• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@inza vsak me na to langerova upozornovala :slight_smile: ja si nemyslim, ze bych mela mit nejake priznaky... jsem zvedava kdy se rozjede ta ms... trosku spinim uz druhy den, ale porad nic...
13. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak jsem se dneska objednavala na imunologii a rikam, ze chci objednat k primarce brandejske :grinning: jinak me teda stvalo jak chtela do telefonu slyset vsechny data a jeste strasne pomalu psala, si myslim, ze ten telefon je zadarmo nebo co...
13. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: neboj ona prijde. Ja ted naposled spinila skoro tyden a uz jsem myslel aze se poradne nerozjede a nokonec se rozjela i kdyz pak jeno na necele 4 dny
13. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dark: jo jim to trosku trva, ale kdyz tam pak prijdes tak jsou naprosto v poho. jo a na kdy te objednali. ja mozna pujdu na imuno znova tak jake jsou cca objednaci lhuty?
13. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza zitra mam prijit na krev a za mesic na konzultaci az budou vysledky, takze docela fofr...
a to me jeste boli v krku...
13. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ty jdeš předtím na krev? Nám řekli akorát přijďte s manželem,a na všem dalším se domluvíte s paní dr. Měla jsem tam jít ráno před tou laparkou,ale nakonec jsem to musela přeobjednat kvůli manžovi,musel být v ten čas mimořádně v práci...
13. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch jsme objednaný k dr.Vorlíčkové,a vy? :wink:
13. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam ja mam jit zitra na krev a za mesic na konzultaci na tu imunologii a mam tam jit sama, doktorka rikala, ze kdyz ma manza dobre spermio, ze je zbytecne aby tam chodil
13. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
k pani primarce Dankove
13. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch aha tak to jo,jsem se teď lekla jestli jsem to objednala dobře,teda snad :fearful:
13. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam urcite si to objednala dobre, mozna ma kazda doktorka jine postupy...
13. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no v mém případě bych se ani nedivila, kdybych to zblbla a zkoušeli na nás třeba reakce na roztoče :slight_smile:
13. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak na ty bych urcite reagovala :grinning:
13. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zas bude hruza az mi zitra budou brat krev a jeste maji na strankach, ze nemas jist 12 hodin pred a naposled jen lehke jidlo... no jdu tam na sedmou a jeste v osm jsem mlsala medovou-cokoladovou pochoutku... boli me v krku, med je na to dobry :wink: a ted jsem si jeste vzala septolete...
13. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zdravím po ránu...holky mám takovou prosbičku ....mám takovej problémek...nebo spíš...menzes jsem dostala minulou středu, skončila mi v sobotu, ale včera jsem zas trošku krvácela...stalo se mi to už i minule, že jsem to dostala znova asi po 3 dnech...nikdy dřív jsem to neměla...nevíte , co je to za problém? . a mám volat své gynekoložce, anebo do toho Gennetu...kam jsem ted do července chodila...?
14. zář 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

tak máme srdíčko..poslechli jsme si ho a měříme 6mm :grinning: :grinning: Dostala jsem nějaké podpůrné léky a za 14 dní další UZ :slight_smile: Zatím jsme tak jak máme být, tak jsem optimista :wink:

Dark: moc držím palečky :slight_smile:
14. zář 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kive: asi bych zavolala do Gennetu..mám zkušenost, že tam vždy ví co mají dělat :slight_smile:
14. zář 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 díky za radu, ted jsem o tom taky přemejšlela, že tam za chvíli brnknu, a radši se na to zeptám...jestli není někde nějakej problém..
14. zář 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 určo do gennetu...můžeš mít třeba jen podrážděný čípek...
14. zář 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 :astonished: :slight_smile: :astonished: :slight_smile: :astonished: :slight_smile: :astonished: jééééééééééééé moc gratuluju!!!!!
14. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
majcam: děkujuuuuu :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap1: tak v gennetu mi bylo vysvětleno, že si musím volat své gynekoložce, že jich se tohle netýká, že to je gynekologického rázu...
14. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petap, moc gratuluju. Docela by me zajimalo, co ti dali za podpurne leky?

14. zář 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam tak ted jsem tam volala, a v gennetu mi řekli, že si mám zavolat své gynekoložce...že se jich to netýká...že když jde o menzes, tak volat vé gynekoložce, kdyby šlo o něco ohledně umělého oplodnění , tak do gennetu..no tak zavolám té své doktorce, a uvidím co mi řeknou...
14. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

@petap1 tak to je super, mám z toho velikou radost :slight_smile:

My se balíme a frčíme směr Gennet
14. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox ahojky, a co že tě to dneska čeká v gennetu?
14. zář 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 ahojky, jdeme se domluvit na IVF....
14. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap1 no gratulace a veliká.budu ti držet palečky..
betox co máte v plánu v gennetu? zákrok nebo jen návštěva? každopádně plivu těhubacily s medem(snídám :grinning: )
14. zář 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s jáááááá chci taky těhubacilku s medem :slight_smile:
14. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek