Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
6. zář 2010

@inza z gyndy: cytologie,kolkoskopie(měli by to být jen výpisy,nemělo by se to dělat znova,to by se ani nestihlo,vím,že na cytologii jsem měla vždycky výsledky za 14dnů) no a EKG a krev,moč,akorát to z té krve je tam toho víc,než chtěli z Gennetu a peý to neni do druhého dne,ale tak do čtyř...,mě řikala na 4D UTZ výsledek hned... 😉 pa pelášim

majcam
6. zář 2010

...tak jsem zpátky,uff,gyndr mi to napsal bez problémů,akorát jsem byla zkásnutá o roční poplatek 😠

inza
6. zář 2010

majcam: takalespon ze to bylo bez reci. No jo treba se boji abys neutekla 😉

majcam
6. zář 2010

@inza skoro bez řečí,nechala jsem dnes u obvodního papír z Bulovky,kde si vyžadují vyšetření,a sestra na gyndě ho samozřejmě po mě chtěla,a začala,že teda neví jestli to půjde atd.,ale gyndr.to napsal bez keců,no a udělal mi novou cytologii no a tak jsem teda zaplatila...,začínám mít pokrk toho lítání po dr. 😒

inza
6. zář 2010

majcam: jj tech dr uz zacina byt hodne... 😉

majcam
6. zář 2010

@inza kdybych normálně pracovala,tak nevim,kdy bych to stíhala.. 😉

inza
6. zář 2010

😀

darkwitch
6. zář 2010

ahoj holky zdravim po vikendu, krasne jsem si ho uzila, ale jsem pekne nastydla...
tak ted vas jdu docist, at vim co se tu delo...

darkwitch
6. zář 2010

@ivarei teda to jsou starosti, ti doktori jsou nekdy hrozni, vzdyt jde o male miminko... to u nas by to mudra resila rychleji, si myslim, doufam... ja jsem ted po neuspesnem ivf a v patek jdu na konzultaci tak uvidim na cem se dohodneme, jestli me mudra posle na laparku nebo nejdriv zkusime KET...
@pet.s terinka ti urcite skvele zvladne neboj
@majcam ja se taky u te laparky bojim toho, ze by mi mohli ty vejcovody sebrat, proto se do ni nehrnu... mam pocit, ze dokud je mam tak se muze casem medicina posunout a vylecit je, ale jak mi je vezmou tak se to nespravi nikdy...

a pak si uz nepamatuju na co jsem chtela reagovat...
teda jsem si tam dala na chvili zpravy a to je sami mord a vrazda uz vim proc se na ne normalne nekoukam...

majcam
6. zář 2010

@darkwitch ahoooj,ale zase když ty vaječníky jsou špatný(tedy na odstranění), tak prý dělají neplechu i u IVF...,no uvidíš,co ti řekne dr., a jak se jinak máš?

darkwitch
6. zář 2010

@majcam no ja vim prave proto na tu laparku pujdu, kdyz mi to mudra doporuci...
mam se celkem fajn, aspon si to myslim 😀

inza
6. zář 2010

@darkwitch: se sejdem pak na laparce
😀

darkwitch
6. zář 2010

@inza ja neci... ja bych radsi KETik... ale samozrejme udelam to co je nejlepsi...

inza
6. zář 2010

@darkwitch: jasne to chapu. Ale treba po laparce pak bude jeden KETik a uspesny

majcam
6. zář 2010

@darkwitch netrhej partu...jedeme na laparku 😉

darkwitch
6. zář 2010

@majcam uvidim v patek 🙂

majcam
6. zář 2010

@darkwitch to já taky 🙂 ,mám na pátek laparku 😒 (teda pokud se stihnou výsledky z krve 😉 )

darkwitch
6. zář 2010

@majcam ty to budes mit apson rychle za sebou...

darkwitch
6. zář 2010

@majcam a pak nam das vedet co nas ceka a nemine... teda me mozna mine, ale to se odzvim az pak

inza
6. zář 2010

majcam: jsi takovy nas predjezdec. Pak podas zpravu. Jo a co puncosky budou s dirou 😀 😀

majcam
6. zář 2010

@inza 😀 nakonec jsem zakoupila stahovací obinadla 🙂 na radu Cibky...,a "košilka" bude stejná jako při opu- dlouhé triko 🙂 ,stejně budu mít župan a když ne,tak budu ležet pod peřinou 😉

pet.s
6. zář 2010

pet.s Ahojky holky, tak dnes jsem si šla vyřídit na gyndu mateřskou, když mě viděl dr, jak jsem bledá a utahaná, tak mě hned vyšetřil Malá měla špatné ozvy, tak nás hnal na hospitalizaci do nemocnice. Tam nás znovu natočili a všechno se zdálo v pořádku.Jen UZ pupečníku dělali 3 doktoři, mladá si s nimi hrála strkala jim tam ruce a když ho už našli, tak jim ho rychle ostrčila. Nakonec je všechno v pořádku. Tak nás pustili domů,ale už abych porodila. A dr má u mě velikou flašku.Fakt je zlatej, vyprávěla jsme mu to o Podolí, tak jen vrtěl hlavou.
Doma máme už skoro dodělanou skříň, za to v druhém bytě se brodíme v maltě a štuku. Hrůza Ale pokračuje to.

kive76
7. zář 2010

ahojky, kam chodíte na tu mojžíšku cvičit? já asi začnu, teda pokud ještě mají volno na Prahu 5, dneska jsem to objevila na netu...www.aperio.cz

inza
7. zář 2010

@kive76: ahoj, ja jdu k pani as. Babickove. Jsou to Holesovice.

kive76
7. zář 2010

@inza a má na sebe internetový stránky?

kive76
7. zář 2010

🙂 @inza a to jako že poprvý? tak pak napiš....jak se ti tam líbilo

inza
7. zář 2010

no primo ona ne, ale muzu ti dat kontakt. Je to vyhlasena asistentka, ale vse si platis.
k ni jdu porpvy, ale predtim jsem chodila jinam a taky to bylo docela dobry

kive76
7. zář 2010

@inza už jsem na ní našla kontakt na netu...uvidím ještě...

inza
7. zář 2010

@kive76: je tady vyhlasena, ucila se u pani Mojzisove

majcam
7. zář 2010

Hooooolky,mě snad někdo miluje...,mám výsledky krve na předoperační!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!