• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

17. ledna 2017 
@cibka gratulka,tak šup šup ať je další těhulka :wink: ,jo a mě berou taky na čas :wink:
1. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam :grinning: ty úplně básníš :grinning:
1. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: jsi ted na pracaku ci jak to mas?
1. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza no včera se to nejak táhlo to byli nervy v čekárně jestli tam ty cysty jsou nebo ne ale čekání stálo za to a pak jsem čekala si 20minut na léky
1. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam děkuju, no ja poslední dobou čekam asi 2x me vzali i dřív :wink: ale včera tam bylo nejak plno
1. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cibka: cekani se prizije, hlavne ze je vse OK a muze se jit na vec
1. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza ano jsem na pracáčku :wink: ,ale mám furt takovýho lítání,že mi ani nepřijde,že jsem doma... :wink:
1. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď přijela z Bulovky z indikace,prohlížel mě pan profesor a zjistil mi obrovský vřídek na čípku, takže jdu zase zítra do COP..,to to v gennetu neviděli :angry: :angry:
1. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam ? co že? to nechápu :angry: :unamused: a co je prosím tě COP? tak každopádně ti moc držim palce, ať je vše brzy ok..
1. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam hele člověk už má pocit že ho prohlídli od hlavy k patě a pak najednouněkdo vidí co jinej ne...divný. :astonished:
1. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a ještě mě ráno nas...sestra u gyndr, potřebuju od nich před tou laparkou zprávu,že mám cytologii ok,tak jsem si myslela,že to dostanu na počkání,a ona: nejdřív se musíte objednat na takové vypsání potřebuje dr.čas,(a to tam nikoho neměl) takže si sedněte a počkáte si na objednání,řekla mi to takovým tonem,že kdybych to nutně nepotřebovala,tak se balim a odcházím,asi ho vyměnim,chce ročně 1000 kč a to tam chodim jen jednou za rok na cytologii,a když jsem předtim potřebovala kopii cytologie do gennetu,tak na zkopírování jsem čekala 14dní :angry:
1. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam:taky nechapu :astonished: a nevim co je to COP :astonished: . Jo jinak ja jak jsem taky doma taky me prijde ze nemam skoro cas :grinning:
1. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: ja mam tady gyndr ze ji vsechno trva vecne a pak si za to po par dnech prijdes jak se domluvis a ono to stejne neni. Taky jsem premejslela o vimene, ale tady to je dobre v tom ze to mam zarohem baraku
1. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam to si dneska teda měla výživnej den..brrrr :unamused: no tak to mě potěš..cytologii budu potřebovat asi novou..to už abych se vlastně objednala..než zas ty všechny předoperační vyšetření oběhám..radši na to ještě nebudu myslet..
tak že ti to fakt nedali a musela ses objednat?
1. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak to ji taky asi budu potrebovat
1. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza :angry: to je děs..ale ještě že mi to tady všechno napíšete :grinning: jinak to chce mauál :grinning: Já chodim do gyncentra..všechno ok..jen se tam někdy nemůžu ani dovolat, pořád maj obsazeno a čekačky má moje doktorka taky docela velký :unamused: ale když jsem chtěla cytologii minule stačilo zavolat a nechala mi ji u sestřiček..
1. zář 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83: to ja mam docela z ruky. Me sice gyndr nevyhovuje, ale vyhovuje me ze je za rohem. Se tam stejne vyskytuji minimalne a ted se me nechce na chvili ji menit kdyz pak stejne budu hledat nejakou/keho na severu Cech.

1. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza to je jasný..já bych to taky brala mít to za rohem..ale já prostě nakonec vždycky všude dojíždim :grinning: když jsem konečně obvoďačku měla za rohem, tak jsem se zase přestěhovala a zase dojíždim :grinning: ale nerada to zas měnim..jsem takovej patriot..ikdyž mi to tam s...vydržim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83: jj tak nejak. Taky nerada menim
1. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 centrum onkologické prevence,když se udělá vřídek tak se musí hlídat,aby z toho pak nebyla rakovina...
1. zář 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam brrrr..no ale jasně prevence je vždycky lepší..tak hlavně že na to přišli..ale je divný, že to Lovás neviděla, ne?tak zítra hodně štestí!
1. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza taky ho mám tady kousek,ale platit 1000kč,za jednoroční vyšetření a ještě s kecama? A to nejsem konfliktní člověk,vždycky se mile zeptám a usmívám se..Já už měla gyndrů,a většinou jsem zjistila,že byli i pod vlivem, tak jsem hned zdrhala..a ty platíš nějaký poplatek?
1. zář 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: nnene ja nic neplatim, ale gyndr je trosku zpomalena :grinning:
1. zář 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no já před IVF jsem byla na konzultaci u Daňka a ten mě prohlížel a prý vše v poho a u Lovás jsem byla pak jen na dvou UTZ,teď mě napadá,že ty špinění jak jsem měla po IUI a po IVF mohli být kvůli tomu čípku, jak si tam rveš ten ultroš,tak se to mohlo tím dráždit...,no nevím,zítra se tam zeptám,z čeho to je..dnes jsem jen valila oči a nečekala jsem,že mě ještě budou prohlížet,takže na pana profesora vykouklo dvoudenní strniště,jsem se tak styděla,že jsem radši mlčela.. :wink:
1. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: proste nebylo to tam a ted je :wink: . Je fakt ze rvani utrouse tomu asi moc neprospeje
1. zář 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky stalo se vám někdy,že se vám tady ta jména vpletla do života?Jakože třeba Inza řikala...,mě teď,když jsem mu řikala o tom sprchování pytlika studenou vodou, mi řikal:a to ti řekl kdo? A já: Nannynka...na mě teda vejral... :wink:
1. zář 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: jsi se teda do toho pekne zamotala :grinning:
1. zář 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza nejhorší na tom je,že mě ta jména tady přijdou úplně normální :fearful: ..no je vidět,že mi to doma svědčí :sunglasses:
1. zář 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: :grinning: . jo byt rentier by nebylo spatne :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo teď si čtu v papírech na operaci,že mám mít s sebou elastické punčocháče..a to jako na co? Neví někdo.. :wink:
@inza jj to by bodlo.. :confused:
1. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek