No ale s toho Daňka mám vítr....přeci jen mi poprvé řekl on, že je to špatně :frowning2:
25. srp 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 a co je špatně?
25. srp 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: Když jsem tam k němu šla potvrdit srdíčko, tak řekl, že je to zamklé těhu...a mám strach, aby se to neopakovalo :frowning2:
25. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 no to jo, ale teď je HCG v pohodě, tak se zatím určitě nic neděje...dej si pořádnou dávku kyseliny listové a Utrogestan. Jinak ta čekačka je děsná....ale tak :dizzy_face: , všechny se bojí, já budu určitě taky, ty seeeš těhule, tak nebooooj :dizzy_face:
25. srp 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: Jj musím to prní těhu pustit z hlavy. Víš, já už teď na HCG a příznaky nevěřím..ono je totiž u zamklého těhu vše navenek v pořádku. Zjistí se to až na UZ...ale huš s tím pryč....samozřejmě jsem šťastná jak blecha :grinning: Nebýt té první zkušennosti, tak bych byla asi více v pohodě :wink:
25. srp 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: moooc děkuju za povzbuzení :wink:
25. srp 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 Jj, to jsou obraty v psychice...to já znám, střídá se mi depka s euforií :grinning: ...maniodepresivní psychóza :grinning: :grinning:
Jen mě zajímá...ty si testila už před očekávanou MS?...jsi měla nějaké příznaky?...nebo jen tak cvičně :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petap neboj vsechno bude dobre, uvidis krasne srdicko
25. srp 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: :grinning: :grinning: Tak to je přesné..psychóza :grinning: Já testila 3 dny před. Zařekla jsem se, že nebudu, ale pak mi dali ty léky na štítnou, tak sjem testila, kdyby byl duch, abych si hned jela vyměnit léky :slight_smile: No a duch vylezl odpoledne před plánovanou MS :slight_smile: Jinak mě akorát sem tam zabolely prsa, ale to jsem přikládala příchozí MS a ještě to nebylo pořád, vždy jen po chvilkách :slight_smile:

dark: moc moc v to doufám...asi mě na ten UZ manža bude muset odnést, páč nebudu schopná tam dojít..natož vylézt na to lehátko :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 :Budu na Tebe moc myslet. Ja se s Vojtiskem probala az do 16.tt a myslim, ze pet.s taky dlouho v noci cvakala zubama...ono zazit zamlknuti (u me 14.tt - muj doktor mi pak na druhe tehotenstvi na UTZ meril tlak az po vysetreni a UTZ delala jeho kolegyne, podruhe jsem na tom byla jako dark - hcg v krvi ale nizke a klesajici) nebo to co Pet.s....to pak mas problem na to lehatko vylezt. Moc na Tebe myslim a koukej si uzit dovolenou. Moc Ti ji preju.

My se pomalu balime, v sobotu jedeme do Vidne na koncert U2, tak Vojtik bude poprve usinat s babickou a v zahranici :wink:
25. srp 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu pozdravit :wink:

Koukám, že dobrá zpráva Petap moc, moc držím palce, vím jak je to těžké, pořád ještě se bojím, přesně jak píše Nannynka.

Mějte se všechny moc fajn :slight_smile: :wink: :slight_smile:
25. srp 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap1 měla jsem 285 \HCG a bylo tam jedno.-))))
jinak přesně ja napsala nanynka..já se ještě dnes hlídám moc se mazlit s bříškem a nebo se radovat, co kdyby to nevyšlo. :unamused:
25. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musim rict, ze od te doby co nam Vojta prestal dychat tak mam takove obcasne zachvaty ze bych se na nej nemela tak upinat, ze o nej muzu hodne rychle prijit. A na druhou stranu bych ho kvuli tomu nekdy sezrala laskou...chjo a mamem to na celej zivot.
25. srp 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

holčinky moc moc děkuju za podporu. Jsem ráda, že tu jste a pochopíte můj strach. Zatím se právě neumím moc radovat, snad si to pak vynahradím a budu skákat štěstím do stropu :slight_smile: Máte pravdu i v tom, že dokud miminko nedržíte v náručí, tak není nic jisté..no a pak už je to strah na celý život, že :wink:
26. srp 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch :confounded: já vim..nic moc veselého..ale je to prostě v tomhle případě ta lepší varianta :unamused:
26. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 tak dobré zprávy!!!hurá..držim palce a´t jde všechno tak krísně dál a na UTZ uvidíte to nejkrásnější srdíčko :grinning: :grinning: neboj, neboj..je to určitě super!
26. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za chvilu zas letim na IUI dnes je tam pan doktor Daněk tak uvidíme :confounded: neznám ho.tak snad bude v poho..jinak přítel dnes řek že už tam na odběr nikdy nejde, že tak hrozný videa co tam pouštěj ještě neviděl..že mu z toho pan... ..zaběhl až do těla :grinning: :grinning: prý jestli z toho dnenšího vzorku něco bude tak jedině holka :grinning: co tím myslel? :grinning: :grinning: stejně ho tam zase příště doženu :grinning:
26. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrata83: :grinning: :grinning: Tak moc moc držím palečky :slight_smile: A neboj Daněk je v pohodě :slight_smile:
26. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 Tak držím palce... :dizzy_face:
@petap1 já si připadala jako blbec, když se mi klepaly nohy na tom lehátku :grinning: :grinning: ....to se totiž nedalo vůbec ovládat :grinning:
26. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: To jsou nervy, viď...a to má být plození zábava :grinning:
26. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek