• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
@inza z gyndy: cytologie,kolkoskopie(měli by to být jen výpisy,nemělo by se to dělat znova,to by se ani nestihlo,vím,že na cytologii jsem měla vždycky výsledky za 14dnů) no a EKG a krev,moč,akorát to z té krve je tam toho víc,než chtěli z Gennetu a peý to neni do druhého dne,ale tak do čtyř...,mě řikala na 4D UTZ výsledek hned... :wink: pa pelášim
6. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak jsem zpátky,uff,gyndr mi to napsal bez problémů,akorát jsem byla zkásnutá o roční poplatek :angry:
6. zář 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: takalespon ze to bylo bez reci. No jo treba se boji abys neutekla :wink:
6. zář 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza skoro bez řečí,nechala jsem dnes u obvodního papír z Bulovky,kde si vyžadují vyšetření,a sestra na gyndě ho samozřejmě po mě chtěla,a začala,že teda neví jestli to půjde atd.,ale gyndr.to napsal bez keců,no a udělal mi novou cytologii no a tak jsem teda zaplatila...,začínám mít pokrk toho lítání po dr. :unamused:
6. zář 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: jj tech dr uz zacina byt hodne... :wink:
6. zář 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza kdybych normálně pracovala,tak nevim,kdy bych to stíhala.. :wink:
6. zář 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. zář 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravim po vikendu, krasne jsem si ho uzila, ale jsem pekne nastydla...
tak ted vas jdu docist, at vim co se tu delo...
6. zář 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivarei teda to jsou starosti, ti doktori jsou nekdy hrozni, vzdyt jde o male miminko... to u nas by to mudra resila rychleji, si myslim, doufam... ja jsem ted po neuspesnem ivf a v patek jdu na konzultaci tak uvidim na cem se dohodneme, jestli me mudra posle na laparku nebo nejdriv zkusime KET...
@pet.s terinka ti urcite skvele zvladne neboj
@majcam ja se taky u te laparky bojim toho, ze by mi mohli ty vejcovody sebrat, proto se do ni nehrnu... mam pocit, ze dokud je mam tak se muze casem medicina posunout a vylecit je, ale jak mi je vezmou tak se to nespravi nikdy...

a pak si uz nepamatuju na co jsem chtela reagovat...
teda jsem si tam dala na chvili zpravy a to je sami mord a vrazda uz vim proc se na ne normalne nekoukam...
6. zář 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ahoooj,ale zase když ty vaječníky jsou špatný(tedy na odstranění), tak prý dělají neplechu i u IVF...,no uvidíš,co ti řekne dr., a jak se jinak máš?
6. zář 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam no ja vim prave proto na tu laparku pujdu, kdyz mi to mudra doporuci...
mam se celkem fajn, aspon si to myslim :grinning:
6. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: se sejdem pak na laparce
:grinning:
6. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza ja neci... ja bych radsi KETik... ale samozrejme udelam to co je nejlepsi...
6. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch: jasne to chapu. Ale treba po laparce pak bude jeden KETik a uspesny
6. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch netrhej partu...jedeme na laparku :wink:
6. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam uvidim v patek :slight_smile:
6. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch to já taky :slight_smile: ,mám na pátek laparku :unamused: (teda pokud se stihnou výsledky z krve :wink: )
6. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam ty to budes mit apson rychle za sebou...
6. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam a pak nam das vedet co nas ceka a nemine... teda me mozna mine, ale to se odzvim az pak
6. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: jsi takovy nas predjezdec. Pak podas zpravu. Jo a co puncosky budou s dirou :grinning: :grinning:
6. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza :grinning: nakonec jsem zakoupila stahovací obinadla :slight_smile: na radu Cibky...,a "košilka" bude stejná jako při opu- dlouhé triko :slight_smile: ,stejně budu mít župan a když ne,tak budu ležet pod peřinou :wink:
6. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pet.s Ahojky holky, tak dnes jsem si šla vyřídit na gyndu mateřskou, když mě viděl dr, jak jsem bledá a utahaná, tak mě hned vyšetřil Malá měla špatné ozvy, tak nás hnal na hospitalizaci do nemocnice. Tam nás znovu natočili a všechno se zdálo v pořádku.Jen UZ pupečníku dělali 3 doktoři, mladá si s nimi hrála strkala jim tam ruce a když ho už našli, tak jim ho rychle ostrčila. Nakonec je všechno v pořádku. Tak nás pustili domů,ale už abych porodila. A dr má u mě velikou flašku.Fakt je zlatej, vyprávěla jsme mu to o Podolí, tak jen vrtěl hlavou.
Doma máme už skoro dodělanou skříň, za to v druhém bytě se brodíme v maltě a štuku. Hrůza Ale pokračuje to.
6. zář 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, kam chodíte na tu mojžíšku cvičit? já asi začnu, teda pokud ještě mají volno na Prahu 5, dneska jsem to objevila na netu...www.aperio.cz
7. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76: ahoj, ja jdu k pani as. Babickove. Jsou to Holesovice.
7. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí

@inza a má na sebe internetový stránky?
7. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: @inza a to jako že poprvý? tak pak napiš....jak se ti tam líbilo
7. zář 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no primo ona ne, ale muzu ti dat kontakt. Je to vyhlasena asistentka, ale vse si platis.
k ni jdu porpvy, ale predtim jsem chodila jinam a taky to bylo docela dobry
7. zář 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza už jsem na ní našla kontakt na netu...uvidím ještě...
7. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76: je tady vyhlasena, ucila se u pani Mojzisove
7. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hooooolky,mě snad někdo miluje...,mám výsledky krve na předoperační!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek